Jump to content
sokol

V Bałtycki Festiwal Modelarski

Recommended Posts

A o cywilach zapomnieliście?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniałe nagrody.

 

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
A o cywilach zapomnieliście?

 

Prezentujemy nagrody jakie dostarczają sponsorzy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hasło na dziś

 

file.php?id=7425&t=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Używaj środków ochrony osobistej podczas pracy z klejami CA" tak mi przyszło na myśl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Używaj środków ochrony osobistej podczas pracy z klejami CA" tak mi przyszło na myśl.

 

Dobre Pozwolisz, że wykorzystam

 

I hasło na dziś:

file.php?id=7429

 

Do festiwalu został już ostatni tydzień. Przypominamy więc podstawowe informacje:

http://modelarstwo.koszalin.pl/sokol/modelarstwo.koszalin.pl/index.php/wystawy-mainmenu-36/bfm-mainmenu-43/391-v-batycki-festiwal-modelarski

 

Formularz rejestracji modelu na festiwal:

http://modelarstwo.koszalin.pl/sokol/modelarstwo.koszalin.pl/index.php/wystawy-mainmenu-36/bfm-mainmenu-43/455-formularz-zgaszania-modeli-klasyfikacja-festiwalowa

 

Formularz rejestracji modelu na konkurs tematyczny:

http://modelarstwo.koszalin.pl/sokol/modelarstwo.koszalin.pl/index.php/wystawy-mainmenu-36/bfm-mainmenu-43/456-formularz-zgaszania-modeli-qbatyk-w-ogniuq

 

Zapraszamy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jak to tydzień? Wnieskuję o przesunięcie terminu na przyszły tydzień:-D

 

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety za tydzień nie da się :(

Zresztą nie chcemy wchodzić w paradę kolegom z Olsztyna i Torunia.

 

A ze spraw bieżących:

Link do zapisu na wycieczkę do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu podczas V BFM:

http://goo.gl/forms/JVHDBQGxMj

 

3CSSU2w77or8Jjn2XdtAZ2Ao2fI6b7SvmwIPgW8DzSYNF1I40GmEU7oiMaHSw8npt_9_VBwiLw

 

Dziś otrzymaliśmy też nagrody ufundowane przez Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu. Laureat nagrody za "Najlepszy model związany z Obroną Wybrzeża otrzyma kompresor modelarski i zestaw aerografow, zaś najlepszy junior marynista model okrętu podwodnego U505 (typ IXC) w skali 1/72.

 

file.php?id=7437

 

file.php?id=7438

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawiadamiamy o kolejnych nagrodach Mamy już ich ok. 180, a ilość ciągle rośnie

 

Nagrody od firmy Choroszy Modelbud. Serdecznie dziękujemy!!!

file.php?id=7444

 

Nagrody od firmy Mirage Hobby.

Dziękujemy

f3bffbb04894441760958bae59dc0b1e.png

http://www.mhshop.pl/

 

file.php?id=7443&t=1

 

file.php?id=7442&t=1

 

file.php?id=7441&t=1

 

file.php?id=7440&t=1

 

 

Nagrody książkowe od Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu:

file.php?id=7446&t=1

 

http://www.helmuzeum.pl/

 

Nagroda od firmy PIKO Polska.

http://www.piko.de/DE/index.php/pl/

PIKO_Logo%20PIKO%20Kopie.gif

 

6185082817

Dodatkowo PIKO ufundowało również pięć zestawów: "Model wagonu plus aktualny katalog.

Dziękujemy!

 

 

I propaganda na dziś:

file.php?id=7445

Share this post


Link to post
Share on other sites

W czasie festiwalu odbędą się pokazy systemów bitewnych - Bolt Action i Infinity The Game

 

http://modelarstwo.koszalin.pl/sokol/modelarstwo.koszalin.pl/index.php/wystawy-mainmenu-36/bfm-mainmenu-43/465-pokazy-i-nauka-systemow-bitewnych-bolt-action-i-infinity

 

nauka-bolt-action.jpg

 

Pełny (i zaktualizowany) harmonogram festiwalu przedstawia się zaś tak:

 

SOBOTA 14.05.2016 r.

Przyjmowanie modeli - od godziny 9:00 do godziny 14:00

Pokazy i nauka systemów bitewnych Infinity The Game - od godz. 9:00 do 14:00

Pokazy makiety kolejowej PIKO - demonstracja bezkolizyjnego sterowania Smart Control firmy PIKO- od godz. 9:00 do 14:00

Oficjalne otwarcie i powitanie uczestników - godz. 12:00

Spotkanie autorskie - Mateusz Kabatek "Lotnictwo w Słupsku. 1912-1945". - godz. 13:00-14:00

Giełda modelarska - 9.00 - 14.00

Seminarium sędziowskie i ocena modeli - 14.00 -16:00

Wycieczka Koszalińską Kolejką Wąskotorową do Manowa. Ognisko z kiełbaskami. - 16.00 -19:00

Spotkanie integracyjne - 20:00

 

 

NIEDZIELA 15.05.2016 r.

Wystawa pokonkursowa – 9:00- 13:30

Giełda modelarska - 9.00 - 12.00

Wycieczka do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu - godz. 9:00

Pokazy i nauka systemów bitewnych Bolt Action - od godz. 9:00 do 14:00

Pokazy wirtualnego lotnictwa - od godz. 9:00 do 14:00

Pokazy makiety kolejowej PIKO - demonstracja bezkolizyjnego sterowania Smart Control firmy PIKO - od godz. 9:00 do 14:00

Uroczyste zakończenie konkursu - 13.30

Wydawanie modeli - 14.00-15.00

 

No i tradycyjnie info o nagrodach

 

Modelarze Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego też postanowili ufundować nagrody rzeczowe.

Wsłu:bip:ąc się w Głos Ludu są to nagrody dla modelarzy cywilny

 

file.php?id=7447&t=1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Modelarze Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego też postanowili ufundować nagrody rzeczowe.

Wsłu:bip:ąc się w Głos Ludu są to nagrody dla modelarzy cywilnych

Share this post


Link to post
Share on other sites

I trochę propagandy ale inaczej

 

Czyli Sokół jako gwiazda telewizyjna ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
I trochę propagandy ale inaczej

 

Czyli Sokół jako gwiazda telewizyjna ;)

 

Ma się to parcie "na szkło"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło nam poinformować, że wśród nagród będzie Puchar Rektora Politechniki Koszalińskiej.

 

content_zalacznik_nr_4_-_godlo_granat.png

 

Kolejna nagroda to Puchar Prezesa Stowarzyszenie Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin za najlepszy model lotniczy

 

logo-nasze-duze.jpg

 

http://stowarzyszenie-swidwin.ayz.pl/

 

Podczas Festiwalu zostanie przeprowadzona demonstracja systemu sterowania makietami kolejowymi PIKO Smart control, zorganizowana przez firmę PIKO Polska, partnera imprezy:

Spiwa_2016-01-27_019_PSCBergmann.jpg

zdjęcie: PIKO

http://modelarstwo.koszalin.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie małe wyjaśnienie:

 

Kolekcje jest to klasa w której mogą startować zarówno modele plastikowe i kartonowe.

 

Podobnie jak w konkursie "Bałtyk w ogniu" tu również można zgłaszać modele kartonowe i plastikowe.

 

Informacje dotyczące wycieczek:

Wycieczka kolejowa odbędzie się z Dworca Koszalin Wąskotorowy. Zamieszczamy informacje jak się tam dostać

file.php?id=7459&t=1

 

Chętnych na wycieczkę do Kołobrzegu prosimy o rejestrację. Ilość miejsc jest ograniczona.

https://docs.google.com/forms/d/1kH0SV9E8vM-usGw9fxK4scI0keTxWK0XnocN2cm5AVI/viewform?c=0&w=1

 

Trochę propagandy dwie wersje powitania- ten pierwszy plakat to Marwaw kazał zamieścić ;)

file.php?id=7461

 

A poniżej moja wersja:

file.php?id=7462

 

 

No i kolejne nagrody

 

Słupski Klub Modelarski wspólnie z Parkiem Historii i Rozrywki Twierdza Ustka " BUNKRY BLŰCHERA" ufundował dla wyróżnionych modelarzy książki "Boskie cygara sterowce z Jezierzyc" oraz bezpłatne wejściówki do zwiedzania Bunkrów Bluchera w Ustce.

 

Dziękujemy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś dostaliśmy nagrody od firmy Arma Hobby S.C.

Dziękujemy

 

file.php?id=7463&t=1

 

Przygotowania do festiwalu prawie zakończone.

Czekamy na Was i życzymy bezpiecznej i szerokiej drogi!

 

file.php?id=7464

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe pytanko?

 

Czy możesz uchylić rąbka tajemnicy w kwestii frekwencji ilości zgłoszonych modeli?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Darku nie pytaj tylko przyjezdzaj

 

 

Widzę że natychmiast odkryłeś moje zamiary

Share this post


Link to post
Share on other sites
Małe pytanko?

 

Czy możesz uchylić rąbka tajemnicy w kwestii frekwencji ilości zgłoszonych modeli?

 

Oczywiście

Nie jest to żadną tajemnicą

 

Na tą chwilę 298

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończył się V Bałtycki Festiwal Modelarski. Ciężko zebrać mi dziś myśli, więc serdecznie podziękuję modelarzom, którzy nas odwiedzili - jak by Was nie było to nie byłoby imprezy. Ogromne podziękowania należą się partnerom i sponsorom bez których nic byśmy nie zorganizowali. Dyrektor Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich od lat jest filarem BFMu - bardzo dziękuję.

Władzom Politechniki Koszalińskiem dziękuje za przybycie i miłe słowa.

 

Chciałbym również podziękować kolegom którzy ofiarnie pracowali przy festiwalu - Arturowi Szuszkiewiczowi, Markowi Filzkowi, Marcinowi Wawrzynkowskiemu, Jackowi Szpuntowiczowi, Tomkowi Towginowi, Tomkowi Kuińskiemu (i firmie RCTRAX.PL), Pawłowi Urbaniakowi i Włodkowi Filipowiczowi.

Bez Was ten cały trzydniowy maraton by się nie udał

 

Zdjęcia Bogdana Żołnierowicza:

https://picasaweb.google.com/117618441707481070213/6284937898966073361#

 

Wyniki V BFM

W wyniku prac Komisji, ustalono iż zostaną przydzielone następujące wyróżnienia, i tak odpowiednio w klasie i kategoriach wiekowych, wyróżnienia otrzymali:

1. Sa - Samoloty 1/32-1/24 – nagrody otrzymali:

• Grzegorz Mądry AVRO Triplane

• Artur Domański Mustang IV

• Zbigniew Kunicki Spitfire MK XVI e

• Krzysztof Pliszka Me 109 G6 [J]

• Tymon Gołasz Spitfire Mk.II [J]

• Jakub Kołpa Sopwith Camel F.1 [J]

2. Sbt - Samoloty tłokowe 1/48-1/50 – nagrody otrzymali:

• Grzegorz Mądry PBY 5 Catalina

• Michał Karczewski S-2 Tracker

• Dariusz Sommerfeld Vickers Wellington Mk II

• Jakub Kołpa PZL P.11c [J]

• Krzysztof Krajewski Spitfire mk.Vb [J]

• Krzysztof Woszczyk Nieuport 17 [J]

• Jacek Andrzejewski Focke Wulf FW 190 D-11

3. Sbo - Samoloty odrzutowe 1/48-1/50 – nagrody otrzymali:

• Marcin Mora Su-22M4

• Piotr Miler Mig-29A

• Cezary Gronowski EE Lightning F6

4. Sct - Samoloty tłokowe 1/72 – nagrody otrzymali:

• Jarosław Gorczak Caudron G III

• Przemysław Ruciński PBM-3D Mariner

• MARCIN STREMBSKI MESSERSCHMITT BF 109F-2

• Joanna Wantowska Grumman F4F-4 Wildcat [J]

• Kaja Szczygielska Zlin Z-142 [J]

• Jakub Kołpa Spitfire PR.XIX [J]

5. Sco - Samoloty odrzutowe 1/72 – nagrody otrzymali:

• Krzysztof Łukiewski Horten Go-229

• Łukasz Stanisławski B-57G Night Hawk [J]

• Jakub Kołpa MiG 29UB [J]

• Krzysztof Krajewski F-14 B Tomcat [J]

• Grzegorz Konopka MiG-31 Foxhound

6. Sda - Śmigłowce 1/48 i większe – nagrody otrzymali:

• Szymon Gruźlewski Apache AH-64 [J]

• Tymon Gołasz PZL SW 4 "Puszczyk" [J]

7. Sdb - Śmigłowce 1/72 i mniejsze – nagrody otrzymali:

• Joanna Wantowska Eurocopter [J]

• Sławomir Waszkowski Fa-330

• Mariusz Gadzała EC-135

8. Sdc - Samoloty i śmigłowce - skala 1:100, 1:144 i mniejsze – nagrody otrzymali:

• Joanna Wantowska An-28 [J]

• Wiktor Musik Sikorsky CH-53G [J]

• MARCIN STREMBSKI RAFALE M

• Mikołaj Cieśliński Gee Bee

• Jakub Kołpa Boening 767

9. SM – samoloty wszystkie skale – młodzik – nagrody otrzymali:

• Klub Młodego Konstruktora Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile A 10A Thunderbolt II

• Magdalena Kołpa Szybowiec Baby IIb NL

• Nikola Mora Mig-19

10. Aa - Artyleria 1/35 – nagrody otrzymali:

• Zenon "Jurand" Zborała 152 mm Haubica Ml 20

• Łukasz Stanisławski British 25 PDR Field Gun [J]

• Artur Kardas sIG 33

• Maciej Łożyński 3,7cm Antitank [J]

• Bartosz Falk 3,7 Flak

11. Ab - Artyleria 1/72 – nagrody otrzymali:

• Jakub Kołpa Opel Blitz & PAK 40 [J]

• Szymon Środa Pak 36 [J]

12. Pga - Pojazdy gąsienicowe 1/35 – nagrody otrzymali:

• ROBERT DANILCZUK SHERMAN ARV Mk. III (ITALERI)

• Joanna Wantowska M 110 A2 - sam.haubica [J]

• Krzysztof Pliszka Stuart M3A1 [J]

• Andrzej Gazicki T 62(ERA)MOD. 1972 [J]

• Arkadiusz Zawal Kingtiger Henschel s.Pz.Abt.503 Feldherrnhalle,Kuklow,Czechy 03-05.1945

• Marcin Wolszczak BWP-1

• Bartosz Falk Geschutzwagen Tiger

• Krzysztof Krajewski Crusader III AA Mk.I [J]

13. Pgb - Pojazdy gąsienicowe 1/72 – nagrody otrzymali:

• Andrzej Gazicki Maus [J]

• Marcin Wolszczak BWP-1

• Szymon Środa Sd.kfz. 265 [J]

• Błażej Środa Sd.Kfz. 234/4

14. Pka - Pojazdy kołowe 1/35 – nagrody otrzymali:

• Zenon Zborała BTR 40 APC IDF

• Michał Karczewski Truck M35A2

• ROBERT DANILCZUK STAGHOUND Mk. I (ITALERI)

• Krzysztof Pliszka M923 "Hillbilly" [J]

• Marcin Wolszczak BRDM-2

• Krzysztof Krajewski Marmon Herrington Mk.II

15. Pkb - Pojazdy kołowe 1/72 – nagrody otrzymali:

• Konrad Jagieło Wz.34 [J]

• Paweł Sarna Wz.34

• Piotr Lipiec Fiat 508

• Błażej Środa Sd.Kfz. 234/2 Puma

16. Pmk - pojazdy kołowe 1/48 – nagrody otrzymali:

• Joanna Wantowska Gaz AAA[J]

• Krzysztof Pliszka Bedford MWD [J]

• Marcin Wolszczak PUMA

17. Pmg - pojazdy gąsienicowe 1/48 – nagrody otrzymali:

• Wiktor Prokop PzKpfw VI Tiger [J]

• Krzysztof Krajewski Kw-1 [J]

• Marcin Wolszczak KW-2

• Artur Kardas Tiger I

18. Pf - SF i fantazy - pojazdy (pływające, jeżdżące, kroczące i latające) bez podziału na rozmiar – nagrody otrzymali:

• Marcin Morawski "Zmarznięty Kurczak - ATST"

• Michał Karczewski Hardcore '44

• Łukasz Stanisławski Snowspeeder [J]

19. PGM – pojazdy wszystkie skale i kategorie – młodzik – nagrody otrzymali:

• Mikołaj Smółka Jeep S.A.S

• Dominik Zoszak T-34/76

20. Ps - Pojazdy szynowe – nagrody otrzymali:

• Wiktor Prokop Wagon pancerny [J]

• Damian Tarnowski Lokomotywa BR 41

21. Pc - Pojazdy cywilne – nagrody otrzymali:

• Michał Karczewski Freightliner Heavy Dumper Truck

• Joanna Wantowska Busing-nag 500 [J]

• Kornel Pałaszewski Yamaha YZM-1[J]

• Tymon Gołasz Mercedes Benz 540K [J]

• Łukasz Elszkowski TRABANT 601 UNIVERSAL, REVELL

• Damian Tarnowski Goliath GD 750

22. Opa - Plastikowe okręty motorowe skala do 1/200 włącznie – nagrody otrzymali:

• Krzysztof Woszczyk Vosper [J]

• Marcin Wolszczak U-boot VII

• Krzysztof Pliszka RNLI Severn Class Lifeboat [J]

• Joanna Wantowska S.L.C.200 "Maiale" [J]

23. Opb - Plastikowe okręty motorowe skala od 1/201 do 1/400 włącznie – nagrody otrzymali:

• Artur Hamerling HMS Warspite

• Szymon Gruźlewski Bismarck [J]

• Wiktor Prokop Krążownik "Pola"

• Marcin Wolszczak Los Angeles

24. Opc - Plastikowe okręty motorowe - skala od 1/400 i mniejsze – nagrody otrzymali:

• Artur Hamerling ORP Krakowiak

• Sebastian Krakowiak Bismarck

25. Opz - Plastikowe żaglowce – nagrody otrzymali:

• Marlena Sołtysińska Santa Maria

26. OM – Okręty, statki i żaglowce – młodzik – nagrody otrzymali:

• Arkadiusz Fiszer ORP Orzeł

• Mikołaj Smółka ORP Mazur

27. Fd - Figurki duże - powyżej 70mm, w tym popiersia i figurki konne – nagrody otrzymali:

• Joanna Wantowska Stegozaurus [J]

• Krzysztof Gronowski Napoleon I

28. Fm - Figurki małe - poniżej 70mm – nagrody otrzymali:

• Krzysztof Pliszka Spadachroniarze niemieccy [J]

• Rafał Bezdel Med-Tech Obsidon Mechanoid

• Michał Odolczyk SS Grenadier

• Bartosz Falk Dowódca jednostki Wehrmachtu

• Łukasz Perzanowski Spartanin

29. Fs - SF i fantasy - figurki i popiersia bez podziału na rozmiar – nagrody otrzymali:

• Michał Karczewski EK Cosmonaut no 2

• Wiktor Szpuntowicz Krasnolud [J]

• Krzysztof Woszczyk Pojedynek [J]

• Jacek Ostrowski Boba Fett

• Łukasz Perzanowski Azrail

30. F-M- Figurki młodzicy wszystkie skale – nagrody otrzymali:

• Agata Kuriata Plant

• Maksymilian Kuiński Marines Squad

• Milena Kuińska Skałozaur

• Michał Stachowicz Nadchodzi Chaos

31. D – Dioramy/winiety – nagrody otrzymali:

• Rafał Dalewski Powstanie Warszawskie 1944 [J]

• Remigiusz Kostera Front Wschodni

• Dominik Dobrakowski Francja, 1944 [J]

• Jacek Ostrowski Straż nad ranem

• Jan Busłowicz T-55

32. B – Budowle – nagrody otrzymali:

• P. Drozdowski, M. Wojtkowski Most zwodzony w Darłowie (nieistniejący od 1977r)

33. Skt1 - Samoloty kartonowe tłokowe – nagrody otrzymali:

• Bartosz Kokoszka Kawasaki Ki-61 Hien

• Paweł Bartczak PZL-50A Jastrząb

• Robert Grudzień Ki43 Hayabusa

34. Sko1- Samoloty kartonowe odrzutowe – klasa nierozegrana

35. Sk2 - Śmigłowce kartonowe – klasa nierozegrana

36. SKM- Samoloty i śmigłowce kartonowe młodzik – klasa nierozegrana

37. Pwk - Pojazdy kartonowe cywilne – nagrody otrzymali:

• Damian Tarnowski Jelcz 315 śmieciarka

38. Pck - Pojazdy kartonowe wojskowe – nagrody otrzymali:

• Radosław MAZUR Citroen Kegresse P17 & armata Schneider wz. 1897

• Mirosław Palak Niemiecki Pojzad Techniczny

• Paweł Bartczak T-72

• Joanna Wantowska Geshutzwagen [J]

39. Okm - Okręty motorowe karton – nagrody otrzymali:

• Kamil Pawlak ORP JASKÓŁKA

• Zbigniew Bil IJN Yamato

40. Okz - Żaglowce kartonowe – klasa nierozegrana

41. BK – Budowle karton – nagrody otrzymali:

• Stanisław Swiątkowski Zamek w Olsztynie

42. KolP – Kolekcje pojazdy – nagrody otrzymali:

• PIOTR Kuriata RODZINA M-113

• Remigiusz Kostera NIEMIECKIE DRAPIEŻNIKI

• Damian Tarnowski VW T1 ; autobus TN6 C2 ; Trabant 601S ; Mercedes 540K

43. KolS – Kolekcje samoloty – nagrody otrzymali:

• Bogdan Żołnierowicz Rodzinka Spitfire

• Joanna Wantowska Samoloty I wojna światowa [J]

• Jakub Kołpa Mustangi [J]

• Rafał Jerzak Albatros DIII

• Bartosz Kokoszka Ki-61 hien, A6M3 ZERO, Mustang, Bf 109, PZL P-11c, B239 Buffalo

44. KolM – Kolekcje morskie – klasa nierozegrana

45. KM – kolekcje wszystkie kategorie – klasa nierozegrana

46. FreeS – Free style – wszystko co nie mieści się w innych klasach - senior/junior/młodzik – nagrody otrzymali:

• Marek Wantowski V-2

• Piotr Szwec GAZ 69

• Damian Tarnowski Śmietnik osiedlowy

• Maciej Busłowicz X-Wing [J]

47. Konkurs „Bałtyk w ogniu” - Lotnictwo – nagrody otrzymali:

• Dariusz Somerfeld He-111E

• Piotr Miler Po-2

• Jacek Andrzejewski Lublin R XIII Ter

48. Konkurs „Bałtyk w ogniu” - Okręty – nagrody otrzymali:

• Sebastian Krakowiak ORP Podhalanin

• Piotr Drozdowski U-Boot U-2540 Type XXI

49. Konkurs „Bałtyk w ogniu” - Pojazdy – nagrody otrzymali:

• Marcin Wolszczak – Is-2

• Bartosz Falk –SDKFZ 251

• Bartosz Falk – Kubelwagen

50. Konkurs „Bałtyk w ogniu” - Figurki – klasy nie rozegrano

 

 

Zgodnie z regulaminem Drugiego Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego przydzielono nagrody specjalne ufundowane przez Sponsorów, i tak poszczególne nagrody:

• "Pod but" – nagroda specjalna Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego za najlepszy model festiwalu – decyzją fundatorów przyznano Krzysztof Łukiewski za model Horten Go-229

• Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 im Lotników Polskich w Koszalinie – decyzją fundatora przyznano Jakubowi Kołpie za model PZL P11

• Puchar Rektora Politechniki Koszalińskiej przyznano Michałowi Karczewskiemu za model Ma.K GroBer Hund "Allies"

• Puchar Muzeum Obrony Wybrzeża - "Za najlepszy model związany z Obroną Wybrzeża" – decyzją fundatora przyznano Sebastianowi Krakowiakowi za model ORP Podhalanin

• Nagroda Muzeum Obrony Wybrzeża "Dla najlepszego Juniora - marynisty" – decyzją fundatora przyznano Krzysztofowi Woszczykowi za model MTB Vosper

• Puchar Dyrektora Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu za "Najlepszy model przedstawiający polski oręż" – decyzją fundatora przyznano Rafał Dalewski za model Powstanie Warszawskie 1944

• Nagroda GRH "Pancerni'39" za najlepszy model pojazdu Wojny Obronnej - Wrzesień 1939 – decyzją fundatorów przyznano Błażej Środa za model 7TP

• Nagroda Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK "Strażak" Błonie/ k.Warszawy za najlepszy model związany ze Strażą Pożarną – decyzją fundatorów przyznano Damianowi Tarnowskiemu za model American LaFrance 900 Pumper Fire Engine

• Nagroda Klubu Klubu Turystyki Pieszej PTTK „Orły” – decyzją fundatorów przyznano Michałowi Odolczykowi za model Sherman FIREFLY Zemsta II

• Nagroda Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy - decyzją fundatorów przyznano Marcinowi Mora za Su-22M4

• Nagroda SHP Denar Sekcja Modelarska - decyzją fundatorów przyznano Dariuszowi Somerfeldowi za model Welington II

• Nagroda Szczecińskiego Paprykarza Modelarskiego - decyzją fundatorów przyznano Michałowi Karczewskiemu za model Hardcore’44

• Nagroda Klubu Modelarskiego Kompas Gdynia - decyzją fundatorów przyznano Robertowi Danilczukowi za model STAGHOUND Mk. I (ITALERI) i Arturowi Hamerlingowi za model USS Gearing

• Nagroda Słupskiego Klubu Modelarskiego - decyzją fundatorów przyznano Krzysztofowi Łukiewskiemu za samolot PZL I-22 Iryda, Szkole Podstawowej nr 5 i 12 z Piły za modele F-4W Corsair, P-40 Tomahawk i P-51 Mustang oraz dla Jarosława Dryszcz za model T-34

• Nagrodę firmy Piko Polska decyzją fundatorów przyznano Wiktorowi Prokopowi za model Wagon Pancerny

• Nagrodę klubu Combat Chełmża – decyzją fundatora przyznano Rafałowi Dalewskiemu za model Powstanie Warszawskie 1944

• Nagroda Towarzystwa Przyjaciół Warszawy za najlepszy model związany z Warszawą – decyzją fundatorów przyznano Rafałowi Dalewskiemu za model Powstanie Warszawskie 1944

• Puchar Rady Osiedla Jedliny za najlepszy model w polskich barwach – decyzją fundatorów przyznano Pawłowi Bartczakowi za model Breguet XIX B-2

• Nagroda firmy Usługi Geologiczne Magdalena Tyszecka – Kaja Szczygielska za model Zlin Z-142, Krzysztof Woszczyk za model Neuport 17 i Maciej Busłowicz za model X-WING

• Nagroda dla najmłodszego juniora – Nikola Mora

• Nagroda Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego w Świdwinie – za najlepszy model lotniczy otrzymuje Grzegorz Mądry za model Avro

• Nagroda Darłowskiej Grupy Modelarskiej za najlepszy model związany z historią Pomorza Środkowego – otrzymują Piotr Drozdowski i Maciej Wojtkowski za model Most zwodzony w Darłowie

• Nagroda Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego w Świdwinie – za najlepszy model w barwach świdwińskich otrzymuje Marcin Mora za model Su-22M4

• Nagroda za najlepszy model samolotu w polskich barwach ufundowana przez Wojciecha Sokołowskiego – decyzją fundatora przyznano Artur Domański za model Mustang

• Nagroda za najlepszy model pojazdu w polskich barwach ufundowana przez Wojciecha Sokołowskiego – decyzją fundatora przyznano Kamilowi Zoszakowi za model TKS

• Nagrody książkowe Wydawnictwa Napoleon otrzymali: Artur Hamerling, Marcin Wolszczak, Michał Sokołowski, Grzegorz Mądry, Michał Odolczyk, Jarosław Dryszcz, Dariusz Somerfeld

• Nagrody książkowe Wydawnictwa Stratus S.C. otrzymali: Karol Cieślarczyk, Sławomir Waszkowski, Piotr Miler, Krzysztof Łukiewski, Jacek Andrzejewski, Rafał Jerzak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Combat Chełmża szczęśliwie już dotarł do domów. Bardzo dziękujemy za udaną imprezę oraz moc atrakcji. Gratulujemy także wysokich umiejętności interpersonalnych, działania pod presją oraz umiejętności rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Te ukryte talenty kolegów z KPM mogliśmy zaobserwować przed wycieczką do muzeum. Jeszcze raz brawo, dziękujemy i zapisujemy się 2017. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Combat Chełmża szczęśliwie już dotarł do domów. Bardzo dziękujemy za udaną imprezę oraz moc atrakcji. Gratulujemy także wysokich umiejętności interpersonalnych, działania pod presją oraz umiejętności rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Te ukryte talenty kolegów z KPM mogliśmy zaobserwować przed wycieczką do muzeum. Jeszcze raz brawo, dziękujemy i zapisujemy się 2017. :-)

 

Dziękuję Wam za przybycie ... a dzisiejsza sytuacja przed wycieczką do Kołobrzegu kosztowała mnie kilka siwych włosów więcej ...

Człowiek uczy się na błędach, na szczęście udało się w trybie alarmowym załatwić ubezpieczenie dzięki Jackowi "Strażakowi" Szpuntowiczowi No i mam nadzieje, że uczestnicy wycieczki wybaczą nam te ponad 30 minutowe opóźnienie

Za które już posypałem głowę popiołem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.