Skocz do zawartości

[projekt grupowy] Tigermeet, czyli latające kociaki...


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojego pomalowałem na żółto i zacząłem nanosić maskowanie. Nie będzie wiernie oddawało oryginału, a tylko go przypominało. Model będzie skończony do piątku, więc niedługo pojawią się jakieś foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brak doświadczenia i czasu niestety... Nie chodzi mi o to, że będą np. tylko paski czarno-żółte, tylko trochę się nie zgadza maskowanie w niektórych miejscach. Chodzi mi tutaj o trochę inny kształt, albo o 2-3 mm zboczenie z "kursu" taśmą maskującą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmując model do zrobienie kilku fotek zauważyłem na pudełku napis "TIGERMEET '98"

 

Nie wiem kiedy skończę samolocik bo robie go już od marca br, (pomijam, że prawie 10 lat na szafie leżał wcześniej) a w końcu to tylko revell 1:444

Pasy spróbuje zrobić z kalkomanii, nie mam pojęcia jak to wyjdzie

 

pc180001gu8.jpg

pc180002bq7.jpg

pc180014mz6.jpg

pc180015pd7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od godziny 12.00 do 20.30 maskowałem F-16. Nie żartuję Z przerwą godzinną na obiad

 

Na zdjęciach prawie nic nie widać, bo nie mam porządnego aparatu. Brat i jego lustrzana wyjechali za miasto

 

1e8d2717213c5312m.jpg

b6d2a555600d5932m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 48 godzinach ciągłych zmagań... F-16 jest skończone! Dodam, że to jest mój pierwszy skończony w 100% model (zawsze było 99.9 %, bo coś tam było do zrobienia). Co do samego modelu, to zdecydowanie najsłabszą jego częścią jest dysza własnej produkcji oraz podwozie robione "szybciochem" od 21.00-1.30 dziś w nocy

 

Przy okazji chciałbym podziękować koledze Rafałowi (RAV) za wsparcie duchowe (cenne rady i wiarę we mnie, a także kilkukrotna "zrypka" za zrobienie czegoś nie tak jak powinienem) oraz za kalki, które pomogły mi ukończyć model. WIELKIE DZIĘKS!

 

8c082726cd4084ef.jpg

cd7eeb3cddc95259.jpg

6bb50eb008a63efd.jpg

2ba2513e8e455836.jpg

9efdeaa5fce22461.jpg

be588b69d2b341c5.jpg

14a9dbecedd92805.jpg

4b0ab16b8484404a.jpg

 

 

Jak widać koleżanka nazywa się Paulinka i dzisiaj (piątek) otrzyma moje dzieło Mam tylko nadzieję, że w drodze do szkoły się ono nie rozleci

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszło!

 

W realu podstawka bardzo ładnie wygląda, a ten napis miał być aerografem, ale nie starczyło czasu. I tak położyłem się o 3.00 i ledwo żyję.

 

Fotorelacji niestety nie będzie, bo to mikołaj rozdawał, ale może jakaś fotka będzie... Zobaczymy. W każdym bądź razie model wzbudził ogromne zainteresowanie, a koleżanka nie mogła się nacieszyć

 

Ogólnie, to jest WYPAS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi kapcie spadły i wcisło mnie w fotel

 

Po prostu full profesjonal Rafale

 

I jak ja się mam z moim F... e nie ważne eF czym

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam na razie 1 fotkę...

może być ich więcej

Nie chciałbym jednakże psuć zamysłu autorów, jeżeli maja być modele z relacją

dfbd80d848beed6f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dostałem zielone światło na przybycie z moim modelikiem na ten Tigermeet, oto mój MG-21 ubrany w tygrysie futro:

Malowanie 100% pędzel, kalkomanie to: numery, szachownice i 2 trójkąty ostrzegawcze pod kabinami

68a5ed7a6f5b762d.jpg

fe9fa624211bcb6a.jpg

14286c5e8737d6e7.jpg

3748f14e0882cdf4.jpg

001845c1e89946f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wiesz co Ci powiem Rafale? Powiem Ci, że fajnie Ci wychodzi to Rafale

 

 

Ps. Zgłaszało się trochę więcej osób o ile się nie mylę... Zapraszam do relacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Powoli budowa modelu w konkursie zimowym dobiega końca, więc postanowiłem dołączyć do waszego projektu.

Będę budował model F/A-18 Hornet

da58cd786be0a0d5.jpg

Model chciałbym wykonać w tym malowaniu.

0696283.jpg

In-box do modelu znajduje się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.