Skocz do zawartości

Fallschirmjager z Ausbildungs und Ersatz Abt Hermann Goering


7urgen

Rekomendowane odpowiedzi

http://fotowrzut.pl/ spróbuj tego. Mi działa bez większych komplikacji i można walić po 8 zdjęć naraz. Kiedyś imagesrak był dobry ale zaczał ssać jak prytabukiet.com i spółka, więc się na to przerzuciłem. Dawaj foty bo zacząłeś co najmniej obiecująco i co ciekawe na początku tematu dalej zdjęcia były....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Takie linki zapodaje photos.google od juz dobrych chyba kilku miesięcy, i działało do wczoraj... Pozwólcie że spróbuje rozwiazać problem swoimi sposobami i w swoim tępie. Biorę Wasze sugestie pod uwagę i dzieki wielkie, jest tylko kilka rzeczy które muszę brać pod uwagę jak na przykład fakt że ewentualna migracja moich wszystkich zbiorów fotograficznych to przwalenie i poalbumowanie ponad 4 tysięcy zdjeć. Ktos chciałby mi pomóc w tej robocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem... Ja widzę wszystkie moje fotki co oznacza że problem tkwi w albumie który nie był publiczny. Przerabiałem kiedyś to samo na forum mojego stowarzyszenia. Właśnie go upubliczniłem, czy teraz widać fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_7620.JPG

 

DSC_7624.JPG

 

DSC_7626.JPG

 

DSC_7627.JPG

 

Dzieki!!!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem, musi działać. Ja widziałem fotki bo moje wyszukiwarki automatycznie mnie logują do google+ a ja jako wlaściciel uprawniony w tym przypadku widziałem zdjecia z albumu zamknietego. traz jest publiczny, ja sie wylogowałem z google+ i widzę je na forum wiec Wy też musicie. Niestety nie moge juz zmoderować starego posta wiec wstawiam tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to... Teraz możecie krytykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, kurde, napisz coś na "nie" bo zaczynam sie głupio czuć... Nie każcie mi pisać na priva do Seb'a żeby wyraził tutaj swoja niechęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem. dzieki wielkie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, kurde, napisz coś na "nie" bo zaczynam sie głupio czuć... Nie każcie mi pisać na priva do Seb'a żeby wyraził tutaj swoja niechęć.

 

 

Co ja to jakis kat?

To moze zaczne od gratulacji za odwage by zrobic krok w otchlan najgorszy jest zawsze ten pierwszy raz

Spodnie wygladaja dla mnie okej. W pozniejszym etapie konkretnie przybrudz blotem pomiedzy nogawkami zarowno buty i nogawki na wysokosc do 1/3 lydki. Moje buciory po lazeniu po wertepach i spodnie w nie wepchniete sa zawsze uwalone blotem najbardziej po wewnetrznej. Jesli sie da to kilka malych tlustych plam tu i tam.

 

Buty wygladaja rzeczywiscie jak pisali koledzy. Prawie jak prawdziwe. Pogieta skora i przetarcia cacy. Na czubkach pokusilbym sie o dodanie drobnych uszkodzen mechanicznych jasniejszym troche niz obecne przetarcia. Jest metoda w pancerce na sucha gabke czy jakos tak sluzaca do robienia przetarc farby. Jedyny minus jaki zauwazylem to w niektorych miejscach zjechal pedzel z metalizerem. Najbardziej widac to na piecie prawego. Poprawisz i bedzie cacy cacy.

kontynuj prace!

 

Pisze na przerwie w nocy z telefonu ale mam nadzieje ze da sie to przeczytac i zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, Twoj tekst jest "cacy, cacy" Tak na powaznie, dzieki, skoro kilka osob juz teraz pisze ze jest niezle przestaje wierzyc w kadzenie zaczynam wierzyc w swoje mozliwosci. Tak, masz racje zarowno co do uwalanych nogawek od wewnetrznej strony jak i co do uszkodzen (przeciec skory) i co do tego ze miejscami stracilem kontrole przy nakladaniu farby. Musze sobie kupic ksiazeczke z kolorowankami dla dzieci zeby nauczyc sie "nie wychodzic za linie" . Wkrotce prace rusza wiec dalej. Jeszcze raz dziekuje.

 

Baas ArK- a mialem nadzieje ze nikt sie nie polapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez ty sie 7urgen tak nie ciesz bo jak sie wezmiesz za rece i twarz to nie bedzie juz tak optymistycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kilka zdjęć poglądowych. Proszę nie zwracajcie uwagi na twarz i na ciuchy bo światlo jest takie jakie jest. Przy każdym zdjęciu napiszę na co chciałbym zwrócić Waszą uwagę ergo co w tych teamtach poprawić a co zostawić?

 

 

Zdjęcie poglądowe. Niestety całe brudzenie na kurtce niewidoczne bo wyżarte przez swiatło. Panowie, w oknie stoi choinka, za okanmi syf taki że nawet gdybym odsłanił okno, nic by to nie dało. Trzeba poczekać na ładny dzień. Postarzane dzisiaj: pas, szelki, chlebak, manierka, menażka, ładownice, częściowo kurtka (poprawki), góra bluzy, twarzm dłonie. Poprawki krawieckie to rozpruty i zeszyty na nowo pasek czpki. Był zszyty za krótko przez co czpka z przodu układała się obrzydliwie, nienaturalnie z fatalnymi fałdami.

DSC_7631.JPG

 

 

Brązowe przetarcia na ładownicach. Przyciemnione krańce mankietów kurtki.

DSC_7636.JPG

 

 

Przetarcia ładownic, szelek, brudzenie czapki polowej. Troche widoczne brudzenie twarzy ale bardzo słabo widoczne na zdjęciu.

DSC_7637.JPG

 

 

To samo, troche lepiej widać brudzenie twarzy ale w dalszym ciagu to zaledwie 50% efektu.

DSC_7642.JPG

 

Brudzenie szyi, kołnierza kurtki, szelek, pasa, chlebaka, manierki, menażki.

DSC_7644.JPG

 

 

To samo w zbliżeniu.

DSC_7646.JPG

 

 

Tutaj prosiłbym sie skupić na dłoni.

DSC_7649.JPG

 

Tak jak pisałem, zdjecia są jakie są, lepszych nie będzie do czasu poprawienia sie pogody w UK która zejdzie się razem z chwilą wolną dla mnie od jakichkolwiek obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac opatrznosc uwaza ze nie powinienem sie chwalic. Odpuszczam sobie. Skoro nie ma zdjec to nie ma i nie bedzie. Mam to gdzies, na glowie nie stane. Watek do zamkniecia, usuniecia czy co kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma znaczenia czy wklejam z picassy, czy prosto z google. Cały czas cos znika. Mówiąc szczerze przerabiałem raz w życiu, drugi raz nie mam zamiaru, wole spożytkować ten czas coś co sprawi mi przyjemność lub zwyczajnie będzie pozyteczne. Są rzeczy do których mam cierpliwość i zaciecie a są rzyczy których nie lubię i nie chcę robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz sprobuje rozwiazac problem ale to bedzie prawdopodobnie dopiero we wtorek. Dzieki Baas Ark, rozwazam zalozenia albumu tylko dla forum w innym miejscu. Zobaczymy co bedzie... Cala sytuacja mnie przygnebila bo juz raz kiefys to przerabialem dzieki imageshackowi i to na forum na ktorym to ja jestem adminem, kupa pracy zeby ponaprawuac, w oparciu o zdjecia na google i teraz nawet nie chce tam zagladac zeby sie nie dobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jedziemy...

 

Najpierw reminiscencje z poprzednich watkow ktorych juz teraz nie moge zedytowac a skoro warsztat ma miec jakies tam rece i nogi to zdjecia musza byc...

 

 

Pierwsze prace z elementami umundurowania...

 

DSC_7602_zpsrqepyvxm.jpg

 

DSC_7605_zpsitpcf2lw.jpg

 

DSC_7614_zpskp0c8yii.jpg

 

DSC_7608_zpsook17erd.jpg

 

DSC_7609_zps1juvqeu3.jpg

 

 

 

 

Pozniej byl etap z butami i poprawionym brudzeniem spodni...

 

DSC_7624_zpsrnnwbvck.jpg

 

DSC_7626_zpsn7ysxiyg.jpg

 

DSC_7627_zps7p7x5rou.jpg

 

DSC_7620_zpsjsqzjmn9.jpg

 

 

 

 

A teraz wyglada to tak...

 

DSC_7651_zps5obcua1v.jpg

 

DSC_7654_zpspvrsmc6q.jpg

 

DSC_7655_zpschwlge9i.jpg

 

DSC_7658_zpse6aeet7j.jpg

 

DSC_7659_zpsxyttoq3s.jpg

 

DSC_7661_zpsfxxzloel.jpg

 

DSC_7663_zpsnzinyzat.jpg

 

DSC_7665_zps81brjqhj.jpg

 

DSC_7667_zpsiziy12sc.jpg

 

DSC_7669_zps7hxaox1s.jpg

 

DSC_7652_zpsgy5dw8la.jpg

 

Kilka uwag-

1. to jeszcze nie koniec

2. zdaje sobie sprawe ze do poprawy jest brudzenie twarzy (zwlaszcza ta duza plama przed prawym uchem i na wlosach z tylu co nie wyglada naturalnie

3. do poprawy brudzenie dloni (zbyt intensywne miedzy palcami)

4. przepraszam za zdjecia, robione na szybkiego, dwie godziny przed zachodem slonca i to zimowego slonca...

5. mausera jeszcze nie ruszalem ale to zrobie

 

 

P.S. Zajrzalem dzisiaj na forum o ktorym tutaj wczesniej pisalem, kupa zdjec tam jest wstawianych na tej samej zasadzie co tutaj z Google i... Nic nie zniknelo. Wnioski moza sobie wyciagac samemu.

 

Dorzuce jeszcze fotki na ktorych lepiej widac brazowe przetarcia na oporzadzeniu skorzanym i samo zlachane oporzadzenie.

 

DSC_7646_zpsanatm6nn.jpg

 

DSC_7644_zpsyctaflxw.jpg

 

DSC_7637_zps8zk2gkk1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.