Skocz do zawartości

[W] BMPT Terminator - Meng 1:35.


Przemek Przybulewski

Rekomendowane odpowiedzi

:super:
Dzięki.

 

Kurde chyba ja w końcu swojego wyciągnę z pudełka. Tylko te kamo mnie trochę przeraża.
Dawaj. Zaczynaj. Pomożemy.

Z kamo jest trochę roboty, ale chyba warto.

 

OK. Wracając do modelu. Skoro wystawa to i tabliczka

IMG_3596.JPG

 

 

Zrobiłem też linki do barierek

IMG_3597.JPG

 

 

No i same barierki

IMG_3598.JPG

 

 

I trochę pobrudziłem całość za barierkami

IMG_3599.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barierki i tablica bomba, zdradź troche jak i z czego to wykonałeś. Model super. Pozdrawiam.
Dzięki. Bałem się jak będzie odebrane.

Plakat zrobiony z kawałka tektury, wydrukowanej informacji wziętej ze strony UralVagonZavod.ru i kawałka przeźroczystego HIPSu. Do tego ramka zrobiona z profili H plastruktu i kawałka kwadratowego profilu. Barierki zrobione z wykałaczek i balsy. Pobejcowane i polakierowane. Lina to gumka ze starych zeszytów, końcówki zrobione z kawałków rurek Trumpeter, bodajże takiej 2.1mm, fajne bo cienkościenne i można docinać nożykiem. Do tego łańcuszek RB Model i kółka z drutu miedzianego. Po wszystkim detale jeszcze podmalowane Brass z Gunze.

 

No, bardzo fajnie! Zaczyna to wyglądać interesująco. Zamiast faceta z aparatem postawił bym babę zamiatająca miotłą... Może w tym kierunku ;-)
Dziękuję bardzo.

No właśnie problem, że nie znalazłem współczesnego figuranta z kamerą albo aparatem.

A co do baby z miotłą to fajny pomysł - tylko skąd ją wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze cos z wystawy- jest taki zestaw firmy Valkyrie 1:35 Resin Victory Day in Moscow, jest zolnierz prezentujacy bron , dwoch zalogantow (dca,kierowca) o i postac glowna Vladimir Vladimirowicz Putin !!! Sadze ze taki sklad bedzie pasowal
Dzięki za info.

 

Przemek - zerknij na ten link... co ty na to? Ewentualnie jeszcze Tutaj.
Hmm, ta pierwsza fajna, druga to tak jakoś epokowo mi się nie widzi.

 

,, że nie znalazłem współczesnego figuranta z kamerą albo aparatem,, pytasz i masz- fotograf wspolczesny ,,War Journalist / 1:35, Black Dog nummer: BDOGF3506 ,,
Ten bardzo fajny. Dzięki.

 

Wejdź też na stronę evolution miniatures i poszukaj zestawu EM35110. Dwie panie z aparatem.
Kurcze, te też bardzo fajne. Szkoda, że niedostępne w Polsce.

 

Chyba najlepszy mi się wydaje i w miarę dostępny koleś z aparatem BlackDoga. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.

Przemyślę temat przez święta.

 

Przykleiłem osłonę z tyłu i lemiesze z przodu. Niestety musiałem też na stałe przykleić wyrzutnie rakiet gdyż ponieważ ze względu na swoją masę nie trzymały pionu tylko odchylały się niebezpiecznie na boki.

Podbiłem trochę kolory ni to filtrem ni to washem, taki rdzawo-brązowy kolor oraz dodałem tu i ówdzie trochę suchego pędzla.

Oczywiście przy okazji urwałem lusterka, więc mogą po przyklejeniu dziwnie wyglądać.

Na koniec kilka fotek prawie gotowego pojazdu (jak wyschnie to jeszcze dodam lakier matowy i trochę pigmentów).

IMG_3606.JPG

IMG_3605.JPG

IMG_3607.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda.
Dzięki.

 

Ale po co lakier matowy?

On już ma według mnie wygląd właściwy prawdziwemu.

Lakier to bardziej tak zabezpieczająco. Model po pomalowaniu nie był lakierowany w żaden sposób. Wszystkie efekty były robione na żywej farbie.

 

Podoba się. Fajny model.
Dziękuję.

 

Wow, rewelacyjnie to wygląda. Wyczekuję kolejnych etapów budowy, by tu całość zobaczyć.
Na razie to będzie koniec, zastanowię się, kupię i poczekam na figuranta i wtedy będę kontynuował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.