Jump to content
Duży Modelarz

AH-64D Apache Longbow - 1/48 Italeri - wideorelacja

Recommended Posts

Kurde faktycznie są przy samej krawędzi, dzięki .

PS. Kurde to są zagięte kawałki blachy, chyba pokombinuję i poszukam jakichś niewykorzystanych blaszek fototrawionych i spróbuję coś dosztukować.

Coś jest nie tak. Od dawna mam Twój ściek w subskrybowanych, codziennie przeglądam listę i nie pokazywało mi żadnych nowych filmów od odcinka G.222 Fuselage.

Od tamtej pory były 4 filmy... Youtube ciągle coś psuje ;)

Wejdź na mój kanał i tam obok napisu "Subskrybujesz" jest ikonka dzwoneczka, od jakiegoś czasu trzeba też to zaznaczyć, żeby mieć powiadomienia, już nie wystarczy samo subskrybowanie kanału.

W następnym filmie przypomnę o tym... tylko że jak widać nie każdy go zobaczy na swojej liście :/

Mam nietypowe pytanie do osób, które robiły ten śmigłowiec. Czy Wam też wyszły śmigła sterczące w górę? Sprawdzałem z 10 razy, nic nie przykleiłem "do góry nogami", a śmigła zamiast lekko opadać, to też lekko ale unoszą się w górę, jak w śmigłowcu w trakcie lotu.

Jest tak:

main-qimg-a3961d70446840fd0ad257a0afc8d2fa-c

A nie tak:

apache-helicopter-army-attack-gunship-panorama-41579477.jpg

Jest jakiś sprytny patent na odgięcie śmigieł w dół?

Jest jakiś sprytny patent na odgięcie śmigieł w dół?

Na gorąco. . Układasz wirnik glowica na czymś (duża nakrętka, kapsel od butelki) , lopaty wyginasz w dół, przez obciążenie końcówek i dmuchasz suszarką do włosów aż się nagrzeją. Czekasz aż ostygną, zdejmujesz obciążenie i powinny juz zostać odpowiednio odkształcone.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Oczywiscie obejrzalem. Super wszystko Ci wyszlo, ale zauwazylem, cos co zdarza sie rowbiez na moich czesciach przezroczystych po zdjecou maskowania czyli taka postrzepiona powierzchnia farby. Jakies pomysly czmu tak sie dzieje? Pytanie nr 2, gdzie mozna obejrzec galerie z Twoim Apache?

Nie wiem skąd to się bierze. Maskowanie było dokładne, ten dziwny osad nie miał też koloru, a gdyby to była farba, to by był chociaż lekko oliwkowy...

No ale najważniejsze, że łatwo to usunąć wykałaczką. Potem jeszcze szorowanie spirytusem i jest czysto .

Co do zdjęć, to zwykle wrzucam je na Instagram i na Scalemates, ale to parę dni po filmie.