Skocz do zawartości

F-16D Block 52+ Kinetic 1/48


Rekomendowane odpowiedzi

Okazało się że to nie wada a uszkodzenie mechaniczne powłoki na jednym z e'fów.

Tyle mogę napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myślę że teraz będą znacznie większe możliwości jak tylko będą sprzyjające okoliczności to pewnie że chętnie coś pstryknę tym bardziej ze teraz mam powody osobisto modelarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelakie elementy podwozia są skończone. Nic więcej nie będę przy nich robić bo po złożeniu i tak mało co widać.

 

1.JPG

2.JPG

 

Popracowałem też trochę z dyszą. Niestety nie szlifowałem tych pasków ze względu na ryzyko zeszlifowania części tych pasów. W powiększeniu widać, z daleka już to nie przeszkadza.

 

3.JPG

4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
AIM-9X od Arma Hobby? Musisz koniecznie zrobić dobre zbliżenia na nie, bo zastanawiam się nad ich zakupem i ciekaw jestem jak wypadają w porównaniu do Tamki. AIM-120 wygląda za to na Edka.

 

No zaraz, pamiętam jak kiedyś używałeś tych rakiet do jakiegoś F-16 właśnie. I dałbym sobie rękę uciąć, że to był produkt AH właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,mimo że jestem nowy na forum to muszę wyrazić swoją frustrację.A więc po kolei.Byłe ostatnio na aerofestiwalu w Poznaniu.Widziałem tam dwa swietne pokazy F-16tek,tiger demo team oraz turkey solo.Zrobiły na mnie takie wrażenie że zapragnąłem zrobić miniaturę F -16tki.Kupiłem Kinetica wersji d,chyba wszystkie możliwie dodatki i postanowiłem ze dla wiekszej motywacji wystartuje w konkursie.Już chce wystartować,patrze a tu zonk,robisz identyczną sztukę.Teraz to sam nie wiem czy startować,najwyżej popełnie plagiat.

A Twój warsztat podglądam,przez co będzie mi trochę łatwiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F-16D lata pierdylion, chyba nie będzie trudne wybrać inną, ciekawą sztukę...

Tak,tylko cholera mam nawet te same kalki tiger meet 2013

...najwyżej popełnie plagiat.

No jak byś zamierzał jumać foty z cudzego warsztatu to plagiat, ale jak swoje chcesz pokazywać to wszystko ok ;)

a to tak w cudzysłowiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrapikoko Rób model jaki chcesz i tyle.

Kiedyś może będzie konkurs gdzie będzie do zrobienia ten sam model. I co? Pierwsza osoba, która wystartuje zrobi oryginał, a reszta plagiat? Nie, rób co ci się podoba i tyle ;)

 

Karambolis Aim-y 120 są od Edka, 9 od Army. Detal mają bardzo fajny, problemem będą kalki, które są rozmyte. Dokładne zdjęcia wrzucę na dniach.

 

Tymczasem 16-stka dostała maskowanie, podkład i preshading oraz zająłem się resztą, a rakiety dostały pierwszego koloru.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.