Skocz do zawartości

[W] G6 Rhino SANDF SPH - Takom 1:35.


Przemek Przybulewski

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo to wszystko ciekawie wyglada, powodzenia.
Dzięki. Jeszcze T-Walle i malowanie.

 

Po ile chodzą te płyty drogowe? Ile wyszło Ci za te na Twoją podstawkę..?
Płyty kupowałem w Martoli po 17zł minus rabat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnia to wyglada, jedynie co to trzeba poprawic to zapchane siatki .Reszta na priv
Tak niestety działa Metal Primer od Gunze. Jest dosyć gęsty i często zapycha siatki. Więcej często z tym problemu niż pożytku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczora z wieczora pomalowałem płyty różnymi kolorami szarości, później popsikałem ciemno szarym nałączeniach i innych bregach i na to mocno rozcieńczony XF-20, nastepnie XF-19 i na koniec pół na pół XF-19 z XF-2. Wyszło tak:

yaL9n_AiOLXxy00MU7u0lpIxvlxw69VPgjdixTApwlbfDGWjoxVxBcbn-WN3GFZyInZDlFu8Eahu1yCbPEMPrM-hxqqU-IG-cXGioZAB5uadEkcqtQorak3xLxTCEMELCmzzcsqbJUfGTCuABPNNpGo7QFphQo_RZLYOUsKrH_lvEh9TuTF-kTt1D4QjR_oxP591GbMdR2Kf-SyZU2WDjfDZ9QxNesy9kvkSd4GirnbZ3bukQ99KG9HQ0yp3Y7gkCz-1rFbzF9OVAPtL1duk8AP7uL5JoMGgT1Tx5LXY7E6roQohdDWuB2MDOmDxjfnBseuS-JuILvrvaXjobuQkSHDUOFz9bjeBUuS3tXKsr1vgrV5zSfcQxsZHY7ngQTTnu4E_nKe-espQFQrg_ktJgQ803b0_DJqbcxCpj7z__P1lbtxA4JEYhUj6sfxnZjNX-6eCLm7P6P8PaUuYQVDdW2LfQCEFSpw_cwYOfNL_Q3U4t6bTBnC5h1BIPdaCE07h6bhaceuRJgSidD9xJBf-5fLPHQNLg-vZ7VkOfPSoBPWfLyJ_rRBCcOA4jkT7j_WCMsMf0kGVl06DolQxXTyHewB_5jJrD67b2kJhIfxyo4BSl8s=w1024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

… i pobrudziłem. Pytanie jak i czym utrwalić ten pył, żeby przy pierwszym lepszym dmuchnięciu nie poleciał …
Będąc nastolatkiem podebrałem matce taki rozpylacz lakieru do włosów

llHouhV.png IkgJd0Z.png

i użyłem do nitrocellonu przy Jaskółce 76. Sprawował się wyśmienicie.

 

Znalazłem, że jakaś hurtownia kosmetyczna sprzedaje coś podobnego sSt0wzU.png, ale „towar niedostępny”.

 

Naszło mnie, że podobne zachowanie możesz „wyprodukować” aerografem przy bardzo niskim ciśnieniu pryskając chmurkę/mgiełkę z rozżedzonego lakieru nad utrwalanym przedmiotem i pozwalając aby osiadła na tym czego nie chcesz ruszyć. Ponieważ sam nie sprawdziłem, to jest to luźna propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Popsikałem fixerem aero na małym ciśnieniu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dlaczego nie pędzlem ?

Bałem się że zmyję.

I jak widać pigment?

Ja nałożyłem cienka warstwę pigmentu, "Pigment fixer'em" za pomocą pędzla nasączyłem pigment i co?

Po pigmencie nie ma śladu. Pigmentu misi być chyba gruba warstwa, by był widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.