Skocz do zawartości

Dodge 3/4t 1:72


zakurzony

Rekomendowane odpowiedzi

ESCI czyli kolejna część mission impossible..

 

Niezrażony doświadczeniami kolegów odważnie uznałem, że dam radę. W motywowaniu niewątpliwie pomógł fakt, że nie ma innego modelu tej ciężarówki w 72. A ciężarówka ładna, choć może nie w wydaniu ESCI..

 

Jedyne co dobrego można powiedzieć o tym wypuście, poza tym, że w ogóle jest, to fragmentami całkiem dobry detal, np. podwozia. Natomiast o pomstę do nieba (i podejrzenia o ślepotę projektanta) woła umocowanie tego podwozie - jest dobre pół cm za wysokie, co nadaje modelowi wykonanemu wedle zaleceń producenta iście groteskowego wyglądu (i zupełnie nieodpowiadającego wizerunkowi na pudełku) .

 

Poza poprawieniem, w miarę możliwości, tego babola, pocienkowałem błotniki, przerobiłem przednią szybę, dodałem trochę detali z blach eduarda dedykowanych WC54 z Academy (przede wszystkim grill), linę. Próbowałem też powalczyć z plandeką; pracy dużo, a efekt nadal taki sobie.

 

W sumie jednak więcej satysfakcji niż frustracji. Myślę, że z ESCI możemy się zgodzić na remis

 

(teraz dopiero zobaczyłem, że jakieś paprochy na obiektyw wlazły , a pierwsze i ostatnie zdjęcie przy dodatkowym oświetleniu, stąd cienie i odcienie)

 

P1100577_zps5yjoxal4.jpg

 

P1100570_zpsq14bicw4.jpg

 

P1100569_zps7dnjokmk.jpg

 

P1100568_zpsin9zxvvk.jpg

 

P1100563_zpsisyoncen.jpg

 

P1100561_zpstvgainxi.jpg

 

P1100560_zpsagrspxt1.jpg

 

P1100559_zpsxu28i1zy.jpg

 

P1100605_zpsyilzikwk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Widzę wkład pracy, bo mam takiego tylko sklejonego prosto z pudła pod koniec lat 80-tych ubiegłego wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten śliczny samochodzik w Twoim wykonaniu.

Akurat wczoraj wyciągnąłem z pudła swojego by dokończyć i niestety podwozie mam już dawno zmontowane zgodnie z instrukcją :( - może jeszcze coś się uda z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety te problemy objawiły się wykasowaniem części albumów bezpośrednio z bucketa Musiałem raz jeszcze je załadować.

I wklejam tu. Mam nadzieje, że tym razem przetrwają dłużej.

 

P1100577_zpshxfofayf.jpg

 

P1100558_zpsubw8zecr.jpg

 

P1100562_zpscvngunkc.jpg

 

P1100563_zps8vqi9ngf.jpg

 

P1100568_zpsdy4ehcpe.jpg

 

P1100569_zpsjupejaay.jpg

 

P1100570_zpsi5t0ur0b.jpg

 

P1100561_zpskmab5iet.jpg

 

P1100560_zpsnnykgf8j.jpg

 

P1100605_zpsoodqo5ii.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.