Skocz do zawartości

Jesienna wyprawa HMS Prince of Wales


Adamo722

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Fajnie, że prace idą do przodu. Widzę że zdjąłeś relingi z nadbudówek. Pomaluj je przed rozpoczęciem zaginania i formowania. Powinno być łatwiej. Zdjęcia staraj się robić na jakimś jednolitym, najlepiej białym tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że prace idą do przodu. Widzę że zdjąłeś relingi z nadbudówek. Pomaluj je przed rozpoczęciem zaginania i formowania. Powinno być łatwiej. Zdjęcia staraj się robić na jakimś jednolitym, najlepiej białym tle.

 

Witam

Nic nie zdjąłem tylko zdjęcie do bani.

Mam nadzieję że troszkę lepsze fotki. Dorobiłem stanowiska oeriklonów, których nie było w zestawie.

7jyeLVL.jpg

liWMOvm.jpg

AYs4Sto.jpg

4ZyWcLh.jpg

5sMuOH8.jpg

NJ8K2iK.jpg

C4Am6Wz.jpg

8Sm9Neh.jpg

5W5ioF4.jpg

gdnvaHE.jpg

Ktt18XP.jpg

a0RF89F.jpg

uYdwr3B.jpg

ExdNoka.jpg

wCWpPAs.jpg

tBrNnOt.jpg

A tutaj z drugim okrętem

b5TfQSG.jpg

qyjXDvs.jpg

lMM6eAm.jpg

Poprawię teraz Repulse i bierzemy się za Eksspresa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam washa koloru czarnego i brązowego. Brązowym bym dał burty i elementy pokładu a czarnym nadbudówki i działa.

Zastanawiam się czy zamiast czarnego nie powinien być np. szary czy niebieski?

Może macie jakieś propozycje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W HMS REPULSE zrobiłem nowe olinowanie oraz poprawiłem pokład.

Pancernik tez gotowy.

HCVlmoW.jpg

YEh1lYD.jpg

Projekt podstawki

JLMndtV.jpg

5rWb8tk.jpg

jNzsZiw.jpg

6T5BjGn.jpg

JiLHoAT.jpg

zxZ2XHk.jpg

pbkp2tB.jpg

5TsKyWW.jpg

m5TZCvJ.jpg

ATZplQP.jpg

ATZplQP.jpg

 

Teraz przez parę dni dorobię niszczyciel.

Może ktos podpowie mi jak tego użyć, wymieszać z woda i rozlać?

X7fAcMi.jpg

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak będzie troszkę rozbudowany zespół FORCE Z to dalej jest to jesienna wyprawa Hms Prince of Wales. Jeśli chodzi o Repulse to tylko poprawiłem błędy które wytkneliscie w galerii.

Natomiast jeśli chodzi o niszczyciel to chcę pokazac pozniejszego bohatera uratowania zalogi pancernika.

Wiem, że łączę kilka wątków w konkursie ale proszę

o wyrażenie zgody na przedstawioną wizję scenki.

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wydaje mi się, że w konkursie brany pod uwagę będzie tylko Prince of Wales...

Na moje oko wash w niektórych miejscach trzeba jeszcze wytrzeć...

 

Pozdro

 

Na ile dałem radę powycierałem jeszcze wash. Widzę że w niektórych miejscach jeszcze jest go za dużo ale nie chcę już narobić większych szkód

Q7cRuHw.jpg

9htmFaa.jpg

CvTDgcn.jpg

piC0nUx.jpg

zUJr6uD.jpg

1JRPzGZ.jpg

lgEO16Q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze poprawił zacieki przy kluzach kotwicznych, miały kształt klina zwężającego się ku dołowi. Akurat w w przypadku Księcia ślady eksploatacji były jak najbardziej na miejscu:

Prince_of_wales.jpg

Niestety nie miałem dobrej kopii najlepszego zdjęcia z tego okresu, gdzie ślady na kadłubie widać wyraźnie.

 

Co do galerii, miałem podobną sytuację, że praca konkursową był wodnosamolot będący elementem dioramy. Po prostu jak będziesz robił galerię konkursową, umieść w niej tylko zdjęcia Księcia. Masz z to bardzo fajne pole do popisu jako fotograf. Fotografując Księcia w odpowiedni sposób, mając np. niszczyciel lub fragment Repulse w tle, możesz uzyskać znakomite efekty, nie naruszając regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko super, tylko maszty !! Maszty w tej skali należy robić ze strun gitarowych klejonych CA. Inaczej wyglądają strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.