Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. - Trylogia


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, M.A.V. napisał:

wygląda całkiem nieźle - tylko napisy germańskie

Wiem bo to metro germańskie i z okresu 2 wojny, ale wejście się zmieni na moskiewskie, takie  oszklone, znaczek z meta też odpowiedni, a potwory też już mam tylko jak wszyscy czasu mi brak. 


Ale i tak muszę dokończyć "Ostatni Bastion"

 

Demon

kJmZG2z.jpg

 

 

Upiór

eSgeD0q.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chorąży napisał:

Ten demon i potwory to jakiś lokalny produkt ?

Moje wszystkie mutki czy z stalkera, lub metra pochodzą, z kraju nad Wołgą, i nie należą do masowej produkcji raczej można policzyć na sztuki lub góra kilkanaście.😉😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 4.03.2022 o 16:42, M.A.V. napisał:

nie w temacie STALKERA ale myślę że to ciekawy dokument w temacie "ZONY", tym bardziej że całkiem realny :

MAPA.thumb.jpg.ba3a574153e007d777d272fa28462589.jpg

Mapa zawsze się przyda.

I nie ukrywam, że jeszcze zdążyłem nabyć dwa modele nim znikną na kilka lat z sklepów, Zvezda na cenzurowanym więc nie szybko będą sprowadzane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Czech mnie pocieszył, ".. nie przejmuj się,  jak u Was nie będzie, to u nas zawsze kupisz.."  To apropos dyskusji czy i w ogóle będą dostępne ICM czy inna Zvezda...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, chorąży napisał:

Kolega z Czech mnie pocieszył, ".. nie przejmuj się,  jak u Was nie będzie, to u nas zawsze kupisz.."  To apropos dyskusji czy i w ogóle będą dostępne ICM czy inna Zvezda...

No to mnie pocieszyłeś.

Bo przez najbliższy okres nie mam szans na sprowadzenie czegokolwiek z kraju nad Wołgą, i chociaż ludzie których znam nie popierają tego co się dzieje też cierpią. Więc nawet mimo szczerych chęci nie jestem wstanie im zapłacić za zakupy, bo nawet PayPal jest zablokowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad   "Ostatnim Bastionem"  trwają, ale ze względu na to co się teraz dzieje na świecie, i nie będę ukrywał, że też pod wpływem emocji na warsztat poszedł witacz miasta Prypeć w skali 1:35

 

 

Pracę nazwałem:

     "Nasza Zona"

 

Czerwony napis w języku Ukraińskim i ze względu na słownictwo nie będę go tłumaczył, ale brzmi tak:

 

"Російський солдати, ти плоть, а не ведмідь - блядь !!!!! 
                     Наша зона !!!!     иди нахуй"


ExpjwgG.jpg

 

 

dXDawhr.jpg

 

 

BpNCign.jpg

 

 

AYOjGEF.jpg

 

 

XB78xFK.jpg

 

 

mVoWNpP.jpg

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona nocą jeszcze bez ogniska, ale mutki już na żer wylazły. 

 

Mięsacz (ros. Плоть, uk. Плоть) - świnia zmutowana i nie do poznania.

 

„Mięsacze są najmniej groźne ze wszystkich mutantów. Omijają stalkerów z daleka, ale zaatakowane będą się bronić. <...>”
— Gonta o Mięsaczach


„Tak jak większość stworzeń w Zonie, również i świnia przeszła szereg zmian biologicznych od czasu katastrofy. Wydaje się że w jej przypadku szczególne zmiany dotknęły genów odpowiedzialnych za metabolizm. Zmutowane świnie, zwane przez stalkerów "mięsaczami", to jedne z najlepszych przykładów przerażającego wypaczenia natury w Zonie. Stworzenia te wytworzyły na skórze ochronną warstwę łusek i zewnętrzny pancerz. Kilkakrotnie zwiększyły się ich umiejętności regeneracyjne oraz złożoność systemu nerwowego. Tak jak świnia, mięsacz to zwierzę wszystkożerne i jeśli jest głodne, może zaatakować stalkera.”
— Encyklopedia Stalkera

 

mOpwoAI.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w temacie ZONY :szczerbol:

wojska ukraińskie zdobyły rosyjski pojazd inżynieryjny  IMR-2 :

 

wrzucam tutaj bo niewielu wie że ten wehikuł swój "chrzest bojowy" przeszedł właśnie w Czarnobylu i jako jeden z nielicznych maszyn działał sprawnie w rejonie największego promieniowania - m.in. to właśnie taki pojazd usuwał rozrzucone w wybuchu pręty paliwowe.

 

To conieco na ten temat :   https://licznikgeigera.pl/imr-2-czarnobylski-dinozaur/

Edytowane przez M.A.V.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witacz się robi.

 

W dniu 25.03.2022 o 19:59, M.A.V. napisał:

Trochę w temacie ZONY :szczerbol:

wojska ukraińskie zdobyły rosyjski pojazd inżynieryjny  IMR-2 :

 

wrzucam tutaj bo niewielu wie że ten wehikuł swój "chrzest bojowy" przeszedł właśnie w Czarnobylu i jako jeden z nielicznych maszyn działał sprawnie w rejonie największego promieniowania - m.in. to właśnie taki pojazd usuwał rozrzucone w wybuchu pręty paliwowe.

 

To conieco na ten temat :   https://licznikgeigera.pl/imr-2-czarnobylski-dinozaur/

 Ale, że wspomniałeś ten interesujący pojazd, to pokażę parę fotek mojego złomka, którego pewnie kiedyś i gdzieś umieszczę 😉

Złomek - IMR-2

OsV1cvF.jpg

 

 

0NoJ1fL.jpg

 

 

QLxI30H.jpg

 

 

2FRIn2Q.jpg

 

 

zhsliC7.jpg

 

 

5I9MWnF.jpg

 

Edytowane przez megapol
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem impulsu oraz emocji, kiedy zobaczyłem nagranie, na którym widać że 24 lut 2022 — Do strefy elektrowni atomowej w Czarnobylu wkroczyły wojska okupantów z terytorium Białorusi”  na warsztat poszedł witacz miasta Prypeć w skali 1:35

Praca to pięć figurek w tym dwóch stalkerów obrońców, którzy nie za bardzo mogą cokolwiek zrobić oprócz pilnowania, oraz trzy szt. mutantów którymi chciałem przedstawić okupanta, dorosły to oficer, młode to żołnierze.


Mutant to: плоть (płoć), mięsacz, w skrócie zmutowana świnia.

 

 

Pracę nazwałem:

Stalker -  "Nasza Zona"

 

Czerwony napis w języku ukraińskim i ze względu na słownictwo nie będę go tłumaczył, ale brzmi tak:

 

"Російський солдати, ти плоть, а не ведмідь - блядь !!!!! 
   Наша зона !!!!     иди нахуй"

 

 

QnoKPCw.jpg

x6Am9hq.jpg

 

ZHxlU22.jpg

 

dL8OEZ6.jpg

 

9feI3wF.jpg

 

Zcyn409.jpg

 

rCz4Tay.jpg

 

1vNKFlG.jpg

 

bdJMuRD.jpg

 

zHufctp.jpg

 

6gAurNT.jpg

 

oFrJkCW.jpg

 

T315vNZ.jpg

 

elYDnod.jpg

 

205dnk7.jpg

 

VJq1gSf.jpg

 

uxmbbTu.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, M.A.V. napisał:

filmik z drona który przeleciał nad Czerwonym Lasem  już po wycofaniu się wojsk rosyjskich:

 

widać wyraźnie że ci debile serio tam kopali umocnienia polowe :haha:

Masakra, czysta  bezmózga swołocz. 🤣🤣🤣

Paru mniej,  a genów tej głupoty też już nie przekażą. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.