Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. - Trylogia


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.11.2019 o 20:36, chorąży napisał:

cisza w temacie ?!

Sorry, że nie odpowiedziałem na poprzednie pytanie, ale teraz trochę mało czasu więc warsztat cały stoi i kompletnie nic się nie dzieje.

W dniu 14.11.2019 o 17:14, chorąży napisał:

Ten "Albert Ansztajn" to z jakiego zestawu ??

Podobno wodni,ka składa sie jak "klocki lego" ?!?

Albert i te dwie gołe laski były kupione na wystawie modelarskiej z worka, podejrzewam, że to piraty bo sprzedający też nie znał firmy która je zrobiła i są to gotowe odlewy żywiczne, których nie trzeba nawet sklejać. Ale na prof.Sokołowa się nadaje. :D

Co do vodnika, fakt super model, spasowany idealnie, zawieszenie proste jak cep, no a składanie to czyste legosy. :mrgreen:

Ale nawet na taki model brakuje mi czasu i trudno mi powiedzieć kiedy coś drgnie. :cry:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chorąży napisał:

Brak czasu ??  skąd ja to znam, cieszę się że to tylko ten powód, bo to mój ulubiony wątek :)

Brak czasu to chwilowo moja choroba. 

Mam skrzynie figurantów ( ciągle kupuję nowych ) i jeszcze więcej pomysłów, a nowi pisarze już książki w przyszłym roku wydadzą. Miałem już przyjemnoś zapoznać się częściowo z nową lekturą. W więc Gołkowski wyda Fort72 to bedzie trzeba ruszyć z warsztatem na Przenicowanym Świecie. I nowy młody pisarz, Piotr Abramik wyda Długi Rajd ( bedzie trylogia ) w klimatach Zony. Obie książki świetne, a ja je mogę tylko polecić.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I co słychać ? nadal nic ?? Ja nieśmiało figuranta w kombinezonie p-gaz szlifuję, a na stole czeka pirat- stalker w kapturze i z dubeltówką, ale tworzywo paskudne do obróbki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
7 minut temu, Monster3 napisał:

Mam wrażenie że ten pieseł jeszcze jest na kacu po sylwku :P. No i jak jest niezmutowany to chyba też potrzebowałby maski :D

Haha, nie wiem. Ale wg. mnie normalny jeszcze jest wink3

lEu5SgG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chorąży napisał:

Fajnie wygląda, jakich kolorów użyłeś na mundur ?

Mundur to gorka 4 bars, a że przy wschodnim umundurowaniu co dostawa to inny odcień.

Kolory które ja wybrałem to farby vallejo 70.988 khaki i 71.011 armour green.

Sam ganiam po lesie w gorkach, chociaż preferuję 3 i w cyfrze florze i wiem jakie moją różnice w odcieniach i po praniu jak wyglądają.

Ale wracając do tematu przedstawiam fotki gorki 4 bars i jej kolory, dodam tylko że to oryginalne gorki, a nie szyte gdzieś w europie.

 

 

kmG5tK5.jpg

1lxUc8n.jpg

v7AqLTa.jpg

2qaSTLF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając:

Ten Ził straży pożarnej do dzisiaj użytkowany jest w niektórych naszych OSP, zdjęć jest bez liku. Ten Ził z "budą" to jest przepak do którego dołożyli figurki :)

Świetny materiał się szykuje :)  Może jeszcze "ktoś" figurki Straży Granicznej wyda na fali "Watahy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.