Skocz do zawartości

Man F2000 & Tank Trailer (German Truck) Revell 1:24


Truckerek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś postanowiłem założyć temat konkursowy mojego mana.Relacja będzie rzadko odnawiana.Nie mam za dużo czasu aby robić co dziennie zdjęcie co zrobiłem dam może 2 razy na tydzień.Model postanowiłem dac w malowaniach oryginalnych czyli :

manf2000ehmergolling160jh7.th.jpg

In box zamieszczę jutro obiecuję ponieważ teraz mam mały problem z internetem i bardo wolno chodzi. i zdjęcie ładuje się 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kalki są ocenzurowane. Czekam aż tata wróci z N95 i dam in-boxa

 

Przyjrzyj sie dokładnie :

 

dsc04351bu4.th.jpg

 

P.S szukam więcej fotek tego mana.Jeżeli ktoś by posiadał będę wdzięczny.

Szukam również fotek silnika i całego okablowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze tak post pod postem. Robie narzazie In-box ciągnika,a potem naczepkę. Niektóre zdjęcia mogą być nie wyraźne,lub do góry nogami nie wiem dlaczego tak się stało??

 

Więc zaczynam:

20080123065sg3.th.jpg

20080123066sk2.th.jpg

20080123067aq9.th.jpg

20080123068bh8.th.jpg

20080123069ts1.th.jpg

20080123070bg5.th.jpg

20080123071ym3.th.jpg

20080123072wb9.th.jpg

20080123073qs0.th.jpg

20080123075lk6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka.. Zestaw robi niezłe wrażenie, życzę powodzenia w budowie będę obserwował postępy Pytanie: nie kupiłeś tego Mietka w Koszalinie w sklepie modelarskim ?? Był tam taki na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba się nie zmieszczę.....To temat najwyżej przeniosą do cywili....

domuzyn79 Tak tam go kupiłem z rabatem 5zł + 2 farbki wybranego producenta i koloru.

Panowanie bardzo Mili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poszukuję schematy, zdjecia co ko lwiek aby umożliwiło mi montaż kabelków w tym modelu.Jeżeli kto kol wiek ma proszę o zamieszczenie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... post pod postem ale wybaczcie.....

Złożyłem ramę silnik.Rama czeka na malowanie a silnik...sam nie wiem. Jest pomalowany ale chce zrobić kabelki tylko nie wiem jak sie za to zabrać??

Teraz fotki:

Tylny most

dsc04368fk5.th.jpg

Boczek-klejenie:

dsc04369ku9.th.jpg

Poduchu

dsc04370kl2.th.jpg

Silnik jak się przyjżycie widać miejsca w których usiłowałem zrobić dziurki.

dsc04372dy2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupi, wczoraj kupiłem Ca"super glue" i poprzyklejałem parę kabelków z alternatora i filtrów paliwa. Najbardziej to rozśmieszyła mnie pani w kiosku w którym kupowałem CA , poszedłem i powiedziałem tak:

-Jest super glue albo jakiś inny cyjanoakryl?

a ona odpowiedziała:

-Super glue jest a cyjanoakryli nie ma......

Po prostu ona jest super. Fotki zamieszczę mam nadzieję że dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Truckerek93, a po co ona ma wiedzieć, że to i to to, to samo.

Kobieta sprzedająca ma umieć liczyć i wydawać a nie znać chemie.

To tak jak ty byś sprzedawał w sklepie i gość by się ciebie zapytał czy ma pan "Neopren", lub jakiś inny Kauczuk syntetyczny, Butapren lub Klej rozpuszczalnikowy?

 

A co do modelu, to pokaż tą instalację którą wykonałeś. Napewno wygląda to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawkers masz rację ale z tym liczeniem to liczy chyba kasa a nie ona??

Fotki dam trochę później bo aparat został zabrany do szkoły przez moją siostrę..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony, nie mam czasu, często tez chęci aby składać modele, Teraz coś sie ruszyło..

Dałem kabelki na ramie i silniku,

Silnik złożony kompletny, kabelki dopiero przyjdą choć alternator jest podłączony...

dsc04445gy9.th.jpg

dsc04446tl6.th.jpg

dsc04447ea7.th.jpg

Rama:

dsc04449yp3.th.jpg

dsc04450cn7.th.jpg

dsc04451kz1.th.jpg

dsc04454kt7.th.jpg

 

P.S żyłka jaka używam ma wymiar 0,21mm czy jest ona odpowiednia czy za mała lub za duża??... Zdjęcia są najlepsze, jakie wyszły, mógł bym iść z tym na dwór , ale jest zimnoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.