Skocz do zawartości

[in-box] M-346 Master/Bielik // 1:48 // Kinetic


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Solo napisał:

Warto się wypowiadać o tym co się widziało.

Powiem więcej, warto się wypowiadać jak już się poświeciło tym tablicom trochę czasu :)  i wiesz co możesz a czego nie możesz z nich wyciągnąć. 


Takie efekty masz gdy tylko zależy ci na biało-czarnym oznaczeniu, bez zbędnego figlowania z nimi,
powtórzę tylko kalkomanii brakuje bo wnętrze bielika jest dość proste. czy warto placic 21zł+przesyłka nie każdy sobie odpowie.
1317456683_Zdjcie08_07.2019234857.thumb.png.b35416167d4c1d9b2d2de87e15efcef2.png

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gloryfikujesz blaszki ktore wygladaja na tych zdjeciach co dales nie wiele lepiej, sorry. Powtarzam kalek na pulpity brakuje to wszystko, nie mam zamiaru sie sprzeczac o takie bzdury, kupiles ok, ja uwazam ze nie warto.

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuje: blaszki które dales wyglądają nie wiele lepiej jak kawałek plastiku który sobie pomalujesz własnymi rekami i się do tego przyłożysz :) a masz go w zestawie.

a jeśli chcesz dalej ciągnąć  temat to nawet napisze ze bardziej doceniam ostatnimi czasy/są porostu przesterzene wnętrza malowane pędzlem szczególnie w jetach, mimo wad wygladaja trójwymiarowo a nie jak płastugi, warunek jeden muszą być dobrej jakości szczegóły a takie masz w tym 
kineticu

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się rożnimy zdaniem i nie ma w tym nic złego, można się rozejść :) 
Temat głownie istnieje z powodu pokpienia sobie sprawy przez kinectica, moim zdaniem blaszek żadnej innej firmy nie będzie, bo zysk jakości jest nie wielki. Zreszta żywic wnętrza  o ile mogę sobie powróżyć z fusów również nie bedzie :)

 

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bobek napisał:

Temat głownie istnieje z powodu pokpienia sobie sprawy przez kinectica, moim zdaniem blaszek żadnej innej firmy nie będzie, bo zysk jakości jest nie wielki

Nie powiedziałby że Kinetic coś pokpił - po prostu zrobili wnętrze kabiny najlepiej jak umieli, a że potrafią niezbyt wiele, to wyszło jak wyszło. To nie jest złe wnętrze, ale - bez obrazy - Twój przykład pokazuje że nie warto się z nim szarpać, bo użycie blaszek Yahu daje nieporównywalny efekt. Co do tego czy ktoś inny zrobi blaszki, to sądzę że Edek prędzej czy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pokpienie miałem na myśli kalki, model za 200zł a tam nie ma ani jednej kalki do wnętrza, ani bocznych paneli ani wyświetlaczy (tego nie kumam zupełnie, no chyba ze wyszli z założenia ze wyłączone ? ) a akurat same panele zrobili fajnie IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
W dniu 9.03.2019 o 17:53, Tazman79 napisał:

Dziś zrobiłem trzy zdjęcia tego tajemniczego cusia z tyłu Bielika, co najzabawniejsze nikt nie potrafił do końca powiedzieć co to jest. Nawet pilot latający na tym samolocie. Do tego ten cuś jest umiejscowiony bardziej z lewej strony 

20190309_131713.jpg

Trochę odkopię temat, bo choć wcześniej tu nie trafiłem, to teraz przymierzam się do modelu, to też przekopuję forumy. 😉

Ten "teges" na zdjęciu to owiewka odpowietrzenia zbiornika paliwa. Normalnie jest w innym miejscu, ale zasobnik ze spadochronem hamującym (btw, po kij nam te spadochrony? A nie, już wiem - mieliśmy za dużo kasy, a szkolący się pod efy chcieli mieć realistyczną symulację ich użycia, czego awionika nie dawała 🤣 ) wymusił zmianę położenia i generalnie zupełnie innego poprowadzenia instalacji w kadłubie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.