Jump to content
maverick72

VIII Chełmżyński Festiwal Modelarski 20-21.07.2019

Recommended Posts

Jak co roku Adam Dobranowski, chełmżyński modelarz mieszkający obecnie w Poznaniu ufundował super ekstra nagrodę dla juniora. Dziekujemy 🙂

7nDWsfb.jpg

Miejsce wieczornej wymiany myśli modelarskiej dla uczetników VIII ChFM 😉
Sobota, od godz. 18:00, 600 m od hali festiwalowej
Chełmża, ul. Polna 14
GPS: 53.187720, 18.599763

ze692ro.jpg

J6RybWW.jpg

fz3ADwI.png

Zgłoszenia do 19.07 do 23:00? Czyli do piątku, bo 19.07 to piątek

W dniu ‎2019‎-‎06‎-‎24 o 19:27, maverick72 napisał:

Dla zgłaszających większą ilość modeli przygotowałem uproszczoną formę zgłoszeń na nasz festiwal. Pomysł Łukasza Bonesa. Dobry, więc powielam. Ściągamy plik, uzupełniamy dane i odsyłamy na admin@combatchelmza.com.pl
Plik w excelu do pobrania

Cześć! Czy w adresie mailowym nie ma czasem błędu? Odrzuciło mi maila z załącznikiem wysłanym na tenże adres. Na stronie klubu Combat znalazłem inny admin@combatchelmza.cba.pl i mam nadzieję że zgłoszenie dotarło :roll:

Posted (edited)
W dniu 17.07.2019 o 23:54, FLECZER napisał:

Cześć! Czy w adresie mailowym nie ma czasem błędu? Odrzuciło mi maila z załącznikiem wysłanym na tenże adres. Na stronie klubu Combat znalazłem inny i mam nadzieję że zgłoszenie dotarło :roll:

Cześć. Mój błąd. Bardzo przepraszam. 😞 Miał być ten co podałeś, czyli admin[at]combatchelmza.cba.pl Poprawione.

Plik oczywiście dotarł, ale widzę, że już dziś zgłosiłeś te same model dziś w formularzu. Bardzo przepraszam za kłopot.

Edited by maverick72

Dziękuję za naprawdę fajną i udaną imprezę! Jest to pierwsza tego typu impreza na jakiej byłem i z pewnością nie ostatnia. Bardzo dziękuję za nagrody i mam nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku :piwo:

O proszę, to był twój model. Przez niego kusi mnie kupić sobie pierwszy okręt. Nie widziałem go wcześniej na forum.

43 minuty temu, jakub476 napisał:

Przez niego kusi mnie kupić sobie pierwszy okręt.

I to jest bardzo zdrowy  i pożądany odruch. 😎 Kupuj, sklejaj, dawaj warsztat.

3 godziny temu, jakub476 napisał:

O proszę, to był twój model. Przez niego kusi mnie kupić sobie pierwszy okręt. Nie widziałem go wcześniej na forum.

Kupuj, sklejaj i jak pisze Hans Ruszaj z warsztatem :super: Zapraszamy do działu okrętowego :piwo: