Skocz do zawartości

Zvezda T34/85 1:35


DRFT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zabrałem się dzisiaj w końcu za zrobienie zdjęć bo już mi tak model leży od początku stycznia i się doczekał:

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Edytowane przez DRFT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele Zvezdy mają jednak prezencję. Bardzo ładny. Będę się kiedyś przymierzał do rudego i mam pytanie jak ze sklejalnością Zvezdy i gąsienicami bo czytałem, że masakra a na Twoim modelu wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje, szczególnie brudzenie?.

Brakuje mi troszkę washa oraz faktury na wieży.

 

8 godzin temu, TAW napisał:

Te modele Zvezdy mają jednak prezencję. Bardzo ładny. Będę się kiedyś przymierzał do rudego i mam pytanie jak ze sklejalnością Zvezdy i gąsienicami bo czytałem, że masakra a na Twoim modelu wszystko ok.

To jest wypust Zvezdy z 2018r. - o niebo lepszy od ich wcześniejszego modelu, tak więc uważaj przy zakupie :D. Wiem co mówię, bo mój pierwszy czołgutek, to była właśnie wczesna Zvezda T-34/85 - jak masz ochotę, to walkę z nim prezentuję w swoim warsztacie ( btw - wiele ciekawych wpisów tam jest ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tak jak wyżej zostało wspomniane, to są nowe wypusty i są o wiele lepsze niż to co kiedyś było. Sklejałem ostatnio IS'a i było tam o wiele więcej nadlewek, i dla przykładu osłona na silnik to był pojedynczy element wylany z plastiku a tutaj mamy kilka elementów plus siatka. Ze składaniem nie ma tragedi, nie trzeba szpachlować. Jedynie wieża ma dziwne rozwiązanie, bo zamaist zrobić prosto po spawie górny i dolny element żeby to złączyć to jest to taka 'fala' i trzeba teochę później poszlifować żeby nie było widać łączenia. Gąsienice są okej, dobrze na siebie nachodzą ale trzeba je szlifować na bokach bo widać łączenie formy w tym miejscu. Ogolnie za taką cenę to model bajka, detale ostre nic nie zlane, dla przykładu mam teraz model Bronco i detale na takim samym poziomie, tutaj Bronco wygrywa ilością elementów no i blachą w zestawie. Zapomniałbym dodać, Zvezda kosztuje 80zł a Bronco 150 z czego tam są jeszcze figurki, tak więc można do Teciaka dokupić za taką różnice blaszki i zostanie jeszcze... Ale się rozpisałem.

Pozdrawiam

Edytowane przez DRFT
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.