Skocz do zawartości

Churchill Mk III with QF 75mm 1:35 AFV


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

cześć po dość długiej przerwie wreszcie udało mi się coś zrobić, skończyć...

Poniżej efekt rocznego podchodzenia do modelu

46653414704_47b1b5969b_c.jpg

46653414064_9ce32d4820_c.jpg

46653413714_96972dc7ea_c.jpg

40411032483_18d7ca083f_c.jpg

40411032003_af728be649_c.jpg

40411031543_00d81e9b90_c.jpg

40411030793_0d97f9d925_c.jpg

40411030273_2ff0c1a2e9_c.jpg

40411029613_a5d432c91a_c.jpg

40411028473_355058f542_c.jpg

32434770857_1739c81f5e_c.jpg

 

Edytowane przez skikut87
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mbrnnr napisał:

Bardzo fajny. Jak się lepiło? Mam AVRE do zrobienia. 

jak miniesz fazę  montażu kół w gondolach to potem znośnie... niestety mi te kołeczka ciągle wyskakiwały

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo ładny model. Już jakiś czas temu przykuł moją uwagę. Swego czasu zrobiłem Churchilla tylko że z Tamki i miło wspominam chwile przy tym modelu, zwłaszcza przy malowaniu. Ta kanciasta sylwetka daje wiele możliwości malarskich. Tył mi się podoba, narzędzia, błoto na płycie. Więcej fotek z różnych zbliżeń przy się przydało ? Gdybym miał "Ajabymować" to trochę odważniej poszedłbym z rozjaśnieniami detali, i różnorodnością weatheringu na poziomych powierzchniach czołga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo. Też robię churchilla i będzie się na czym wzorować choć to inna wersja i model prostszy. Fajne naturalne przejście od ubłoconego dołu po czystą górę. Podoba mi się ten efekt. Napisałbyś jak zrobiłeś błotko. Jakieś specyfiki czy pigmenty na mokro? Jak aplikowane czy szczoteczka do zębów czy pędzel dmuchany aerografem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 17:20, micmal napisał:

Bardzo ładny model. Już jakiś czas temu przykuł moją uwagę. Swego czasu zrobiłem Churchilla tylko że z Tamki i miło wspominam chwile przy tym modelu, zwłaszcza przy malowaniu. Ta kanciasta sylwetka daje wiele możliwości malarskich. Tył mi się podoba, narzędzia, błoto na płycie. Więcej fotek z różnych zbliżeń przy się przydało ? Gdybym miał "Ajabymować" to trochę odważniej poszedłbym z rozjaśnieniami detali, i różnorodnością weatheringu na poziomych powierzchniach czołga.

Dzięki, co do rozjaśniania ja nie lubię dzisiejszych trendów do nienaturalnie jasnych rozjaśnień...

 

W dniu 24.03.2019 o 18:34, TAW napisał:

Bardzo, bardzo. Też robię churchilla i będzie się na czym wzorować choć to inna wersja i model prostszy. Fajne naturalne przejście od ubłoconego dołu po czystą górę. Podoba mi się ten efekt. Napisałbyś jak zrobiłeś błotko. Jakieś specyfiki czy pigmenty na mokro? Jak aplikowane czy szczoteczka do zębów czy pędzel dmuchany aerografem?

Dzięki

Co do błota to pierw mieszanka gipsu, ziemi wymieszane z fresh mud z zestawu Miga Easter Front Mud na to wszystko nakrapiałem rożne mieszanki pigmentów z fluidami z dwóch zestawów. Wspomnianego wcześniej Easter Mud i z Summer Dust miga. Pigmenty nakrapiałem metodą pstrykania w pędzelek, jak to wszytko wyschło dałem ów gdzie płyn Wet effect . Gdzie nie gdzie jeszcze porobiłem zacieki z płynu MIG do tego. Na koniec zabezpieczyłem lakierem Tamki

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.