Skocz do zawartości

’70 chevelle


Wierzbol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

po dłuższej przerwie choroba i trochę wolnego zmobilizowało mnie do wzięcia sie za kolejny projekt. Na tapetę trafił model firmy AMT 1970 Chevrolet Chevelle. Podsyłam zdjęcie pudełka od modelu i akcesori które planuje użyć w projekcie. 

1E33887E-37D2-41EF-8F8E-9377C5816EF6.jpeg

4BCB484B-538C-4829-96FA-0B0F2887693A.jpeg

Edytowane przez Wierzbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ciekawy projekt na horyzoncie :) ten gril wygląda świetnie, posadziłbym go niżej aczkolwiek może się to wiązać z przerobieniem nadkoli.  

Jaki kolor planujesz? 

Ps jak to napisał SPrite :D kojarzyć się może z Foosem lub Kindigiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fliper_nx napisał:

Widzę ciekawy projekt na horyzoncie :) ten gril wygląda świetnie, posadziłbym go niżej aczkolwiek może się to wiązać z przerobieniem nadkoli.  

Jaki kolor planujesz? 

Ps jak to napisał SPrite :D kojarzyć się może z Foosem lub Kindigiem. 

Pawdopodobnie będzie siedział niżej, ale osadzenie kół będę mógł w tym modelu ogarnąć jak już wszystko będzie zrobione. Kolor jakiego użyje to Mr Color 76 Metallic Blue , z białymi pasami i białym wnętrzem.

1 godzinę temu, Bartosz Ciesielski napisał:

Przymierz dobrze przedni zderzak bo jak go budowałem patę lat w stecz to miałem bardzo duże problemy z spasowaniem lampy zderzak nie huhu nie pasowały

Zderzak już był pasowany, problem z dopasowaniem leży w warstwie chromowej

 

Do modelu zabierałem się od dawna, blaszkę posiadam ponad 7 lat, bo część jej wykorzystałem w projekcie "El camino '68", a modeli wiekowych amerykanów mam całkiem spory zbiór, tylko czasu brak, może się w końcu odetka zła passa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2019 o 07:49, Bartosz Ciesielski napisał:

A nie masz przydkiem w którymś z modeli blowera (kompresora ) szukam do mojego amerykańca

 

Poszukam, moze sie cos znajdzie. Kiedyś kupiłem na Allegro dwa pudełka złomu. 

Aktualizacja robót, na kascie zdjęte listwy chromowe z nadkoli i zmiana rozdzielacza, jako że to Chevrolet to znajduje sie od strony grodzi i nie musi być taki idealny jak z zestawu ze zdjęcia, napewno przyda sie później. 

C6C26D83-9A67-479F-8680-7DBBD51796AA.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2019 o 07:49, Bartosz Ciesielski napisał:

A nie masz przydkiem w którymś z modeli blowera (kompresora ) szukam do mojego amerykańca

 

Cos takiego mam do zaproponowania, mam nadzieje ze do chevroleta ? , albo trzeba by przerobić pod inna markę. 

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bartosz Ciesielski napisał:

Pasuje A dokładnie do GMC 

„Problem” tak jak pisałem przy robieniu tego modelu, Chevrolet jako jedyny przeniósł rozdzielacz pod barierę ogniowa, a u wszystkich innych producentów rozdzielacz jest od strony chłodnicy. Jeśli planujesz zmienić rozdzielacz, to poprostu wytniesz sobie ten który jest przy podstawie kompresora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wierzbol napisał:

„Problem” tak jak pisałem przy robieniu tego modelu, Chevrolet jako jedyny przeniósł rozdzielacz pod barierę ogniowa, a u wszystkich innych producentów rozdzielacz jest od strony chłodnicy. Jeśli planujesz zmienić rozdzielacz, to poprostu wytniesz sobie ten który jest przy podstawie kompresora. 

Okazało sie GMC należy do chevroleta, wiec rozdzielacz jest od dobrej strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.