Skocz do zawartości

IDF Megach 5 Mine Roller


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

Spędzając czas na swojej letniej Hacjendzie daleko od farb i warsztatu, bo tu warsztatem jest kosiarka itd.

Postanowiłem poodkurzać gabloty z moimi starymi modelami, jeszcze z czasów gdy nie byłem tu na forum i nie prowadziłem warsztatu, oraz nie pochłonęła mnie Zona i Przenicowany Świat

Więc zrobiłem sesję kilku modelom, zdaję sobie sprawę, że to nie jakieś cuda ale myślę, że najgorsze też nie są :mrgreen:

 

Na pierwszy ogień idzie model którego nawet już firmy nie pamiętam, ale model jest: 

IDF Megach 5 Mine Roller

 

Gye8jXZ.jpg

hYMyi6F.jpg

RJhrhL7.jpg

8Z1NQ6k.jpg

pWshQTR.jpg

xZjSgsj.jpg

VLiKUxg.jpg

MrsQaph.jpg

3WKw2uM.jpg

STG0fJ7.jpg

ur6a9JY.jpg

nqVmePV.jpg

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, martinello napisał:

To nie jest Magach 5 tylko Magach 6. prawdopodobnie z academy :)

Mówiłem, że nie pamiętam. Może to i 6 brak czegokolwiek więc nie wiem ?

7 godzin temu, mandrivecs napisał:

Zdjęcia są tak prześwietlone promieniami słonecznymi, że nic nie widać... Piękne żółte plamy... 

Hmmmm. No cóż foty robione fonem i to w bardzo słoneczny dzień. Co konkretnie pokazeć? Wszystkie babole i tak widać, na fonie mogę te fotki powiększyć do woli a tu ogranicza mnie rozdzielczość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, megapol napisał:

Hmmmm. No cóż foty robione fonem i to w bardzo słoneczny dzień. Co konkretnie pokazeć? Wszystkie babole i tak widać, na fonie mogę te fotki powiększyć do woli a tu ogranicza mnie rozdzielczość ?

Ale mnie nie chodzi ani o "babole" ani o rozdzielczość. Zamiast na tarasie z palma w tle i na kocyku to postaw model na białym brystolu, a zdjęcia rób przy naturalnym świetle, ale nie w pełnym słońcu... i to tyle... Bo tak, to widać wszystko na żółto, a do o koła tyle się dzieje, że oczy bolą...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mandrivecs napisał:

Ale mnie nie chodzi ani o "babole" ani o rozdzielczość. Zamiast na tarasie z palma w tle i na kocyku to postaw model na białym brystolu, a zdjęcia rób przy naturalnym świetle, ale nie w pełnym słońcu... i to tyle... Bo tak, to widać wszystko na żółto, a do o koła tyle się dzieje, że oczy bolą...

oki, oki,  poprawim jak pokosim wink3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do przedpiśców - błagam, nie zdjęcia w słońcu. Ale widać, że to jedne z pierwszych podejść. Brak modulacji i jakiegokolwiek weatheringu.

P.S. Tak, na marginesie, prawdopodobieństwo, że załoga jeździ z kartonem Evian na wieży, jest jak wygrana w Euro Jackpot ?

Sugerowałbym raczej karton piwa Goldstar ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • megapol changed the title to IDF Megach 5 Mine Roller

Ja tam się nie znam , ale brakuje np bardziej zaakcentowanych lini podziału , na lufie to widać na przedostatnim zdjęciu , brązowy panel line tamiya pewnie zrobiłby robotę

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, bardzo mi się podoba, osobiście preferuję modele "na tle" więc dla mnie ta pierwotna seria zdjęć jest lepsza, fajnie komponuje się w tło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.