Jump to content

BRDM 2 wczeny Trumpeter 1:35


RH
 Share

Recommended Posts

Cześć!

A mnie się podoba - zwłaszcza to jak urozmaicony jest ten podstawowy zielony kolor wozu. Piach na kołach też jest OK, ślady na błotnikach wydaje mi się że maja trochę zbyt ostre krawędzie, przydało by się trochę to rozmyć. Z tą rejestracją, to rzeczywiście trochę szkoda - ale światła przecież jeszcze można pomalować. Namawiam kolegów, żeby trochę bardziej pozytywnie podchodzili do oceny cudzej pracy - warto głośno powiedzieć, jeżeli coś jest nie tak, ale wtedy myślę, że należy się też podkreślenie tego, co jest w porządku. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam  drogich kolegów  .od razu na wstępie  napisze że   mam już swoje lata  i nie lubię się tłumaczyć   z tego co robię  .W tym przypadku odstąpię od tej reguły , Przyznam sie  że co do rejestracji  tylnej jest racja .,widocznie nie zauważyłem   podczas klejenia  że zjechała.światła  ot skleroza  zapomniałem . :)  co do innych spraw to błoto jest ok  czyli lekko zróżnicowane  ,lomy i inne badziewie też ma kolor metalu (zabrudzonego ,)

Niestety wina  jest w tle (niebieski strasznie zmienia kolory i tp.)  A wszystkiego dopełniła lampa błyskowa  która  zmieniła całkiem to wszystko co bylo naturalne . Przyznam się ze nie jestem specem od fotografii. Znajdę czas to walne parę fotek  w naturalnym świetle .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.