Skocz do zawartości

Scania 143R Wrecker


irizar

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja 20.04.2008

Dawno nie było aktualizacji, ponieważ byłem na olimpiadzie wiedzy 3-dniowej.

Kabinka wyschła:

zwt1txmkaoiznmyowwym.jpg

doynk1nqyzn21dwbdtec.jpg

kzmmmjmnj22l1myhwvyd.jpg

dfu2zzmhjmyrknlhmjmx.jpg

rkjuxdgqneozmhnjmzwz.jpg

ykwhtzocmtbtdjxyn4ub.jpg

Tutaj miejscówka Scanii

hzrykmkzdknldgz1edoz.jpg

Obok WesternStara, Volvo VN rozebrane bede malował i tez za 2miesiące zamieszcze relacje z budowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aktualizacja 22.04.2008

Naklejiłem kalkomanie na model, miałem wene do tego

Mój pomysł myśle, że dobry :P

mnmn2nydnemm2cw4uyzn.jpg

mhwmgzncy2mqzxy5muxy.jpg

Napis Topline na głównym spojlerze:

nwej2zlmglqn24mvmwmd.jpg

Tak z daleka sie prezentuje:

2udun0j1ymtyzmhndjyj.jpg

Nie uznacie tego jako reklama na modelwork?

znm4fyu5kiymd2mwjtjy.jpg

Efekt z daleka troche zamazane przepraszam

rhzjyo2ivw2ywymjlimy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckerek93 i marcinzo56 - miał być Streamline ale niemiałem takiego napisu, jakbym miał to by był, szukałem w internecie nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw już ta naklejkę nieraz na trasie widzi się np. jakiegoś actrosa z gryfem scanii za szybą

 

PS: Mój 100 post Teraz czuję się jak prawdziwy spamer

 

Witaj wśród nas , a co do kalek no to jak bedzie wiecej takich urozmaicen to fajnie moze wyjść skakanka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko TopLine była to kabina z podwyższonym dachem o wysokości 222cm .

 

Zamiast Topline miała być Streamline!

 

 

Ale Wy głupoty opowiadacie. Dobrze jest opisana. Wersja jaką buduje Irizar to Scania Topline. Wersja Streamline miała długie drzwi, inny zderzak i inną atrapę. A co do dachu o wysokości 222cm to nie wiem o co Ci dokładnie chodzi ale może o wersję Starline która weszła do produkcji z początkiem 1995 roku, której jednak nigdy Italeri nie zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie na temat piszecie :P, na privie mozemy pogadać o tym. W zderzaku wywiercilem dziury na diody, jak kolega przyniesie mi oświetlenie to będzie gotowe już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 23.04.2008

Świętowałem dostałem 5tke ze spr.

Zdjęcia jak model się teraz prezentuje:

5jkynn3dckywtnymg1rj.jpg

cgdnzd1zjnxyygimfimo.jpg

lmuw1jc2ommmm4ydvwme.jpg

n2yyjmf1m12zgnxuijdd.jpg

wn4tgdymyjyqljy0jn2a.jpg

Zdjecie było pod słońce robione

jnxnyditnyciwdrwnj2m.jpg

yyygjj5jwz2yoi0amm5i.jpg

ntieem3jnjonwzy2uj3r.jpg

cdjwmzyelmntzu03i2jz.jpg

d2miztcmizylxovmgmzy.jpg

irmtkjjm3mmznemznzvr.jpg

oet2jdirgnionlihzk5z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma silnik od Volvo albo jakiegoś Amerykańskiego? kupie. dobrze jak do amerykanskiego jakby były zawiasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja sie nie interesuje Scaniami ale z tego co ja wiem, to Scanie z małym dachem miały nazwę Streamline. Oczywiście nie chodzi mi o scanie 124l itd. tylko 143, 113

 

Streamline to oznaczenie modelu Scanii, o których się potocznie mówiło że to te z ''długimi drzwiami". Wysokość kabiny nie miała tu nic do rzeczy. Scanie takie były bardziej aerodynamiczne od takich, jak buduje Irizar. Dachy się już wybierało - całkiem płaski, Topline (taki jak w tym modelu) i wysoki Starline (to od 1995r). To tak dla wyjaśnienia

 

Co do modelu to jak przedmówca powiedział zdecydowanie lepiej wygląda niż na początku relacji. Wydaje mi się tylko że na kabinie w niektórych miejscach siadł kurz i nie za fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokazać wnętrze:

rmmyuii0jm5gwzagtjoe.jpg

gdhzhownvzyjznhlto5v.jpg

mmdij34joxw0da4qymyn.jpg

Wnetrze juz jest pomalowane podkładem bo to efekty dota

Post zmieniony dodałem do wnętrza, ale jak kolega mi pisał wystrzępione poprawi się :

n4gemzzb2hdiufjhyn2y.jpg

heed2hkm3nwdyztymvzz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado, milmak. marcinzo56 nie oplłacało mi sie w nowym poście dawać 2fotki, bo tylko nakleiłem kalkomanie na materiał. Wolałem napisać ze post zmieniony, tak jak marcinzo56 pisze. Zapomniałem dopisać Post zmieniony dodałem do Wnętrza kalkomanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado, milmak. marcinzo56 nie oplłacało mi sie w nowym poście dawać 2fotki, bo tylko nakleiłem kalkomanie na materiał. Wolałem napisać ze post zmieniony, tak jak marcinzo56 pisze. Zapomniałem dopisać Post zmieniony dodałem do Wnętrza kalkomanie

 

Napisałeś coś takiego:

 

Post zmieniony dodałem do wnętrza, ale jak kolega mi pisał wystrzępione poprawi się :

 

Jak to można rozumieć Ano tak, że dodałeś post do wnętrza i jest on postrzępiony a kolega napisał Ci, że poprawi się go (chyba post ).

Gdybyś zastosował w odpowiednim miejscu znaki interpunkcyjne i napisał co konkretnie dodałeś do wnętrza i co sie poprawi było by ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sklejam ten sam model (mniej więcej) kolorok świetny Jedyne co mnie raziło to te kalkomanie.... będziesz coś z tym jeszcze robił?? Jakiś lakier bezbarwny czy coś by się tak nie rzucała w oczy granica między materiałem i kalką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych kalek w środku nie będzie, jestem dosyć zawiedziony bo będe musiał szpachlować :( Przerabiam go na Tandem, barwy będzie miał dragona, pomalowałem na żółty podkładem i za fajnie nie wyszło :(. Jutro cały dzień mnie czeka roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holownik troche źle wyszedł , na zdjeciach nie widać tego. Naczepke mam to sie przerobi na tandem

A barwy mają być takie:

mzyytanyizjnqdju050z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.