Skocz do zawartości

Scania 143R Wrecker


irizar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem i jak robie coś źle to piszcie.. Mam na imie Maciej, siedze na BTC niektorzi moga mnie tutaj znać z nicka

Dziękuje Tornado że mi dał link do tak świetnego forum a tutaj pokaże jak mi idzie Scania:

Zdjęcie ramy z silnikiem:

dn2njz5ak4zj24yaijvm.jpg

 

fdtynzzzy2gmewohz4gi.jpg

 

myunnuj1mmut1ng0zxid.jpg

 

Tutaj co robie przy wreckerze:

Tak chce zrobic zeby wszystkie się otwierały

mutnthjoqjzy3a35dxtc.jpg

ale umnie zabudowa będzie srebrna

wycięte drzwi:

yijkydwg5nafajztmzmm.jpg

Efekt przy zabudowie

nvfmuwmgzdtjmtyzjlil.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Post pod postem ale widze coś pusto :P:

Wyciąłem drugie drzwi, mi sie wydają ładniejsze od tamtych:D:

m2w2m3emgj1edadnzzyt.jpg

motyxh3nodntmucjal3y.jpg

oy20b1gvnyyjgmkqgzjl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jeżeli tak piszesz, ze tak pusto to ja jestem pierwszy. Bo fakt, że nastepne Twoje cięcie lepiej wyszło i jeżeli mozna wiedziec to czym je ciołes?

Fajny nawet pomysł z tymi drzwiczkami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz na stałe, taki miałem plan pomalować silnik w kolorze czerwonym powinnem niektore czesci chyba zrobic czarne ale mi sie nawet to widzi

Niemacie moze zdjęć jak w takiej 3ojce są kable poprowadzone przez rame? albo w silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciełem trzecie drzwiczki taki efekt:

wjyzmzjmwrdgf1oelmwh.jpg

yizzm5w52nmzjam0ndyj.jpg

A tu drzwiczki

d5ynhkewokjjmt44dznd.jpg

A tu Scania nakleilem kalki narazie tylko po stronie kierowcy

yyozwj1u1yg2zwea2mmi.jpg

I tu jeszcze:

tzinngtxzkwmmmmliznz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak ty niszczysz ten model. Może byś aby model robił wedle instrukcji nic nie mówię ale kalka jest na odwrót przyklejona.

 

 

Wiedzialem ze ktos to zauwazy ale tam planuje gryfa Scani naklejic takiego malego chyba mozna nie? I Janexie model jeszcze nie jest skonczony. Ja go wcale nie niszcze, jak tak uwazasz to cos jeszcze napisz co zle robie. Wiem ze kalka powinna być odwrotnie. Ale jak pisałem wyżej. Model nie jest skończony powtarzam. Moze popatrzyles na zabudowe ale jak pisałem będzie malowana, drzwiczki będą wszystkie otwierane. Model jest wtrakcie roboty już wiesz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby zderzak jeszcze nie pomalowany a ty już przyklejasz te o rurowanie.

 

Orurowanie nie jest przyklejone. A zderzaj pomaluje w kolorze zabudowy :o Musze pisać ze to przypasowane jest. Mi sie tak podoba z tą kalką bo gryf czarny bedzie do tego pasował :P Kabina juz jest zrobiona i niemalowana bo tak chcialem jakos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Irizar jeśli możesz to zmień styl swoich wypowiedzi... bo prezentujesz się na poziomie 2 klasy podstawówki... Pasowałoby nad składnią trochę popracować a i przecinek czasem nie zawadzi. Co do modelu, to oglądając Twoją relację nasuną mi się ten sam komentarz co JANEXowi - na oczach wszystkich niszczysz ten model. Powiedz, co w Twoim języku oznacza "wycinanie na gorąco"?? Bo wygląda mi to na dosłowne znaczenie - grzejesz nóż i wycinasz... Efekt jest opłakany - psujesz zabudowę. Kup sobie nóż do cięcia wykładzin i wycinaj "na sucho" bez podgrzewania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scaniafan przeciwieństwem ciepła jest zimno a nie sucho, natomiast czegos mokrego jest suche. A teraz tak na marginesie... co was to obchodzi czy ktos psuje model czy cos z nim wyprawia? Nas interesuje technika i efekt koncowy, niech kolega sobie kupi model pozłacany i niech go tnie, maluje plakatówkami i kto jemu zabroni to robic???? Moim zdaniem ta wasza krytyka nic tu nie ma bo kazdy robi co mu sie podoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, żeby nie pisac takich komentarzy: "psujesz ten model" co autor robi to jego sprawa, nie nasza. Chłopak obmyslal taki plan i to jest jego problem co zrobi. Niektóre komentarze naprawde sa bardzo motywujace, oj bardzo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od Tornado, że można laserówką taką kalke zrobić za 18zł kupiłem czystą kalkomanie, ale niewiem czy przepłaciłem? W drukarce musiałem zmniejszyć rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz w każdym modelarskim.

Mieliście racje, że psuje model rozebrałem kabine i wyciełem drzwi:

gwu0izdidzn0ncey11mz.jpg

jn5yqaz2mkuz22zyjgi4.jpg

Wiem, że to nie jest najlepiej ale się starałem

Wczoraj o 0:00 kombinowałem z okablowaniem :P

1yzy1j1jyjjyzqmmzkze.jpg

Przperaszam za tamto wszystkich użytkowników, ale ostatnio jestem zakręcony (zakochany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że muszą być chudsze bo niemam takich.

n2mmyykqzimnmwu5f3jn.jpg

Dostałem TicTaci do drzwi, musze to zjeść są ostro miętowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ruszają ,

Postanowiłem nie robić zawiasów z TicTaców, ponieważ to wogóle nie trzyma, tych drzwi, bo są za ciężkie. Zrobie zawiasy jak Truckman w swojej Scanii.

Zdjęcia:

nwlzjtmfolmzmgjy2vmk.jpg

z1qml3wfyojmxjmomwwz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.