Skocz do zawartości

Speed Tractor M5 + przyczepa gastronomiczna 1/72 Hasegawa


tombie01

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna chodzi za mną jakieś dziwadło albo mocny scrach, choć ten ostatni to popełniłbym raczej na jakimś pojeździe w 1/24 - ale jeden z kolegów kiedyś natchnął mnie to zrobienia jakiegoś mixu albo po prostu czegoś niekonwencjonalnego. W każdym razie dobór zestawów podyktowany był raczej kwestią 'wybieram z tego co mam' - no więc znalazłem brzydactwo w postaci ciagnika M5 oraz dawcę części na przyczepę co by sie przy scrachu nie narobić wybór padł na Isuzu Tx 40 który również posiada zestaw beczek oraz taką małą seksowną przyczepkę którą na pewno również wykorzystam. 

IMG_0591 (1).JPG

IMG_0589 (1).JPG

IMG_0590 (1).JPG

IMG_0593.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2020 o 21:43, piotrkur napisał:

Fajne!!tak z ciekawości tylko zapytam-masz jakieś papiery na tego "futtraka" czy to radosna twórczość?:super:

to tylko radosna twórczość - 20 lat sklejam modele wg papierów - ktoś mnie natchnął że w taki sposób jest więcej Fanu :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem co raz bardziej przekonany to takich rozwiązań i to już wiem że taka twórczość na pewno bardziej wciaga niż 'kanoniczne' budowanie modeli  

 

na modelu ciagnika M5 zlikwidowałem również płaskorzeźby łopat, kilofów i czegoś tam jeszcze - wykorzystam podłogę (imitacja desek) do zrobienia 'bagażnika dachowego' - przynajmniej tak mi się wydaje :)

IMG_0628.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko fajnie tylko szkoda że ten zestaw M5 ma takie gówniane gąsienice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Dorotka napisał:

Śmiesznie i fajnie wygląda :super:

no bo właśnie chodzi o to żeby było z jajem - muszę jeszcze przerobić dach ciągnika bo wygląda za poważnie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 17.01.2020 o 17:27, piotrkur napisał:

Neon mu tam zamontuj!:mrgreen:

neon? a jeszcze ktoś ma jakieś pomysły? chętnie przygarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie korciło żeby zrobić kiedyś taki szalony misz-masz z kilku modeli które leżakują przez lat i już porosły kurzem - tylko weny i pomysłu brak na coś ciekawego  :szczerbol:

Będę zaglądał !  Planujesz jakiś ludków do tego wehikułu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, M.A.V. napisał:

....Planujesz jakiś ludków do tego wehikułu ?

Mam nadzieję że mój warsztat zachęci cie do jakiegoś 'szaleństwa' - a ludków chętnie - ale malarz ze mnie kiepski - a tym bardziej w tej skali - chyba jednak nie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

 i będziemy chyba to powoli kończyć 

 

IMG_1244.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się !   :piwo:

 

W dniu 2.02.2020 o 15:09, tombie01 napisał:

neon? a jeszcze ktoś ma jakieś pomysły? chętnie przygarnę

Na tych "pałąkach" po obu stronach to by się przydała jakaś swojska reklama co holują, a jak że to jankeska bryka to chyba nie byłoby innej możliwości niż gorący pies :

phNVttCEsrHMvPq177oBFffOSqq8CL3en5ZZG5FA

:haha:

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no - chyba przemycę Twój pomysł - dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.