Skocz do zawartości

T54E1 Dragon/Black Label 1:35


Reez

Rekomendowane odpowiedzi

Można jeszcze zrobić "zygzaka" :)

Albo zainspirować się czymś z WaT - np "amebą" -> http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/622153-t54e1-guide/

Coś takiego jest jeszcze "eleganckie" i na dodatek M-48 -> https://www.shutterstock.com/pl/image-photo/military-tanks-camouflage-paint-on-display-1178125009

Edytowane przez martinello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa ? !!

Nie róbcie mi tego proszę! Nie zdajecie sobie sprawy ile kosztowało mnie to nerwów, zdrowia, nieprzespanych nocy i czasu, żeby zdecydować się na przerwanie misji '"zygzak" i wrzucenie całego czołgu do chemii ? 

Napiszcie, że wcześniej było beeee, fuuuu i w ogóle, że klasyka zawsze w modzie i teraz jest trochę lepiej :D

A tak już całkiem serio to miało być właśnie oryginalnie - niecodzienny czołg, niecodziennie malowanie - od razu rzucałby się w oczy i przykuwał uwagę, a tak to teraz zniknie pośród innych oliwek ?

O losie... i teraz znowu zacznie się myślenie czy jednak czegoś z nim nie zrobić...

Wielkie dzięki KOLEDZY... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Reez napisał:

Aaaa ? !!

Nie róbcie mi tego proszę! Nie zdajecie sobie sprawy ile kosztowało mnie to nerwów, zdrowia, nieprzespanych nocy i czasu, żeby zdecydować się na przerwanie misji '"zygzak" i wrzucenie całego czołgu do chemii ? 

Napiszcie, że wcześniej było beeee, fuuuu i w ogóle, że klasyka zawsze w modzie i teraz jest trochę lepiej :D

A tak już całkiem serio to miało być właśnie oryginalnie - niecodzienny czołg, niecodziennie malowanie - od razu rzucałby się w oczy i przykuwał uwagę, a tak to teraz zniknie pośród innych oliwek ?

O losie... i teraz znowu zacznie się myślenie czy jednak czegoś z nim nie zrobić...

Wielkie dzięki KOLEDZY... :D

Trzeba było spytać o poradę przed kąpielą. Odpowiedni post-shading, modulacja, wash i weathering wyciągnęłyby sylwetkę pokraka z powrotem na wierzch.

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygzak rzeczywiście bardzo fajnie się prezentował ale jednak jednokolorowe malowanie do niego najbardziej pasuje. To tylko moja subiektywna opinia i chyba jestem w mniejszości ale ten czołg jest tak piękny w swojej brzydocie, że nie upiększałbym go kamuflażem tylko zostawił w czystej surowości sylwetki i malowania. Może mało oryginalne to malowanie OD ale najlepiej podkreśla te oryginalne kształty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tap-chan napisał:

Trzeba było spytać o poradę przed kąpielą. Odpowiedni post-shading, modulacja, wash i weathering wyciągnęłyby sylwetkę pokraka z powrotem na wierzch.

Pewnie trzeba było tak zrobić jednak byłem na siebie chyba tak zły, że spaprałem robotę, że nie chciałem się tym z nikim dzielić - mój błąd no ale widocznie tak już miało być.

Po kąpieli czeka także Sturer Emil więc tam pewnie puszczę wodzę fantazji jeżeli chodzi o malowanie ale raczej nie będzie to "zygzak" :)

34 minuty temu, TAW napisał:

Zygzak rzeczywiście bardzo fajnie się prezentował ale jednak jednokolorowe malowanie do niego najbardziej pasuje. To tylko moja subiektywna opinia i chyba jestem w mniejszości ale ten czołg jest tak piękny w swojej brzydocie, że nie upiększałbym go kamuflażem tylko zostawił w czystej surowości sylwetki i malowania. Może mało oryginalne to malowanie OD ale najlepiej podkreśla te oryginalne kształty.

Dzięki - ta wypowiedź ratuje mi życie :D

Mam nadzieję, że nie zawiodę i 'pokrak' będzie się godnie prezentował i cieszył oko w standardowym OD - nikt nic się nie wypowiedział czy póki co jest dobrze czy też nie więc przyjmuję, że jest git i jadę dalej z tematem. Przed momentem skończyłem kłaść Sido więc niech sobie teraz schnie i jutro zwas:bip:emy bestyjkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Reez napisał:

nikt nic się nie wypowiedział czy póki co jest dobrze czy też nie więc przyjmuję, że jest git i jadę dalej z tematem

Samo malowanie jak najbardziej fajnie wyszło. Rozjaśnienia dobrze widoczne i bez przesady. Przypuszczam, że nie zdewastujesz go zbytnio (prototyp) to wszystko powinno być widoczne kiedy wjedzie do galerii. Ja niestety poległem na modulacji OD stosując set Miga i ciekaw jestem jakich farb użyłeś na tym modelu i czym rozjaśniałeś bazę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie z tym, że set od AK składający się z 6 farb aczkolwiek wszystkich nie używałem. Nie był to mój pierwszy raz z tym zestawem ale trzeba być ostrożnym żeby zaraz nie wyglądało wszystko jednakowo. Miałem już kilka takich rozjaśnień, że na końcu model był cały w najjaśniejszym kolorze ^^

Co do dewastacji to nic nie mogę obiecać :D Wszystko wyjedzie w praniu.

Pytanie kosmetyczne - w które gwiazdy pójść?

Lewa / Prawa ?

20200221_215848.thumb.jpg.945057b5bd34aee739c3ce3d93e2fd80.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja.

Poszło kilka warstw Sidoluxu, doszły lampy, kalki, wash, wstępnie pomalowałem wizjery oraz były pierwsze zabawy z olejami - jeszcze na pewno trochę się nimi pobawię zanim pójdę dalej.

Aktualnie pokrak prezentuje się następująco:

_DSC4450000.thumb.JPG.114fd2e0b19de2dec19e70683168d332.JPG

_DSC4443333.thumb.JPG.d3e3bf7809bfe15c3c95b16012cef98c.JPG

_DSC4445555.thumb.JPG.b6535efa1fca39b1e26bbee00dc202ae.JPG

_DSC4447777.thumb.JPG.032483134dc32f2b79ced993fad40527.JPG

_DSC4442222.thumb.JPG.ff69b767d26841496117b3c883e4261a.JPG

 

_DSC4440000.thumb.JPG.93c3f5be7fc0d73ba3629e5498d8c753.JPG

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknieje w oczach brzydkie kaczątko. Jak będziesz się jeszcze bawił olejami to zwróć uwagę na włazy i inne klapy na dachu wieży - biją po oczach. Wiem ,że kontrast wskazany ale przydałby się je lekko stonować żeby się trochę wtopiły w otoczenie. Piękne ubytki w farbie - zazdrość max ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.