Skocz do zawartości

[W] M142 HIMARS i M270 MLRS - Trumpeter 1:35


Przemek Przybulewski

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, kzugaj napisał:

Koledze Stojkovic chyba chodzi o to widac laczenie I chyba grubym papierem szlifowane bylo

A o to chodzi. No cóż, moja wina. Kabina nie pasuje idealnie i musiałem ją na siłę sklejać.
Po sklejeniu i wyschnięciu, popsikałem podkładem i wyglądało ok.
Niestety później pod wpływa naprężeń trochę się rozeszło więc zalałem CA.
Ponieważ było już to na etapie malowania i miałem utrudniony dostęp użyłem grubszych gradacji.
Wyglądało w porządku ale jak wiadomo zdjęcie prawdę Ci powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Przemek Przybulewski napisał:

A o to chodzi. No cóż, moja wina. Kabina nie pasuje idealnie i musiałem ją na siłę sklejać.
Po sklejeniu i wyschnięciu, popsikałem podkładem i wyglądało ok.
Niestety później pod wpływa naprężeń trochę się rozeszło więc zalałem CA.
Ponieważ było już to na etapie malowania i miałem utrudniony dostęp użyłem grubszych gradacji.
Wyglądało w porządku ale jak wiadomo zdjęcie prawdę Ci powie.

Niestety zdjecia bywaja okrutne ? Dzialaj dalej ?Jak z skladalnoscia tego MLRS-a? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kzugaj napisał:

Niestety zdjecia bywaja okrutne ? Dzialaj dalej ?Jak z skladalnoscia tego MLRS-a? 

Hmm, całkiem dobrze.
Nie było większych problemów oprócz tej kabiny. Albo tak ma, że nie dochodzi, albo coś w środku, źle przykleiłem co blokowało, ale nic takiego nie mogłem znaleźć.

Acha, jest tam wada konstrukcyjna. Nie da się wieży ustawić na wprost do przodu. Po prostu róg wieży dochodzi do tej części za kabiną (osłony silnika) i nie da sie przekręcić dalej.
Oczywiście z próbowałem obrócić w jedną i drugą stronę. Jedyne rozwiązanie do usunięcie skrzydełek ze spodu wieży które blokują jej wypadanie i wstawienie wieży.

 

33 minuty temu, Stojkovic napisał:

Akurat w temacie niezaklajstrowanych szpar to ja trochę na tym forum mam doświadczenia.

W czymś trzeba być dobrym - ale pilnuj się bo zaraz ja będę lepszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.