Skocz do zawartości

Tu 134A Zvezda 1/144 PLL LOT


kowal76

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, milczacy napisał:

Co do Techmod/Martola ja mam takie same odczucia, więc nie jesteś sam 😉

Revaro jednak też mnie rozczarowało, okienka które kupiłem do Dreamlinera miały inny rozmiar i w ciemnych miejscach brzydki raster.

Może jestem zbyt kapryśny 😉

W każdym razie i tak masz już z górki 💪

No idealane nie są  jeśli chozi o wygląd i właśnie ten raster, ale z drugiej strony  fajnie się kładą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, milczacy napisał:

Model dla siebie, który i tak „pójdzie do ludzi” 😉

Idzie dobrze 👏

Model zostaje u mnie :).

 

Po lakierze i teraz łosz itp :).

 

 

 

IMG_20210320_113922.jpg

Edytowane przez kowal76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, milczacy napisał:

A co on ma teraz na oknach? Jakieś dziwne „zakłócenia”?

 Nie, te okna takie są. W sumie myślałem, że to są te kalki, co niby imitują prawdziwe szyby, ale to chyba nie jest to . Na zdjęciu ze sklepu wyglądają lepiej miż w rzeczywistości.

 

 

s-l1600_5-1610905330.jpg.f00241b6e89f4ee4452d99ed5a1bc427.jpg

Edytowane przez kowal76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kowal76 napisał:

Wyszło jak wyszło 

Wyszło dobrze :super:

Może tylko te kalki w oknach takie trochę nie teges I jeszcze pomarudzę, że o ile skrzydła mają linie ładnie podkreślone to już na kadłubie trochę gorzej. Ale może jestem już ślepowaty :haha:

Daję DUŻEGO PLUSA

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Kalki w sumie racja. że są trochę dziwne 🙄.  Model był zaczęty nie dla mnie i dlatego okna z kalek. W trakcie prac stał sie mój, ale okna już były poszpachlowane. Ja preferuje zestawowe okienka. Co do lini podziału,  to na kadłubie są bardzo delilatnie podkreślone i niestety w nieltórych miejscach łosz nie siadł jak powinien. Niedługo postaram się zrobić jakąś galerię.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model pierwsza klasa, nie rozumiem dlaczego Twoi niektórzy klienci zamawiają czyste airlinersy... 

Co do okien to prawie wszyscy próbują (lepiej lub gorzej) naśladować pierwowzór authentic decals ale jak na razie brak godnego rywala 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Piotr1281 napisał:

Kowal jak oceniasz kalki Revaro? Dolną krawędź statecznika pionowego domalowywales, kalka tego nie obejmowala?

Obejmowała i niepotrzebnie to zrobiłem. Mam nauczkę na przyszłość :).  Same kalki bardzo dobrze się kładą i dobrze reagują na płyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo ładny model - mam sentyment do tej maszyny, bo to pierwszy samolot, którym leciałem (w sensie typu - numerów nie sprawdzałem).

 

Spotter - przecież łączenia płyt są grubo posmołowane - to ma prawo tak wyglądać.

 

Z tymi oknami to rzeczywiście się dziwię, że nie zrobili po prostu jednolicie czarnych - chyba było by lepiej.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 

Paweł

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.