Jump to content

9 Wrocław Model Show - 18-19 kwietnia 2020

Recommended Posts

54 minuty temu, RAV napisał:

Nie tylko "Tiger Meet".. Jestem "kociarzem" i mam zbiór modeli pod hasłem "Samoloty w koty". Poziom oczywiście niekonkursowy, ale wrzucam pomysł.

Poza tym wiele sprzętu ma "zwierzęce" nazwy - też się łapią do tematu konkursu? Pantery, Jaki, Rosomaki, Mustangi, nawet Zimorodek może się trafić...

Oczywiście, że tak - dzięki wielkie za wpis. Naszym założeniem jest aby podać temat imprezy i dać się zaskoczyć sposobem interpretacji przez uczestników.

Świetny przykład nietypowej interpretacji zaobserwowaliśmy kilka wydań WMS temu, hasłem przewodnim była wtedy Afryka. Na stołach między innymi modelami pojawiła się mała zaśnieżona, zimowa winietka z Shermanem w roli głównej. Czołg nosił imię własne AFRYKA. Genialne to było! :)  

24 minuty temu, RAV napisał:

"Ente" to po niemiecku "kaczka". 😉

Kolejny dobry przykład nietypowej interpretacji tematu. :super:

48 minut temu, abtb napisał:

Przepraszam Kolegów z Wrocławia za zaśmiecanie wątku

Nie ma sprawy - bardzo fajnie, że wrzuciłeś tutaj Dorniera! Wiem, że w chwili obecnej ciężko cokolwiek planować, ale - planujesz może się do nas wybrać w przyszłym roku? Byłoby nam bardzo miło! :)

Pozdrawiam, Marek

11 minut temu, donalyah00 napisał:

Świetny przykład nietypowej interpretacji zaobserwowaliśmy kilka wydań WMS temu, hasłem przewodnim była wtedy Afryka. Na stołach między innymi modelami pojawiła się mała zaśnieżona, zimowa winietka z Shermanem w roli głównej. Czołg nosił imię własne AFRYKA. Genialne to było! :) 

Albo dwa lata temu (?) jak tematem byli "sąsiedzi" a nagrodę wygrał model UFO - jako bądź co bądź (potencjalny, prawdopodobny lub nie) sąsiad :)

Edited by martinello
11 minut temu, donalyah00 napisał:

planujesz może się do nas wybrać w przyszłym roku? Byłoby nam bardzo miło!

Jak bym przekonał familię na wspólny wyjazd to może bym i wpadł. Ale te ponad 500km w jedną stronę  daje do myślenia. A że we Wrocku byliśmy już trzy razy i wszystko obejrzeliśmy to raczej będzie trudno coś zorganizować :benc:

27 minut temu, enten napisał:

Jaki zestaw będzie najlepszy do wykonania takiego modelu?

https://www.mojehobby.pl/products/Dornier-Do-27-Civilian-Service.html

Podany na tacy - tylko robić! Sam model składa się bez szpachli a kalki Cartografa kładą się fenomenalnie.

2 minuty temu, thor_ napisał:

W obecnej sytuacji oglądanie przez internet chyba tylko 😉

Ale mam nadzieję że impreza się odbędzie i uda 😉

Pisałem o przyszło rocznej imprezie. W tym roku odwołana.