Skocz do zawartości

Spycharka Bat-m 1/72


hubert72

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, spycharka Bat w małej skali. Żywiczno-blaszkowy model z wieloma własnymi modyfikacjami. Zrobiłem całą hydraulikę. Malowanko będzie współczesne polskie z 34bkpanc z Żagania ?

20200501_163721_compress31.jpg

20200501_163654_compress68.jpg

20200501_163549_compress86.jpg

20200501_163802_compress37.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, hubert72 napisał:

Jak w tytule, spycharka Bat w małej skali

Mały, ale wariat!
Najlepsza skala z możliwych do takich projektów :super:
Czyj to wypust? WModels?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się składało?
Mają sporo fajnej ruskiej techniki.
Choć nie wiem czy to jeszcze dostępne i gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele powstają w bardzo krótkich seriach po kilkadziesiąt sztuk i działa to na zasadzie zapisu w przedsprzedaży. Jak model się ukaże to wtedy platnosc i wysylka. Fakt, oferta jest bogata. Najwięcej informacji można znaleźć na FB producenta. Bat jest bardzo trudny, zmęczył mnie ten model niesamowicie a ilość przeróbek i modyfikacji jest na zdjęciach. W zasadzie to model zacząłem w 2016 roku i walał się w pudełku składany po parę elementów aż go nie skończyłem ostatnio. Mam jeszcze parę innych zestawów z w modela i na przykład OSA lub dźwig na mazie 537 są naprawdę niezłe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubert72 - rewelacyjny spych !

 

Tomek Mroczkowski wrzucił swego czasu niezłą sesje tego smoka :

W dniu 29.09.2019 o 00:15, Tomek Mroczkowski napisał:

 

PS: Do konwersji Panzershopa trzeba być niezłym rzeźbiarzem....    mam ich dodatek "radarowy" P-40 do AT-T - chciałem kiedyś zrobić Agatę, ale to na razie ponad moje możliwości. Coś czuję że prędzej Trumpeter  wypuści swoją wersję bo już widziałem w zapowiedziach  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie w WP tego typu pojazdów jest 6. W różnym stanie technicznym. Remontować kapitalnie się "nie opłaca" a zastąpić nie bardzo jest czym. Bo chyba nie UMI ?. Użytkownicy dbają jak mogą bo pożytek z tego smoka jest!. Twoje uzupełnienie zdecydowanie pomogły. Brawo!

bjw5V0D.jpg

mVIk22I.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki wielkie za fotki, zapiszę sobie do kolekcji bo to jeden z pojazdów WP którego zdjęć obsesyjnie szukam w wolnej chwili :D mam tego sporo, czy jest 6 w WP? Pewnie masz rację, ja skontaktowałem sie z 34Bkpanc i są tam 2 sztuki. Dostałem zdjęcia ale  nie mogę publicznie udostępnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu, bodajże dwie sztuki, stały w JW.... na Półwyspie Helskim. Później je gdzieś wywieziono.

Zrobiłem jednemu z nich dwadzieścia parę fotek.

Dawno temu były gdzieś tu na forum, ale pewnie już zniknęły...

Pozwolono mi też skserować na miejscu część instrukcji.

Daj znać jak potrzebujesz. Postaram się to znaleźć.

Pozdrawiam, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gerd napisał:

obecnie w WP tego typu pojazdów jest 6

Naprawdę tylko tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.