Skocz do zawartości

ISU-122S Dragon 1:35


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z pięciu rozpoczętych modeli ,który szczęśliwie  został skończony .Model w barwach LWP lata 50- te  ISU122M   w skali 1:35  Dragon . Taka maszyna podobno stoi  na cokole w Malborku
wlSy4UV.jpg
OjLrgxr.jpg
5mR4OLs.jpg
a6hbt5e.jpg
2I6WqYa.jpg
xGkguE5.jpg
IF8YoS9.jpg
r9CIttp.jpg
e6Htjsa.jpg

Edytowane przez RH
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W kwestii formalnej nie ISU-122M tylko ISU-122S. Stoi takowy pojazd w Malborku. Trwa o niego wojna z IPN-em. Żeby nie schodzić na bieżącą politykę oraz nie używać słów powszechnie uznawanych za obraźliwe nie skomentuję sprawy, kto chce wygoogla bez problemu o co chodzi i opinię sobie wyrobi.

Model fajny, dobrze wyszły zwisy gąsienic i wytarcia kół. Dodał bym wytarcia gąsienic na styku z kołami jezdnymi, antenę radiostacji i liny holownicze. Jak robiłeś belkę do wyciągania z błota - fajnie wyszła! Dziurę między wanną górnym pancerzem (4 fotka od góry, widać prześwitujące białe tło) mogłeś np. hipsem zatkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zmalowany :super:. Możesz podać więcej szczegółów - jakie farbki?. Trochę tył wyszedł wyżej. To, niestety, wada dragonowskich isowatych - wanna jest za niska, trzeba nadklejać i najlepiej, jak kolega Michal_G napisał, wklejać hips nad gąsienicami, słowem trochę roboty jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie zawsze były nie  do końca perfekcyjne  to i dziury się zdarzały :)  no ale na poważnie   ,Taki zrobiłem i juz nie będę nic  poprawiał , to i tak zostaje w domu a nie na żadne wystawy (które notabene długo jeszcze nie zobaczymy z wiadomych przyczyn ).Co do belki to  żaden wymysł  ,po prostu kawałek  odpowiednie gałązki z drzewa lub krzaka .odpowiednio spreparowany  ,dwa paski z aluminiowej blaszki i cala filozofia . W przyrodzie jest wiele rzeczy   krtóre można wykorzystać w modelarstwie .zamiast kupować drogie odpowiedniki  .Tylko trzeba umieć obserwować .No i zebrało mi siena filozofię ,a mialem tylko o ISU 122 S .A z tym " S " to prawda  moja wina    pomyliłem to M z IS-2 .Zaraz to zmienię w tytule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.