Skocz do zawartości

LAV-25 Piranha / Trumpeter 1:35


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Radykalna zmiana planów. Przepraszam wszystkich, którzy na to czekali, ale nie będzie kapusty. Będą kalafiory.

Pomalowałem graty Vallejo, przykurzyłem pigmentami model (wcześniej pokryłem go lakierem satynowym Vallejo). Teraz tylko to połączyć do kupy i przykurzyć graty. Jakby koła wydawały się nierówne, to kwestia wyrównania opon - felgi są równo.

P4300007.JPG

P4300006-1.JPG

P4300003-1.JPG

P4300001-1.JPG

P4300002.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałożyłem papkę z suchych pigmentów i White Spirita pędzlem, a po chwili jeździłem pędzlem z góry na dół wycierając nadmiar syfu na pędzlu w chusteczkę. Na górnych powierzchniach uderzałem pędzlem płasko od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatny model! Po prostu mowe odbiera. Moze mi tez sie kiedys uda zrobic cos takiego. Tylko te peryskopy. Gdybym mial robic peryskop, to pomalowalbym na czarno i wstawil szybke z cienkiego przezroczystego plastiku, albo grubej folii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatny model! Po prostu mowe odbiera. Moze mi tez sie kiedys uda zrobic cos takiego.

Kto to mówi :P Żartowniś się znalazł Żeby mi się kiedyś udało takie precyzyjne coś zmajstrować jak Tobie odnośnie tego motoru BMW

Heh, dzięki za miłe słowa - postaram się coś wymyślić z tymi peryskopami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jaki model byś się Reggy nie złapał, to zawsze pięknie Ci to wychodzi.

 

A pewien jesteś kolorystyki kanistrów na wodę? Bo w Olive Drab to jeszcze nie widziałem.

 

Jeszcze na fotkach sprawdzę, czy LAVy mają tą "fakturę" antypoślizgową na górnych powierzchniach, dodałbym sobie ją.

I co dodałeś ją? Bo na LAV powierzchnie antypoślizgowe występują:

http://www.defenselink.mil/dodcmsshare/newsphoto%5C2004-03%5C040303-F-2828D-015.jpg

 

postaram się coś wymyślić z tymi peryskopami

Zobacz tutaj:

http://armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=100045

Może u nas też coś takiego można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dodałeś ją? Bo na LAV powierzchnie antypoślizgowe występują:

No patrzyłem na fotki i nie widziałem Może po prostu patrzyłem na fotki LAV III albo Coyote'a No nic, kiedyś zrobię jeszcze jednego LAVa na pewno.

 

Za jaki model byś się Reggy nie złapał, to zawsze pięknie Ci to wychodzi.

A pewien jesteś kolorystyki kanistrów na wodę? Bo w Olive Drab to jeszcze nie widziałem.

A dziękuję dziękuję

Z tymi kanistrami, to tak sobie popatrzyłem tu:

http://www.pbase.com/greywolf2003/image/34103504

I doszedłem do wniosku, że taki szaro-zielono-brązowy plastik to Olive Drab będzie. Konkretnie Brown Violet od Vallejo.

 

A z peryskopami pokombinuje

 

Witam, niby wszytko dobrze, wszystkie techniki wykonane koncertowo, ale...

No wlasnie jakos takos gacie mi nie spadly, moze to wina samego pojazdu.

Oj wina autora, wina autora. W zamyśle to ma być ekspresowy model, żeby się odstresować przed maturą. Więc raczej nie przykładam do niego super dużo pracy Od tak, żeby potrenować techniki pustynne.

Jak popatrzeć na armorama.com to tam są takie Lav-25 że szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kanistrami, to tak sobie popatrzyłem tu:

http://www.pbase.com/greywolf2003/image/34103504

Na tym zdjęciu, to kanistry na wodę są u góry, a te u dołu to plastikowe kanistry na paliwo.

http://www.primeportal.net/misc/dieter_krause/us_20_liter_canister/

 

No nic, kiedyś zrobię jeszcze jednego LAVa na pewno.
Good, good.

 

No i oczywiście powodzenia na maturze Reggy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście powodzenia na maturze Reggy.

Dziękować, dziękować. Za 20 dni będę wolny i 4 i pół miesiąca hardcore'owego modelowania

 

Skatowałem płytę DVD (walka z piractwem) i po wielu próbach udało mi się dorwać do tej błyszczącej warstwy. Tylko szkoda, że jest krzywo :P

No i przykurzone klamotki. Jeszcze antenki do zrobienia.

P5030012.JPG

P5030014.JPG

P5030016.JPG

P5030017.JPG

P5030020.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomku :P Pocieszę Cię, mi się też tamte bardziej podobały Może gdybym te równo wyciął to by było okej, ale ta folia z płyt dvd jest niewdzięczna... Człowiek uczy się przez całe życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.