Skocz do zawartości

Lamborghini Diablo GT 1999 - 1/24 - Aoshima


toled

Rekomendowane odpowiedzi

Na warsztat trafia to: 
25261_0-auto_downl.jpg.458a25e80fb13ab9df423063bdac7e4b.jpg

 

Będę wzorował się na tym:

lamborghini-diablo-gt-06.thumb.jpg.106ef3eacd56ce578aaa690699dad04c.jpg

 

A teraz kącik pytań:
 

Czego najlepiej użyć by dostać taką fakturę jak na siedzeniach i dolnej części deski? Flock da redę?

lamborghini-diablo-gt-33.thumb.jpg.e6fb0e71cc30b5b2ce78a0e6a696801a.jpg

 

Które carbonu użyć do takich elementów jak to?

lamborghini-diablo-gt-49.thumb.jpg.b5e7697477e83d6b72d553948537c5c8.jpg

 

A teraz możecie spokojnie odejść od monitorów, nic jeszcze się tutaj nie będzie działo 😉 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cayman napisał:

Flock na pewno odpada. Taki efekt robiłem gęstszą farbą matową  na mniejszym ciśnieniu.

Carbon TAM 12680 i jak Chcesz to mam na stanie .

To będą testy. Mam jeszcze tzw. mikrobalony, z nimi też potestuję, chociaż nie mam wprawy i cierpliwości do nich jeszcze;-)
Carbon sobie kupię, dzieki 🤣 Bo i tak mam tylko jeden typ splotu, więc dodatkowy arkusz się przyda na ten model, a i pewnie na następne - jak coś zostanie :D

Edytowane przez toled
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, toled napisał:

To będą testy.
Carbon sobie kupię, dzieki 🤣 Bo i tak mam tylko jeden typ splotu, więc dodatkowy arkusz się przyda na ten model, a i pewnie na następne - jak coś zostanie :D

Mam nowy , nie tknięty do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jarał jeszcze Tamiya 131 Abarth Rally Olio Fiat, ale okazało się, że nie poprawili go i zaś wywalają na rynek w skali 1:20. Z Aoshimą mam baaaaaardzo niewielkie doświadczenie, jak mi Diablo się dobrze będzie sklejał, to jeszcze fajnie się prezentuje Pagani Fujara :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, toled napisał:

Mnie jarał jeszcze Tamiya 131 Abarth Rally Olio Fiat, ale okazało się, że nie poprawili go i zaś wywalają na rynek w skali 1:20. Z Aoshimą mam baaaaaardzo niewielkie doświadczenie, jak mi Diablo się dobrze będzie sklejał, to jeszcze fajnie się prezentuje Pagani Fujara :D

Aoshima Gut, Okey , zrobiłem parę modeli i dla mnie to lepszy produkt niż Fujimi i Hasegawa. :super:

Ten Fiat 131 to jakaś porażka.

Edytowane przez cayman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cayman napisał:

To już lepiej tego ,,białego kruka" , dziękować u mnie stoi już zrobiony i bardzo lubię ten model.😍

 

https://www.ebay.com/itm/Aoshima-1-24-No-3-Mercedes-Benz-SL65-AMG-Black-Series/254756821806?hash=item3b50b09b2e:g:otYAAOSwculfkJd4

 

15 minut temu, toled napisał:

BRZ`ta? :diabel:

 

Zejdę po obiadku do piwniczki i zobaczę co ja tam z tej Aoshimy mam  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dorotka napisał:

A co Szanowni by powiedzieli na taki zestaw? Dawno nic z F1 na Forum nie było....  :stolek:

 

tWWhPru.jpg

Raz po primo , to nie Aoshima,

dwa po primo ,to nie jest cywil,

trzy po primo , jak F1 to tylko 1/12,

cztery po primo , widziałem F12 Berlinetta 👀 🤪

Edytowane przez cayman
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany fajne - będę kibicował w budowie ale chciałbym się odnieść do kwestii deski

20 godzin temu, toled napisał:

To będą testy. Mam jeszcze tzw. mikrobalony, z nimi też potestuję, chociaż nie mam wprawy i cierpliwości do nich jeszcze;-)
Carbon sobie kupię, dzieki 🤣 Bo i tak mam tylko jeden typ splotu, więc dodatkowy arkusz się przyda na ten model, a i pewnie na następne - jak coś zostanie :D

 

Z flocka faktycznie to nie wyjdzie - tutaj na desce mamy drobny zamsz - widziałem taką deskę wykonaną z użyciem czarnej farby strukturalnej Zero Paints

efekt był bardzo zbliżony do tego co na zdjęciu 

 

W Banzaiu masz oddzielną zakładkę z różnymi rodzajami karbonu i kevlaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.