Skocz do zawartości

BMW 2002 tii (1971)


toled

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, toled napisał:

Troszku zmieniła mi się koncepcja 😂😂😂

 

IMG_20210410_150257.thumb.jpg.6c9f44faee4a7996e4d36615e4ec8c45.jpg

 

Bezbarwny tym razem to LP9 z Tamiyi, więc ten bardzo szybki projekt znacznie się wydłuży na czas schnięcia 😂

Ładnie to tak zżynać koncepcję od kolegi ?  😜 No ale teraz  wygląda prawie jak mój Huracan.:super:

Edytowane przez cayman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, cayman napisał:

Ładnie to tak zżynać koncepcję od kolegi ?  😜 No ale teraz  wygląda prawie jak mój Huracan.:super:

Jaka zżynka? Twój jest czarno-zielony, mój zielono-czarny:diabel: Dodatkowo masz perłowy, ja nie 🤣 Zostało mi kilka metal-stickerów z Lambo - jak je przykleję - wtedy będzie zżynka 🤣

Jutro zabieram się za chromy, będzie testowe (lub nie, jak nie spodoba się) smarowanko Uschi Powder`em :D Na felgi pójdzie Aluminium Matte od AK.  Do budy nawet nie zaglądam, bo lakier porysuje się od samego patrzenia 🤣 No i we wnętrzu trzeba jeszcze pogrzebać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty, czyli Uschi Powder w praktyce. Przepiękny chrom, bardzo prosto się nakłada. Jakieś tam ścieranie wykazuje, jednak o ile mamy wyschnięty czarny, to paluchy nic nie robią.

IMG_20210411_105541.thumb.jpg.101d652c92571e5e82cd86916fc6d487.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2021 o 11:00, toled napisał:

Uschi Powder w praktyce

Kładłeś go bezpośrednio na czarny czy jakich chrom pod spodem jest? Widziałem, że można go kłaść na Alclada i też świetnie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio na czarny połysk. Prostota jego użycia, wytrzymałość i całkiem niezła cena wrzuciła go na 1 miejsce moich ulubionych produktów do chromów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jeszcze nie koniec 🤣 Ogólnie szkoda strzępić ryja na ten model, nie wiem czy doczeka nawet galerii. Listwy oczywiście wchodzą na siłę, przez co popsuł się chrom i musiałem przejechać je Molotowem, jak widać przednia listwa idealnie wymierzona, jakby Zbysiu lakiernik po pijaku ją ciachnął i została szpara.
Ogólnie złożę i o nim zapomnę. 

Ogólnie następny w kolejce miał być H2R, ale kalkomanii carbonu dalej nie ma więc mam 3 opcję:
1. Wersja leń - robię na cacy ale bez kalkomanii.

2. Wersja exclusive - robię szablony (mało mi się to podoba;P)

3. Wersja take a breath - robię inny model, czekając aż się pojawi w sklepach kalka.
 

IMG_20210417_155755.thumb.jpg.1c6f58721033aaac83ead48e5ef7e366.jpg

Edytowane przez toled
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mi śmiecicie wątek, to ja bym złożył sobie jakieś sympatyczne latadło albo czołg. Chyba muszę iść pomęczyć inne podfora co wybrać :D Czołg to pewnie coś niemieckiego, ale latadła jara mnie Japonia i niemiecki Heinkel He-111 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, toled napisał:

Jak już mi śmiecicie wątek, to ja bym złożył sobie jakieś sympatyczne latadło albo czołg. Chyba muszę iść pomęczyć inne podfora co wybrać :D Czołg to pewnie coś niemieckiego, ale latadła jara mnie Japonia i niemiecki Heinkel He-111 :D

 

 Ale w jakiej skali?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już BMW dojechało. W maju zapewne kupię silnik. Coś czuję, że będzie rzeźba po przeanalizowaniu wyprasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.