Skocz do zawartości

Su-85 Zvezda 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mała odskocznia od niemiaszków ,tym razem  wypadło na coś radzieckiego , działo samobieżne Su-85 od Zvezda w zimowej odsłonie ,model z pudełka, poza lufą,  linami i figurka na tło, antena to struna gitarowa, pierwszy kontakt z tym producentem, ale wydają się fajne te Zvezdy jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny

 

 

99.jpg

1010.jpg

1111.jpg

1212.jpg

1313.jpg

51157058872_a240188a66_o.jpg

Edytowane przez Evildead
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle robiłeś podstawki, kto przyćmiewały "model właściwy". Tutaj wszystko się ze sobą komponuje bo pojazd wygląda bardzo dobrze i zdecydowanie gra pierwsze skrzypce. Jest bardzo realnie wyeksploatowany - biały schodzący kamuflaż, który uwielbiam na modelach i wojenny bród. Figurka też bardzo dobrze wyszła. Brakuje mi jedynie w tej kompozycji choćby niewielkich ilości śniegu na górnych partiach pojazdu. Ogólnie bardzo mi się podoba :super:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Coś w tym jest , na zimowo można sporo poeksperymentować😄, można się pobawić , coś wyjdzie, coś  nie wyjdzie hehe zasadniczo to sam  weathering to ze 3 tygodnie zeszło, bo  lepiej pól godziny mieć pomysł, trochę zrobić, niż w weekend pokończyć wsio na hurra ,śniegu tam trochę tez jest ciut ciut 😆ale już nie chciałem przedobrzyć, dzięks

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszła ta ruska maszyna!!!Mix błoto-śnieg rewelacja. Prawdziwa styczniowa zima, a nie żadna taka popierdółka jak teraz. Zvezda robi fajne modele, za Miniarta trzeba dać dwa razy więcej. Czy warto przepłacać? Moim zdaniem nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No te nowe Zvezdy to bardzo przyjemne do klejenia, stosunek tego co otrzymujemy jest naprawdę zadowalajacy, nawet ta śmieszna siatka  jak z firanki jakoś łatwo się wszystko kleiła

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pięknie pomalowany i ubrudzony model. Te podstawki mniejsze od modelu mnie akurat nie przekonują, może dlatego, że lubię duże dioramy.  Ale wykonanie bardzo dobre. Szacun!

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie modele pojazdów zmęczone życiem, szacun za ilość pracy jaką włożyłeś w model. Teraz będzie trochę szczerości i mam nadzieję, że nie zaboli 🙂

Mega fajnie pobrudzona tylna i górna płyta, naprawdę świetnie to wygląda. Zimowe kamo na bokach nadbudówki już mi się mniej podoba, kwestia gustu, ale uważam, że jeżeli resztę modelu byś wykonał w stylu płyt pancernych o których pisałem, to model byłby o wiele przyjemniejszy w odbiorze.

Jest jeszcze coś, co mi totalnie przeszkadza w odbiorze modelu, jak innym czerwone błoto na moich modelach, a mianowicie... śnieg. Nie wiem, może się nie znam, może za mało widziałem, ale ten śnieg totalnie mi nie pasuje.

Może po prostu nie lubię śniegu😀

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pan_na_Zulawach napisał:

Lubię takie modele pojazdów zmęczone życiem, szacun za ilość pracy jaką włożyłeś w model. Teraz będzie trochę szczerości i mam nadzieję, że nie zaboli 🙂

Mega fajnie pobrudzona tylna i górna płyta, naprawdę świetnie to wygląda. Zimowe kamo na bokach nadbudówki już mi się mniej podoba, kwestia gustu, ale uważam, że jeżeli resztę modelu byś wykonał w stylu płyt pancernych o których pisałem, to model byłby o wiele przyjemniejszy w odbiorze.

Jest jeszcze coś, co mi totalnie przeszkadza w odbiorze modelu, jak innym czerwone błoto na moich modelach, a mianowicie... śnieg. Nie wiem, może się nie znam, może za mało widziałem, ale ten śnieg totalnie mi nie pasuje.

Może po prostu nie lubię śniegu😀

 

Pozdrawiam

Marek

Po to jest forum żeby wyrażać opinie czy ta  galeria, no na tylnej płycie większy ruch panował to i jest brudniej i to się udało, można tam było się pobawić troszkę,  a boki taki mniej więcej też chciałem efekt uzyskać, najpierw na lakier i zmywane, później zmywalna biała nakladana pędzlem i zmywana wodą, gwiazdy za mało czerwone ale to już tak wyszlo 🙂,tak naprawdę odbiór pracy w modelarstwie  ma często charakter subiektywny, jednym się będzie to podobało, drugim tamto i odwrotnie, często to  kwestia gustu, jeden zwraca uwagę na malowanie, drugi na merytorykę trzeci na brudzenie, najlepiej byłoby wszystko ogarniać ale to spokojnie. Śnieg tu akarat pasował tylko podstawka za mała, to produkty od ak bo miałem, chciałem wykorzystać, eksperymentowałem z sodą ale żółknie i nie nadaje się, miejscami to widać, także luzik, nie boli , człowiek nie ma nastu lat żeby miał się tym  przejmować 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.