Skocz do zawartości

Le.Pz.Sp.Wg, Sdkfz 221 z PzB41 wersja wczesna HobbyBoss 83813 1:35


Pan_na_Zulawach

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały, szybki  projekcik, w ramach odpoczynku od gąsienic. Nie szukając zbyt mocno, nie znalazłem niestety żadnych dodatków do tego modelu. Jedyne co dodam, to lina holownicza, chyba, że w trakcie coś się jeszcze zmieni. Model z elementami wnętrza, które raczej nie będą widoczne i też zbytnio nie zamierzam tutaj tracić czasu.

Sam model, cóż, to nie Dragon, gdzie wszystkie części są poustalane względem siebie i trzeba być zdolnym, aby wkleić coś inaczej. Z ramą przy składaniu było trochę kłopotów i taka moja refleksja po jej złożeniu: składanie setek kół do niemieckich czołgów jest chyba bardziej zajmujące. Na szczęście ten nudny etap jest już za mną.

 

83813.thumb.jpg.41fc5635b25e980cf8059843d7601c8f.jpg

 

20210710_090857.thumb.jpg.6c95ac9977a67e4e0ba76e1bf85ad11d.jpg

 

20210710_091001.thumb.jpg.8d38b8e6a780c0e313414656a2cc7763.jpg

 

20210710_091111.thumb.jpg.d0c12f8fa6d3c24e9178f2de81416a9f.jpg

 

Pozdrawiam

Marek

 

 

Edytowane przez Pan_na_Zulawach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

W końcu model pokryty podkładem.

 

 

20220225_154928.thumb.jpg.6b1fe2b5a75cc10e34b3ec3ac461b1e2.jpg

 

20220225_154649.thumb.jpg.fc03e30f0b72c0b5c5ef1509a649f430.jpg

 

20220225_153846.thumb.jpg.27754b9080c622a3ed77b0f706b91fab.jpg

 

 

Model kupiony z założeniem budowy prosto z pudła. Potem, gdy okazało się, że nie sprostam wygięciu rynienek z pancernych blaszek, że chętnie bym coś do niego dołożył, to okazało się, że nie ma żadnych dodatków, poza kołami.

Więc jest, jaki jest, a szkoda, bo to całkiem ładny pojazd.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaszalałeś, a gdzie Twój ulubiony  chipping fluid ? Coś Tobie się tutaj nie udało,też dobrze że wróciłeś na forum, wszak wszyscy jedziemy na tym samym wózku, polemika mile widziana, ale generalnie to trochę za murzynami jesteś 

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, farby nie zabrakło i zapewniam Cię @Evildead, że fluidu tutaj poszło na dwie warstwy. Szczerze, to nie wiem, co z tego wyjdzie, mi się podoba taki powycierany.

Edytowane przez Pan_na_Zulawach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pan_na_Zulawach napisał:

No nie, farby nie zabrakło i zapewniam Cię @Evildead, że fluidu tutaj poszło na dwie warstwy. Szczerze, to nie wiem, co z tego wyjdzie, mi się podoba taki powycierany.

 

Żartujesz dalej, to nie mozliwe :) miałeś już lepsze pomysły, także też z nich  skorzystałem:)  ale z tym comebackiem cofasz się do opowieści z Brummbar

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Evildead ja tam nie wiem, czy się cofam, czy tam się nie cofam, najważniejsze, że dobrze się bawię. @TAW nie, to nie jest porzucony egzemplarz, a pojazd z linii. Już nie będę więcej wycierał. Nie wiem, może farba nie spełniała norm ISO?🙂

Obserwujmy co dalej się wydarzy, bo też jestem ciekaw.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
11 godzin temu, Evildead napisał:

Jakieś postępy w temacie  ?

Zastanawiam się, czy nie zrobić pojazdu z Afryki, a w przerwach dłubię trochę przy Elefancie 🙂 Coś się niedługo zapewne ruszy.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.