Skocz do zawartości

EA-18G Growler Trumpeter 1:32


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Model nieczęsto widywany na forach modelarskich czyli EA-18G Growler Trumpeter 1:32
Jest to w zasadzie F-18F od Trumpetera z dodatkowymi powieszeniami, więc merytorycznie brakuje mu dość sporo do oryginału.
Sam model dość dobrze spasowany nie przysparza większych problemów przy składaniu, choć dość typowo dla Trumpetera są problemy z okolicami wlotów powietrze i kanałów dolotowych silników.
Model w zasadzie jest wersją pudełkową + kokpit drukowany Red Fox który ogólnie jest rozczarowaniem dla mnie szczególnie że to dość drogi dodatek.

 

t7Fq1S2.jpg?1QGCrM3H.jpg?1cjhE1Uz.jpg?1LuON5df.jpg?1nU6Op3Y.jpg?1qwPGoMW.jpg?10sQSHvj.jpg?1tLMWsDO.jpg?1PRVQEgN.jpg?1dNkcmUP.jpg?1mzPixKg.jpg?1521Ln2p.jpg?1KyetYbG.jpg?1cYLtrnc.jpg?2ZsDd34p.jpg?1

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, bardzo mi się podobają przebarwienia.

 

Trochę szkoda, że Trumpeter tak po macoszemu potraktował temat bo ten samolot różni się od F raptem kilkoma owiewkami na kadłubie i drobną modyfikacją skrzydła na krawędzi natarcia, co naprawdę nietrudno byłoby zaprojektować na niewielkiej dodatkowej ramce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piękny. I zawsze mam dużą słabość do dwumiejscówek.

PS. Ile go będzie na długość? :)

Edytowane przez kozborn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kozborn napisał:

Piękny. I zawsze mam dużą słabość do dwumiejscówek.

PS. Ile go będzie na długość? :)

 

Dziękuję na wstępie😊 Model ma 55cm długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KRL napisał:

 

Dziękuję na wstępie😊 Model ma 55cm długości.

pół metra, ło panie!!!

Szykuje mi się wyprowadzka z całym warsztatem na strych pod mocnymi skosami, od 1:72 zaczynają mnie boleć oczy i ogólnie planuję taką "logistykę" co jak gdzie trzymać na najbliższe lata, więc stąd pytanie :)

Gdzie to trzymać? :D 

PS. Czy mi się zdaje, że podniesiona owiewka lekuchno idzie w lewo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kozborn napisał:

pół metra, ło panie!!!

Szykuje mi się wyprowadzka z całym warsztatem na strych pod mocnymi skosami, od 1:72 zaczynają mnie boleć oczy i ogólnie planuję taką "logistykę" co jak gdzie trzymać na najbliższe lata, więc stąd pytanie :)

Gdzie to trzymać? :D 

PS. Czy mi się zdaje, że podniesiona owiewka lekuchno idzie w lewo?

 

Możliwe, owiewka jest tak zrobiona że można ją otwierać i zamykać dlatego delikatny ruch powoduje że może się lekko przesunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KRL napisał:

 

Możliwe, owiewka jest tak zrobiona że można ją otwierać i zamykać dlatego delikatny ruch powoduje że może się lekko przesunąć.

Hehe, rozumiem. Wyszło tak fajnie, że ciężko się zdecydować :D dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.