Jump to content

Śląska Giełda Modelarska Bytom

Erni
 Share

Recommended Posts

Serdecznie zapraszamy 10.10.2021 na kolejną giełdę modelarską w nowej lokalizacji.

Nasza strona z niezbędnymi informacjami  https://www.facebook.com/Śląska-Giełda-Modelarska-110427350351110

Dla osób nie korzystających z FB zapraszam do kontaktu na maila gieldamodelarska@gmail.com

989_edytowano.png

9 godzin temu, Erni napisał:

Serdecznie zapraszamy 10.10.2021 na kolejną giełdę modelarską w nowej lokalizacji.

Nasza strona z niezbędnymi informacjami  https://www.facebook.com/Śląska-Giełda-Modelarska-110427350351110

Dla osób nie korzystających z FB zapraszam do kontaktu na maila gieldamodelarska@gmail.com

989_edytowano.png

Od godz. 9.00 jak na starym miejscu?

• 2 weeks later...
W dniu 15.10.2021 o 16:32, mig napisał:

Nic straconego. Byłem raz jeszcze na starym miejscu. Asortyment taki sam jak w sklepach. Niszowych modeli jak na lekarstwo.

Raz to znaczy kiedy tam byles ?, ja jestem co miesiac i nie moge narzekac, Niszowe modele to jakie masz na mysli?  Ostatnimi czasy  brakuje modeli wszedzie , rownierz w sklepach , wiele jest tylko na zamowienie, na gieldach brak kupujacych. Niestety czasy jakie mamy nie sprzyjaja modelarstwu.

Byłem przed pandemią sprzedających nie wielu kupujących jeszcze mniej. Wiem, że byłem zimową porą, listopad czy grudzień. może byłem w złym czasie. Niszowe modele to takie, które są już niedostępne od dłuższego czasu.

A ja powiem tak: przyjechałem, zobaczyłem i jak Koledzy piszą "szału nie było" ale trafiła mi się fajna wycieczka do Was na Śląsk i to po coś. Pospacerowałem pogrzebałem, coś tam sobie wybrałem, sama frajda! A Erniemu - Bardzo Zdolnemu skąd inąd  Modelarzowi - DZIĘKUJĘ że Mu się chce

• Like 2

W dniu 17.10.2021 o 18:36, mig napisał:

Byłem przed pandemią sprzedających nie wielu kupujących jeszcze mniej. Wiem, że byłem zimową porą, listopad czy grudzień. może byłem w złym czasie. Niszowe modele to takie, które są już niedostępne od dłuższego czasu.

Czyli byl to rok sadze 2019, od tego czasu b.duzo sie zmienilo , 

W dniu 22.10.2021 o 21:25, Gerd napisał:

A ja powiem tak: przyjechałem, zobaczyłem i jak Koledzy piszą "szału nie było" ale trafiła mi się fajna wycieczka do Was na Śląsk i to po coś. Pospacerowałem pogrzebałem, coś tam sobie wybrałem, sama frajda! A Erniemu - Bardzo Zdolnemu skąd inąd  Modelarzowi - DZIĘKUJĘ że Mu się chce

Bytomska gielda jest praktycznie mala gielda modelarska ktora odbywala sie na uboczu  miasta, pomimo tego rozwija sie coraz bardziej , od poprzedniego miesiaca funkcjonuje w nowym miejscu w centrum miasta pod dachem. Modeli i sprzedajacych coraz wiecej , kupujacych niestety mniej ale takie mamy czasy .  wiec warto przyjechac ponownie porownac to co bylo z tym co jest.  Poza tym gielda w Bytomiu jest chyba ostatnia regularnie funkcjonujaca  gielda w tym rejonie , za co naleza sie podziekowania wlasnie Erniemu.