Skocz do zawartości

Współcześniaki..... potrzebna pomoc


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tylko skończę Type 90 (koniec już bliski), to zabiorę się któregoś z nich

Było by super jak byś założył wątek warsztatowy

Wątek z Type 90 czy którymś z tamtych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ja do tego "worka" wrzucam np. sniper hole

Tak za bardzo to nie wiem "o co chodzi "

- potoczna nazwa tylnego wlazu w Merkavie - ktory czesto jest uzywany jako stanowisko strzeleckie dla snajpera. Jedyny MBT ktory umozliwia "wyborowemu" strzelanie z wnetrza czolgu w pozycji lezacej.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barthass napisał:

Hehe, ciekawe jak wyglądają "żydowskie cechy " Merkavy

- ja do tego "worka" wrzucam np. sniper hole.

A się już bałem, że jest jakaś wersja krótkolufowa.

Czy ktoś z szanownego koleżeństwa sklejał Achzarit APC ? Pytam, bo do tej pory nigdy nie robiłem pancerki, a tu się niedrogo trafia model , co prawda 1/35. firmy Legend [albo Legenda, sprzedawca nie jest pewny, ale firma z Korei}, a pojazd wygląda jak z Gwiezdnych albo z Obcego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam jedno pytanie pisze pod wpływem to sie porsze nie czepiać

 

Jakie figurki się nadaja do warriora, do iraku ???? 1:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie mam, gdzie można dorwać współczesnych czołgistów z Iraku, piechota też by się przydała, skala 1:35 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno drugie i trzecie

Z tego co wiem, dostępne tylko w żywicy , produkuje je np. Verlinden , zobacz na Modelcentrum.pl

 

 

A i gdzie można kupić takie rusztowanie

Niestety w Polsce nie dostępne, produkuje je Accurate Armour, i w przeliczeniu na PLN-y wychodzi koło 250 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zkładać kolejnego tematu to ja zadam przy okazji kilka pytań odnośnie Leoparda 2.

1. Otóż mam na stanie wersję A5, czym różni się ona od A6? Bo różnice między A4 i A5 znam.

2. Czy ktoś miał kiedyś doczynienia z marką Voyager, a szczególnie z produktami do nowoczesnej pancerki?

3. Czy ten zestaw zawiera coś oprócz elementów fototrawionych? Bo na stronie producenta nie jest to za bardzo wyjaśnione. Jeśli nie to dlaczego jest tam pokazana metalowa lufa?

4. Czy używając tego zestawu poprostu upragduję swojego A5 do A6? Czy też zestaw ten nie bardzo będzie nadawał się do wykorzystania przy tym modelu?

6. Na ile można ufać tej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciekw, dla PerthMilitaryModelling można spokojnie ufać. Voyager Model jest z tego co czytałem dobrą firmą, ja dopiero czekam na dwa zestawy ich blach (może w tygodniu przyjdą ). Ich artykuły bardzo tanio zamówisz na www.luckymodel.com z darmową wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam na stanie wersję A5, czym różni się ona od A6? Bo różnice między A4 i A5 znam.

Jedna z najbardziej rzucających się w oczy różnic to nowe działo, a zwłaszcza jego dłuższa niż w A5 lufa

 

Czy ktoś miał kiedyś doczynienia z marką Voyager, a szczególnie z produktami do nowoczesnej pancerki?

Miałem do czynienia, naprawdę świetne zestawy, warte swojej ceny.

 

Czy ten zestaw zawiera coś oprócz elementów fototrawionych? Bo na stronie producenta nie jest to za bardzo wyjaśnione.

Myślę, że ten link wszystko wyjaśni :

http://www.jadarhobby.waw.pl/voyager-pe35011-leopard-p-15174.html

 

Czy używając tego zestawu poprostu upragduję swojego A5 do A6?

Nie, musisz zmienić przede wszystkim lufę.

 

Na ile można ufać tej stronie?

Naprawdę świetna, profesjonalne recenzje , najświeższe nowości z rynku modelarskiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za pomoc.

2A6 is basically the same as the 2A5 except with the longer calibre gun

Czyli chyba jednak ten drugi zestaw upraduje mi A5 do A6 bo zawiera dłuższą lufę.

Barthass dziękuję za link, sporo wyjaśnił razem z PerthMilitaryModelling. Tylko producent dał zdjęcia z metalową lufą mimo iż jej w zestawie nie ma.

Po dokładnym przejrzeniu zdjęć wydaje mi się, że użyto tego samego modelu na zdjęciach obu zestawów, tylko przy pierwszym nie założno niektórych elementów.

Po dłuższym zastanowieniu się zdecyduję się chyba na to (tak testowo).

A do Leoparda dokupię może kiedyś (nim się za niego zabiorę) to, ale to narazie tylko marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.