Skocz do zawartości

Współcześniaki..... potrzebna pomoc


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnim czasem wzięło mnie na współczesną pancerke.... i tu pytanie jaki model polecanie ?? Oczywiście skala 1:35 z blachami i ogniwkowymi gąskami (dobrze by było). Pytam, ponieważ kompletnie się nie znam na naszych dzisiejszych wynalazkach.

 

Dzięki z góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abramsy M1A1 i M1A2 SEP Dragona są fajne do składania i mają zarówno ogniwka jak i blachy. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc przerwe sobie zrobiłem bo miałem do poprawienia 9 zagrożeń w szkole... w 2 tygodnie poprawiłem prawie wszystkie, tylko mi polski został to moge znowu zacząć kleić....

 

Tak to jest jak człowiek się opiepsza przez cały rok, a później jazda na koniec. Do teraz nie wiem czy zdam czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim czasem wzięło mnie na współczesną pancerke.... i tu pytanie jaki model polecanie ?? Oczywiście skala 1:35 z blachami i ogniwkowymi gąskami (dobrze by było)

Z nowoczesnej pancerki tylko Abramsy Dragona mają blachy. Ale chętnie zobaczył bym coś innego, niż ten oklepany temat... Takiego Leclerca z Tamki, lub Leoparda.....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowoczesną pancerkę, to króluje tu bezsprzecznie Tamiya, a wtóruje jej Academy. Na nowoczesną pancerkę z Trumpetera nawet nie patrz, szajs jak się patrzy. Z transporterów opancerzonych polecam Bradleya z Tamiyi , m 113 , lub Mardera z Revella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Cie uciesze bo mam w planach ;)

Z niecierpliwością czekam na relację A w jakim malowaniu?? Standardowym NATO , czy francuskim malowaniu ćwiczebnym z Kataru ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam Abramsy....

 

Porządny nasz T-72 Może być model z Trumpka, blaszki z Eduarda, lufa toczona z Armo i ogniwkowe fruilki

 

A przy odrobinie szczęścia żywiczna konwersja Modelkraka do PT-91 I tylko trzeba poczekać do lipca, to może znowu coś wystawią z okazji Kołobrzeskiego Pikniku Militarnego i byłby materiał do modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak człowiek się opiepsza przez cały rok, a później jazda na koniec. Do teraz nie wiem czy zdam czy nie.

No i prawidłowo, będzie dobrze zdasz... Powodzonka

 

Jeśli chodzi o modele Revella nowoczesnej pancerki (Bundeswehry), to:

*Marder - popieram fajny, cena bardzo przyzwoita. Choć miałem kłopot ze spasowaniem kadłuba.

*Luchs - zdecydowanie radzę ten model, ładny, sprawa blach wiadoma jak w każdym Revellu

*Fuchs - ok, ciekawe kamo. Warty kupienia, cena podobna

*Leopard - osobiście?? Odradzam. Cena spora jak za średniej klasy model. Warto kupić nowego choć droższego Leo 2A6 z Tamki - bardzo ładny - zrobię relację za niedługo. LEO A6 Tamka

 

Z nowoczesnej pancerki kupiłem wczoraj M-113 A3 Academy - jest spoko. Gąski ogniwka ale trzeba sporo szlifować i szpachlować, bo każde posiada jamkę skurczową. Lepsza opcja guma bo i tak gąski są naciągnięte, i połowy nie widać. Detali sporo, plastik żołty - nie wiem jak inni ale ja lubię modelować wypraski w tym kolorze (nie cierpię zielonego). Części ładnie odlane, cena taka sobie - nie najniższa. Możliwość pojazd z działkiem jak na obrazku i wersja sanitarna (Irak 2003) Osobiście mi się cały piaskowy nie podoba, więc zrobię go na ambulans Bundeswehry. Model opisany w Model Military International oraz na www.armorama.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba , ze zbudujesz Merkavę Ale zbudowanie jakiejkolwiek wersji tego pojazdu bez dokupienia żywic i blach mija się z celem (żadna z wersji Merkavy robionej przez Tamiye i Academy nie jest poprawna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo żydowski jak dla mnie..... myślałem o challenger'ze Tamiyi...

 

Co wy na to??

 

Fajna fotka grasuje na googlach meracav'y

 

4d754edecc495567.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo żydowski jak dla mnie

Hehe, ciekawe jak wyglądają "żydowskie cechy " Merkavy

 

Fajna fotka grasuje na googlach meracav'y

Było już

 

Tak na marginesie, Merkavę ( dokładnie wersje 2C , na full wypasie- blachy, zywice , friule, troche "scratchu" ) zbuduję ja , powoli zaczynam kolekcjonować potrzebne części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo żydowski jak dla mnie.....

(Mała uwaga: Powyższe słowa są nie na miejscu) Jak nie Mercava to zbuduj Abramsa od DML-a. Masz tam blachy.

Tak na marginesie, Merkavę ( dokładnie wersje 2C , na full wypasie- blachy, zywice , friule, troche "scratchu" ) zbuduję ja , powoli zaczynam kolekcjonować potrzebne części...

Czekam, czekam. Na mocno zwaloryzowane czołgi zawsze chętnie popatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy zobaczymy, jak na razie troszke hajsu musze skołować i coś się wymyśli... a i dokończyć poprzednie projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc przerwe sobie zrobiłem bo miałem do poprawienia 9 zagrożeń w szkole... w 2 tygodnie poprawiłem prawie wszystkie, tylko mi polski został to moge znowu zacząć kleić....

Łoj Dumo Dumo.... Ty już jak student jesteś! Koniec semestru a w indeksie "plaża" Ale nie martw się i tak wszystko połapiesz. Pamiętaj: "co nas nie zabije to nas wzmocni!"

Pozdrawiam i powodzenia w szkole i na "warsztacie"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie gorąco polecam bradleya z Academy bardzo dobry model Razz

 

Miałem go i dalej mam, gdzieś sklejony leży w piwnicy....

 

"co nas nie zabije to nas wzmocni!"

 

To samo mi dzisiaj koleżanka powiedziała

 

Przeglądałem po sklepach i znalazłem warriora academi...

http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?aukcja=&grupa_p=1&przedm=194640&grp=&f_pkt=

 

Czuje że będzie sporo roboty z nim.

 

Nie lep nic współczesnego bo będziesz skazany na banicje

 

Hehe będe miał bana na google...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chętnie zobaczył bym coś innego, niż ten oklepany temat... Takiego Leclerca z Tamki, lub Leoparda.....

Jak tylko skończę Type 90 (koniec już bliski), to zabiorę się któregoś z nich (mam na magazynie razem z Hummerem oraz... Peugeotem 206).

@Dumo Challenger tak, ale Challenger2 Desertised od Tamki (wersji 2-giej jeszzce nie sklejałem) tutaj ma recenzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.