Skocz do zawartości

M1 Abrams, 1/35 Academy


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za bardzo czym, slawny nie byl, ale za to ladnie malowal.

 

Zawsze jest czym. Wiec tu nie ściemniaj ;)

 

polegl aerograf (ukrecilem dysze)

 

Poszukaj na forum o tym problemie, pamiętam chyba Adize próbowała naprawić tą rzecz.

 

A sam model, hmm, no cóż nic dodać nic ująć, wiec jest git.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brzydki, że aż piękny

Prawdziwy mezczyzna musi miec pare blizn

 

oszukaj na forum o tym problemie, pamiętam chyba Adize próbowała naprawić tą rzecz.

Pamietam ten watek. Odpuszcze sobie i poprostu kupie nowa dysze, a jak okolicznosci pozwola ta kupie caly aero nowy.

 

Bardzo ładnie. Z jakiego okresu pochodzi foto wraku? Na czołgu jakieś dziwne arabskie postaci....

Coś mi się też widzi, że producent nie popisał się przy przedmuchiwaczu.

Zdaje sie ze 2003, chlopaki uciekali z nieudanego rajdu na przedmiesciach Bagdadu i sie im pojazd zapalil, a ze nie udalo sie ugasic to zabrali co sie dalo i uciekli. Pozostawiony sam sobie zostal 2-krotnie zbombardowany przez lotnictwo USA. Irakijczycy twierdzili ze to oni go zniszczyli, stad te tlumy z wasami imprezke na nim robia. Wrak zostal w terminie pozniejszym odzyskany.

 

Podzialalem troche w temacie podstawki:

P1060429.jpg

P1060430.jpg

P1060431.jpg

P1060432.jpg

P1060433.jpg

 

p.s napisu na lufie nie bedzie, poniewaz przekracza to moje mozliwosci, wiec lepiej brak niz totalny syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktura i kolor piasku mi się nie podoba- zbyt ciemny i "gruboziarnisty". Model... hmm zobaczymy co będzie po pigmentach etc- możesz z tego zrobić świetny model, ale możesz też schrzanić... zobaczy się jak będzie

Btw- tło z leżącymi zwłokami mnie urzekło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi te lewitujące zawieszenie nie pasuje

 

Faktura i kolor piasku mi się nie podoba- zbyt ciemny i "gruboziarnisty"

Pierwsze zdjecie z pierwszego postu wiele wyjasnia. Na ostateczne kolory jeszcze trzeba poczekac.

abrams_013.jpg

możesz z tego zrobić świetny model, ale możesz też schrzanić... zobaczy się jak będzie Smile

Ja juz jestem bardzo zadowolony, a to najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z panami "wąsaczami"? Poszli do meczetu podziękować Allachowi?

 

Będziesz dawał jakichś miejscowych złomiarzy?

 

Raczej do miejscowego handlarza zeby dokupic RPG.

Nie da rady, figurantow to jeszcze dlugo nie zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie jak czujesz się na siłach przygotuj przynajmniej dwie figurki.... ożywi to całą diorke

Kurcze wiem ze dodalobu to klimatu i zycia, ale naprawde nie czuje sie na silach. Nie chce zrobic czegos do kitu wiec nie robie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiem ze dodalobu to klimatu i zycia, ale naprawde nie czuje sie na silach. Nie chce zrobic czegos do kitu wiec nie robie wcale.

Z takim podejściem to jeszcze dłuugo żadnego figuranta nie zrobisz. Wedłu mnie trzeba próbować, żeby się czegoś nauczyć, trening czyni mistrza. A chociaż jedna figurka dodałaby uroku dioramce, która i tak wygląda świetnie, ale z jakimś arabem wyglądałaby jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem to jeszcze dłuugo żadnego figuranta nie zrobisz. Wedłu mnie trzeba próbować, żeby się czegoś nauczyć, trening czyni mistrza.

Tylko ze ja mierze sily na zamiary i wiem ze na figurantow za wczesnie, chociaz niewatpliwie by sie przydali.

Tymczasem cala zaloga miejscowych oprychow poszla na zakupy do grubego

khaleema, kupuja zapasy granatnikow i pomady do wasow.

kolejny element tej ukladanki na miejscu. Trzeba to teraz wszystko zgrac ze soba.

P1060450.jpg

P1060451.jpg

P1060452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam po dluzszej przerwie. Projekt juz skonczony, nic wiecej do niego nie dodam. Tym modelem koncze kariere modelarska....w stanie wolnym i zaczynam jako zonaty (ciekawe czy bedzie nadal taka mila jak juz ma co chciala). Wracajac do tematu to wiem ze jeszcze by mozna cos z tego wycisnac, ale ja jestem dziko zadowolony i dumny z tej pracy.

 

Page_1-1.jpg

Page_1.jpg

P1060527.jpg

P1060528.jpg

P1060530.jpg

P1060531.jpg

P1060532.jpg

P1060533.jpg

P1060534.jpg

P1060536.jpg

P1060537.jpg

P1060538.jpg

P1060539.jpg

P1060540.jpg

P1060541.jpg

P1060542.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.