Skocz do zawartości

M1 Abrams, 1/35 Academy


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo interesujący pomysł i z zainteresowaniem budowę pośledzę. Very Happy

 

Na dole poniższej strony jest trochę zdjęć Twojego Abramsa:

http://truewar.fateback.com/photos1.html

Super dzieki za ten link, jest tam pare ujec ktorych jeszcze nie widzialem.

Chyba juz widze moj nastepny projekt, zdjecie Apache do gory nogami jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniał. Widziałeś tą stronę?

 

http://picasaweb.google.com/andy.adyns/Abrams

Nie i juz dodalem sobie do ulubionych.

Dokopalem sie w koncu do historii tego czolgu. Otoz nazwa "Cojone EH" oznacza: jadra (konkretnie jedno) + inicjaly dowodcy. Czolg ulegl awarii (pozar przedzialu silnikowego), potem zostal opuszczony. Tuz przed opuszczeniem zaloga probowala doprowadzic do wybuchu wrzucajac granat do otwartej komory z amunicja. Pare godzin pozniej nastapila proba zbombardowania go (niestey chybili), wiec na koncu pilot A-10 wladowal mu rakiete (chyba mavericka). Irakijczycy probowali przypisac sobie zniszczenie tego czolgu.

 

Update:

P1060393.jpg

P1060394.jpg

P1060395.jpg

P1060396.jpg

P1060397.jpg

P1060398.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda. Fajny kolorek (idealnie projektowy ). Absolutnie nic do zarzucenia jak dotąd! Z niecierpliwością czekam na pierwsze malunki zniszczeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest. Normalnie medalista jakis sie szykuje. Koniecznie wydrukuj pare fotek wzorca i przymocuj na podstawce/dioramie, tak jak zrobil to reggy ze swoim Tygrysem.

Masz jakies fotki rozbebeszonego magazynu amunicji tego M1 ? Tam powinny sie znajdowac jakies mocno wyginane elementy pulek na pociski itd.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na pierwsze malunki zniszczeń!

Tu sie boje ze polegne. Kupilem sobie farbke tamyi clear smoke ciekaw jestem efektow. Moze podpale jakas opone i ustawie nad dymem zeby bylo realnie.

 

Masz jakies fotki rozbebeszonego magazynu amunicji tego M1 ? Tam powinny sie znajdowac jakies mocno wyginane elementy pulek na pociski itd.

Tylko jedna i niewiele widac wiec generalnie jeszcze nie wiem jak ugryzc ten temat:

Picture2.png

 

Robi sie goraco...

Juz mi sie wczoraj zrobilo jak aero nie chcial dzialac, a jak w koncu zadzialal to chluslo farba i jest jedna duza plama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udalo mi sie w koncu wykonac wash, nie ze trduno, ale praca mnie przygniata. lufa jeszcze pozostaje w kolorze pierwotnym poniewaz musze wykonac napis i troche przeciagam ten moment. Ogolnie to juz sie zbliza moment wykonania okopceni itd, a ja nadal nie wiem jak sie za to zabrac, moze pojsc na zywiol.

P1060404.jpg

P1060405.jpg

P1060406.jpg

P1060407.jpg

P1060408.jpg

P1060409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sucha pastela?

A sucha pastela co?

 

Szkoda tylko że ten boczny fartuch na ostatnim zdjęciu nie jest wygięty.

Staram sie go zrobic jak najbardziej odwzorowanego do oryginalu i wydaje mi sie ze wlasnie tak bylo. Jakby co to jeszcze da sie co nieco powyginac, ale to juz przy ostatnich poprawkach na podstawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka trwa i jak sie okazuje ugryzlem zbyt duzo. Malowanie spalenizny na dobrym poziomie jest na razie poza moim zasiegiem (dziadek musial komus innemu przekazac geny malarskie). Na ten moment jest za ciemny, wiec bede musial rozjasniac calego. Lufa nadal nietknieta z powodu braku weny na napis, poza tym jest najjasniejsza z calego wraku.

P1060410.jpg

P1060411.jpg

P1060412.jpg

P1060413.jpg

P1060414.jpg

P1060415.jpg

P1060416.jpg

 

p.s. Tamyia clear smoke raczej taka sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek musial komus innemu przekazac geny malarskie

Pochwal się bliżej dziadkiem!

 

A model dobrze się zapowiada! Potem mocna zabawa z olejami i pigmentami i powinno być zacnie! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się bliżej dziadkiem! Mr. Green

Nie ma za bardzo czym, slawny nie byl, ale za to ladnie malowal.

 

Jak to zwyklie bywa ze jak cos spaprze to potem pol nocy nie spie i mysle jak to poprawic. Model poprawiony, ponownie zwashowany. W ferworze walki

polegl aerograf (ukrecilem dysze).Ciezko bedzie teraz go zmatowic.

Byc moze dzisiaj w koncu powstanie napis na lufie.

P1060418.jpg

P1060419.jpg

P1060420.jpg

P1060421.jpg

P1060422.jpg

P1060423.jpg

P1060424.jpg

P1060425.jpg

P1060426.jpg

P1060427.jpg

P1060428.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.