Skocz do zawartości

Szkwał na Amurze [35130 Kombrig, 1:350]


M.A.V.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, laskonogi napisał:

de facto chyba najlepiej drukowane zwaloryzować o te z blachy :)

Przerost formy nad treścią. Jak zaczniesz odcinać uchwyty na ramiona albo osłonę strzelca, to z dużym prawdopodobieństwem zniszczysz cały element. Te drukowane od Black Cata wyglądają troszkę gorzej, bardziej masywnie niż blaszkowo/toczone, ale to raczej jest zauważalne na makro zdjęciach niż oglądaniu na żywo. Z kolei wyginanie więcej niż 6-8 działek z metalu uważam za masochizm ( i po prostu szkoda mi czasu), więc w takiej sytuacji raczej sięgnę po wydruki.

 

Działaj, działaj Zbyszku!

Edytowane przez socjo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, socjo1 napisał:

. Jak zaczniesz odcinać uchwyty na ramiona albo osłonę strzelca, to z dużym prawdopodobieństwem zniszczysz cały element.

no nie szedłem az tak daleko :) ale np w moim piku podstawa jest okrągła z prześwitami - i w druku jest to zalane - inna sprawa że ni kuta nie wiem jak by takie coś ładnie pod katem zwinąć ( w sensie ja nie umiem ) ale czuje że jak ktoś umie to taka waloryzacja 3d była by na miejscu :)

podobnie z pokrętłami delikatniejsze / ładniejsze sa blaszkowe 

 

.... on the end... jasne ze to masochizm :)

 

a koniec końców pięknie złożone te orlikony wiec chyle czoła co by nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie za miłe słowa  :piwo:

co do pelotek to chyba pierwszy raz od kilku lat użyłem "trzeciej ręki" z lupką - kiedyś wydawało mi się że to bezsensowny zakup bo wbrew pozorom mało poręczny sprzęt, ale jednak czasem się przydaje :haha:   a najwięcej nerwów miałem jak mi jedna lufka gdzieś odprężynowała na podłogę (zapasu nie było)..... jakby był jakiś dywan to byłaby stracona, ale na szczęście w mojej "jaskini smrodu" mam panele a podłoga świeżo w weekend odkurzona i umyta więc szybko się znalazła  i można było kontynuować walkę  :paker:

 

14 godzin temu, laskonogi napisał:

systematyka jak u paleontologa 

dobra organizacja to podstawa   :nauka1:    jakbym lepił non-stop to pewnie nie byłoby potrzebne ale u mnie zawsze kilkudniowe przerwy więc potem już bym nie ogarnął który element jest jaki przy "szczątkowej" instrukcji która ma AŻ 3 STRONY 

 

14 godzin temu, socjo1 napisał:

Jak zaczniesz odcinać uchwyty na ramiona albo osłonę strzelca, to z dużym prawdopodobieństwem zniszczysz cały element

też mi się tak wydaje bo porównywałem oba warianty (3D mam w Eskimosie) i diabelstwo b.delikatne

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

coś tam podłubałem....

IMG_0003.thumb.JPG.3299ff7aa64d240f2e8cd7d7c851e34f.JPG

 

IMG_0008.thumb.JPG.cd873c95487803685de930701c1ac159.JPG

 

IMG_0011.thumb.JPG.eb94280c2dacbbb6ebe3c12691a795df.JPG

 

niestety i rozczarowanie zaliczyłem - Kombrig nie dał żadnych kalek, a przecież bandera by się przydała...

Miałem plan by się posiłkować zestawową od Taszkienta bo Trumpek zawsze daje zapas, ale niestety gdy wyciągnąłem pudło z szafy to gabaryt okazał się stanowczo za wielki....

IMG_0015.thumb.JPG.b242e4737d4b2c578fc3305f2f33f588.JPG

powinna być ok 30% mniejsza więc trzeba będzie gdzieś zamówić osobno :hmmm:

 

na razie tak roboczo przyłożone - w następnej kolejności będą fartuchy na lufy robione bo wg fotek w '45 były

IMG_0012.thumb.JPG.29994e77184d398b7770d1dab843be1d.JPG

 

no i gablota dla pokraka też już jest   :szczerbol:

IMG_0007.thumb.JPG.febed8e980412f9921d430dc0b4e3321.JPG

 

cdn

:rozkaz:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.