Skocz do zawartości

Kompania Reprezentacyjna WP. Skala 1:16 -ICM-


push-up78

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.01.2022 o 18:48, johnrambo napisał:

Fajny, tylko buty do wypastowania bo jakieś matowe wyszły, dałbym  także większy fragment podłoża na podstawce. 

Zgadzam się w kwestii butów, ponad pięć lat tam spędziłem. Z takim połyskiem, a właściwie jego braku Pan podporucznik nie został by dopuszczony do udziału w żadnej imprezie. Poza tym wszystko wyszło OK. 

 

 

Edytowane przez robertmodelarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robertmodelarz napisał:

takim połyskiem, a właściwie jego braku

 

Jak to tak , przecież buty się też brudzą . 

A nie czekaj , przecież to samoloty się brudzą . Kurcze ... , to nie "to" forum nawet . 

 

Żartuję oczywiście 😃. Buty jak najbardziej powinny być " wyglancowane " na 110 %.

Czy kolor munduru nie odbiega za bardzo od munduru na zdjęciu ?

 

Hello

Edytowane przez Hello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki za komenty,Buty celowo  zrobłem bez połysku.Efekt zamierzony,By nie było,że nie wiem.Osoba  dla,której zmalowałem zaakceptowała .Żołnierz zawodowy-Marynarz- Chorąży Na emeryturze jakieś 47lat🤨.Nauczyciel Geografii.Wolałbym fotę na czarnym tle ale biel jednak przepala trochę to i efekt jest jaki jest zdjęcia.Z resztą fotograf ze mnie  żaden.Kolor munduru myślę,że nie ma co podpierać się zdjęciami.Nie raz i dwa przekonałem się ile jest warte zdjęcie.A lubię ciuchy US Army z lat 50tych 60tych i wiem co na foto a potem na żywca.Kolory są zbliżone do realnego.Więc myślę,że dyskusji nie ma co rozpoczynać.A wzorowałem się ze zdjęciu z pudełka.A tam inny odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gren napisał:

Świetny. Dojrzewam do typa i widzę że warto nabyć

Nabywaj.Nie ma co żałować.I tak lepszej nie będzie a ten na prawdę elegancko zrobiony.

Edytowane przez push-up78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, johnrambo napisał:

Jesteś na zdjęciu ?  :) 

 

Nie to dużo młodszy kolega, ja już emeryt. Tupałem tam trochę w latach 2002-2008😄

 

8 godzin temu, Hello napisał:

 

Jak to tak , przecież buty się też brudzą . 

A nie czekaj , przecież to samoloty się brudzą . Kurcze ... , to nie "to" forum nawet . 

 

Żartuję oczywiście 😃. Buty jak najbardziej powinny być " wyglancowane " na 110 %.

Czy kolor munduru nie odbiega za bardzo od munduru na zdjęciu ?

 

Hello

Mundury są szyte indywidualnie na miarę, a kolory materiału miały różne odcienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, myszaty napisał:

Super - bardzo fajnie wyszedł ten oficer.

Przyglądałem sie czy nie dało by się z niego zrobić Nadwiślańczyka, ale myśmy mieli inaczej szyte  mundury...no i nie oficer 😉

 

Nie da się zrobić z figurki ICM "nadwiślana" - mundur zupełnie inny- nawiązujący do wzoru używanego przed wojną.

Podpułkownik Nadwiślańskich Je... w Mundur w MyViMu.com

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.