Skocz do zawartości

2 x Merkava Mk. 3D (Early & Late LIC) 1:35 Meng


Bengal

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.05.2023 o 10:03, Rafał B napisał:

Bardzo ładnie się to wszystko prezentuje, uzupełnij tylko anti-slip na lewo od włazu kierowcy oraz w tylnej części pod wieżą, gdzie znajdują się narzędzia. W tych miejscach także powinien on być obecny.

Za włazem poprawione - dzięki, zapomniałem o tym miejscu.

A czy masz może fotkę gdzie widać antyslipa przy narzędziach, mam jedną ale słabo tak widać... nie jestem pewny czy tam jest czy nie...
jeśli coś masz to proszę pokaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zabrałem się za kulki na wieży i wkońcu je zmęczyłem. Nie wiem ile razy do nich podchodziłem ale to jest ostatnie podejście - chyba never again :D

 

IMG_8533.thumb.JPG.5819be78e490b58755cf0098344dfede.JPGIMG_8529.thumb.JPG.666448e06e791150adb13a899b9247a2.JPGIMG_8526.thumb.JPG.2e2a591d24feb852a22dca1cc1409101.JPGIMG_8525.thumb.JPG.11146db181e3793322559317c3d420d3.JPG

 

wracam do antyslipa.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Bengal napisał:

Cześć,

zabrałem się za kulki na wieży i wkońcu je zmęczyłem. Nie wiem ile razy do nich podchodziłem ale to jest ostatnie podejście - chyba never again :D

wracam do antyslipa.

Dzwonki z munduru kominiarza wyglądają znakomicie !!!!!

Na antyslipa polecają to: Diorama Texture Paint  - Grit Effect, Light Sand - Tamiya. Ma grubsze ziarno niż preparaty AK i AmmoMig.

Diorama Texture Paint 250ml - Grit Effect, Light Sand - Tamiya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robertmodelarz dzieki, skończę go ze slipem od ak, co do preparatu tamiyi mam go i nie wiem, musiałem bym sprawdzić… robiłem podstawkę używając go, strasznie ciężko będzie nim uzyskać efekt jak od ak, ale sprawdzę :) mam jeszcze jedna merkave przecież :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bengal napisał:

@robertmodelarz dzieki, skończę go ze slipem od ak, co do preparatu tamiyi mam go i nie wiem, musiałem bym sprawdzić… robiłem podstawkę używając go, strasznie ciężko będzie nim uzyskać efekt jak od ak, ale sprawdzę :) mam jeszcze jedna merkave przecież :) 

Rozcieńczaj go Tamiya X-20 Rozcieńczalnik do emalii ENAMEL TNINNER .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey,

zaczynam kończyć zabawę z brakującymi elementami i kolejny dzień siedzę i klnę...

klejenie klejem ca małych elementów jest fajne na krótką metę, ale  przy mocowaniu liny non stop mi te małe g***a odpadają :)

czy lutowanie takich małych elementów ma sens?

348357188_637404651144439_7818557207872420680_n.thumb.jpg.d20dc009e3a2102711a30e9b0a2bd2ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.