Skocz do zawartości

Porsche 911 GT3 1:24 Tamiya


Bartas89

Rekomendowane odpowiedzi

Czy takie tablice rejestracyjne naklejam na budzie w odpowiednim miejscu, czy mocuję je na tablicy rejestracyjnej z zestawu? 

I jeszcze pytanie odnośnie tarcz. Maluję je czy w takim stanie przyklejam?

 

HRSMYom.jpg

Edytowane przez Bartas89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, cayman napisał:

Tablice bezpośrednio wklejasz A tarcze bez malowania.

Dzięki Piotrek :)

Szkoda, że nie ma instrukcji do tego bo nie wiem do czego są niektóre elementy. Np te znaczki porsche na górze.

Edytowane przez Bartas89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem maski do tego auta w sklepie internetowym w Timorze Wschodnim i zrobiłem szybę tak jak należy, mam nadzieję, że szanowne grono jest teraz usatysfakcjonowane :D 

 

CWbAO5C.jpg

 

l3pRgAD.jpg

 

AYcIFwr.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bartas89 napisał:

Znalazłem maski do tego auta w sklepie internetowym w Timorze Wschodnim i zrobiłem szybę tak jak należy, mam nadzieję, że szanowne grono jest teraz usatysfakcjonowane :D 


I wygląda miliard razy lepiej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BCI Batou napisał:

A Ty?  Uważasz, że warto było?

Tak, lepiej to wygląda :) Ogólnie ja z tym modelem, z przerwami walczę już parę miesięcy xD I mam go cztery zestawy 🤣 To jest najbardziej pechowy model w moim życiu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jeszcze dzisiaj drobnicy porobiłem.

 

Blaszki na felgi:

 

chIICMe.jpg

 

t88t7x6.jpg

 

Tarcze hamulcowe:

 

BIAXUCG.jpg

 

I amortyzatory. Tutaj aparat mi nie chciał chwycić ostrości i może być gorzej widać.

 

v0GUycH.jpg

 

HZk8wHp.jpg

 

CKD0Rb7.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wiem o co chodzi z tymi dywanikami. Facet na filmiku chyba użył jakiejś farby teksturowej, dlatego to tak fajnie wyszło.

Dzisiaj pogrzebałem trochę przy fotelach i przy desce rozdzielczej.

 

vgCaffK.jpg

 

zaLnZ8z.jpg

 

pg1hM9F.jpg

 

mpFHEKY.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym nałożył flok zamiast tej zestawowej tapicerki. 
Polecam kolor Antracyt ze Scale Productions.

A robisz tak:
Smarujesz wikolem (możesz odrobinkę wymieszać z wodą) cieniutką warstwy na pomalowany w podobnym kolorze element i przez sitko sypiesz dość obficie flok. Potem np. patyczkiem do uszu bardzo delikatnie go przyciskasz i czekasz 24h na wyschnięcie. Potem strącasz nadmiar na kartkę żeby mieć recykling nieużytego materiału i powinno być piknie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, toled napisał:

Też bym nałożył flok zamiast tej zestawowej tapicerki. 
Polecam kolor Antracyt ze Scale Productions.

A robisz tak:
Smarujesz wikolem (możesz odrobinkę wymieszać z wodą) cieniutką warstwy na pomalowany w podobnym kolorze element i przez sitko sypiesz dość obficie flok. Potem np. patyczkiem do uszu bardzo delikatnie go przyciskasz i czekasz 24h na wyschnięcie. Potem strącasz nadmiar na kartkę żeby mieć recykling nieużytego materiału i powinno być piknie. 

Ok, dzięki. Zamówiłem flock do paznokci, od razu w kilku kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak malujecie klosze od świateł od wewnętrznej strony? Ja do tej pory robiłem to pędzlem i farbami Tamki (clear red i clear orange). Ale zostają na kloszu takie bąble od farby i kiepsko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bartas89 napisał:

A jak malujecie klosze od świateł od wewnętrznej strony? Ja do tej pory robiłem to pędzlem i farbami Tamki (clear red i clear orange). Ale zostają na kloszu takie bąble od farby i kiepsko to wygląda.

Minimalnie rozcieńczam i psikam aerografem ze 2-3 warstwy od wewnątrz - najlepszy efekt 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartas89 changed the title to Porsche 911 GT3 1:24 Tamiya

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.