Skocz do zawartości

Hamerykanckie ZUO, Trumpeter, 1:350


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Podkładowe mizianki gotowe, tera trzeba to przejechac bazowym kolorem.

 

26 27

 

A tu juz we właściwej do ogladania pozycji  :szczerbol:  

 

28 29

 

No i fotogramy zrobiłem aparatem, a nie pralkOM jak wcześniej.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo mi sie ten koncept etapowy podoba ale co ty sie wydarzyło pomiedzy tymi dwiema scenami - że zamaskowałeś te linie imityujace klachy i tylko cienkie kreski jakos tego nie złapałem - prosze dla sł

17 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

 

Godzinę temu, Szydercza Gała napisał:

abszych :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i jak to zwykle przy tym kolorze, to co na zdjęciach ma się nijak do realnego efektu :haha:
Jest bardziej brązowo i kontrast jest trochę większy, jak oblepie potem glonem to bedzie lepiej widać :haha: :haha:

Generalnie jestem ZADOWOLONY, jest natomiast wniosek racjonalizatorski, który wprowadzę przy pracy z szarym. To w sumie pierwszy test METODY na czymś większym niż 700 tka :haha: 

 

 

30

 

31 32 33

 

 

Temu kto wymyśli jak zrobić temu kolorowi zdjęcie, wyślę GOLD faszysta  :szczerbol: 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

To nie oglądać trza, tylko ROBIĆ :haha:

U mnie jak zwykle, 15 minut dziennie jak PAN JEZUS ma w ksiONSZce napisane i szary na kadłubie zmalował się był. Wszystko tak samo jak przy czerwonym, więc nie chciało mi się robić zdjęć etapów pośrednich. Nadbudówki i inne barachło tez juz prawie dociągnięte do tego miejsca. Teraz musze wymaskować i wymalowac czarny pas pomiędzy szarym i czerwonym.

 

 

40

 

41 42 43 44 45

Drobne ZDRADY wyszły, ale w kontekście całości, to tyle co nic, póki co nie jest żle :haha:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Szydercza Gała said:

póki co nie jest żle

Jak zwykle poziom z górnej półki...I tym się trzeba chwalić i cieszyc, a nie się kryć przed zebraną publiką😉

7 hours ago, Szydercza Gała said:

To nie oglądać trza, tylko ROBIĆ

Jak się nie zrobiło warsztatu od początku, to teraz,gdy model zrobiony w 80% +, nijak go otwierać. Jak skończę, to może wrzucę jakieś fotki

P.S. Następny model będzie z warsztatem...Chyba...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ta najważniejsza i najbardziej skomplikowana faza roboty za mną. METODA 2.0 po raz pierwszy w pełni zastosowana na 350, odnoszę wrażenie  że z sukcesem  :haha:  Są drobne ZDRADY, ale nic specjalnie godnego uwagi i tak się zapaćka glonem  :szczerbol:

Ogólnie:

46 47 52 53

 

Z przyłożenia:

48 49 50 51

 

No i duże elementy:

54 55 56 57

 

ZUOTE a skromne :haha:

58

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.