Skocz do zawartości

C.S. Scania 142M 450


Szałek_CMG

Rekomendowane odpowiedzi

No to stało się Paski odklejone...i powiem,że według mnie, jak na drugi model to jest pięknie...nic nie odeszło

Teraz pozostało kabinkę umyć porządnie, zmyć resztki kleju od taśmy, wyrównać łączenia kolorów, później clar, polerka i koniec

Ale teraz już powinno być z górki

Fotki:

dscf6829rr8.jpg

dscf6830wi9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydawać to się raczej nic nie wydaje bo coś tam jest, ale to coś chyba Ci kapneło w ogóle nie groźnego.

 

dscf6830wi9oa4.th.jpg

 

*Zaznaczyłem na czarno

 

PS: Malowanie Perfekcja !

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny aktual. Trochę popracowałem ostatnio, no i chyba jest co pokazać

Od razu mówię, że fotki trochę gorzej ukazują rzeczywistość, na żywo jest lepiej...no ale dziś pogoda jest jaka jest więc nie ma się co dziwić, że brzydkie zdjęcia.

 

KABINA:

Położony CLAR, świeżo przyniesiona do domu. Nie znam się zbytnio jeszcze, więc oceńcie Wy jak to wyszło:

dscf6926eg2.jpg

dscf6927hj0.jpg

dscf6929go7.jpg

 

ATRAPA:

Otóż atrapa jest tylko pomalowana kolorami bazowymi, nie jest nawet umyta po maskowaniu. Przyjdzie na nią CLAR, więc należyty połysk też otrzyma. Są dwa miejsca gdzie taśma przepuściła, ale to będzie zrobione

dscf6930pg1.jpg

 

RURKA NA DACH:

Tu w sumie nie ma się co rozpisywać, zrobiona z kawałka ramki, trochę spachli, dobrych chęci i jest

dscf6931hw7.jpg

 

KOŁA:

Tutaj tylko wszystko przyłożone do zdjęcia. Piasty są przerobione na oryginalne Scaniowskie, by KFS. Do tego od siebie dodałem obręcze wokół, ponieważ według mnie tak jest ładniej

dscf6932gg5.jpg

 

RAMA:

Hmmm jakieś może 50% na razie...świeżo przyniesiona z piwnicy, po malowaniu...dojdzie oczywiście osprzęt odpowiedni Silnik też się jeszcze trochę wzbogaci ;)

dscf6933zr6.jpg

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Aktual wymuszony na mnie przez Wojtka :evilgrin0039:

Zdjęcia na szybko, więc zawiewa lipą, no ale pokazuje co mam

Silnik 100%

dscf7047zv6.jpg

Osłony międzyosiowe. Kolor jest kiepski, bo światło lampki się odbija od nich i tak brzydko wyszły :ashamed0005:

dscf7121ue6.jpg

dscf7122cw0.jpg

Silnik wsadzony na stałe:

dscf7123xz9.jpg

dscf7124pe8.jpg

Nadkola. Dojdą jeszcze tablice ostrzegawcze oraz rejestracja

dscf7125ve3.jpg

Atrapa jeszcze nieskończona, dodałem kalki.

dscf7126ok9.jpg

 

Wygląda lipnie, ale zapewniam że to wina fotek robionych przed chwilą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh bardzo ładnie Ci wyszedł silnik, zgodzę się z przedmówcą... Atrapa z oznaczeniami też ładnie się prezentuje, nie mogę się doczekać na efekt końcowy twoich prac przy modelu.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szałek, Ty robiłeś polerke tylnych nadkoli?? Jeśli nie to jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności malarskich

 

Pięknie się prezentuje ten model, szczególnie kontrast krwiście czerwonego koloru i srebrnej blachy ryflowanej Tylko tak dalej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.