Skocz do zawartości

Kalkomania na zamówienie


ams

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów...

czy wie ktoś gdzie zrobić  (wydrukować) kalkomanie na zamówienie?

Wiem o MF-Zone i przeszukując forum natknąłem się na Pepsi Adam lub Adam Pękala na FB. Ale przeszukując FB nie znalazłem "PepsiAdam" a klika Adamów Pękala nie wygląda jakby zajmowali się drukiem kalkomani.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi... napisałem do pana Żołnierowicza. Zobaczymy co z tego wyjdzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię już kolejne u p. Igora Sułka - https://m.facebook.com/100065072431413/  i jestem zadowolony. Jedyna wada to może trochę za słabe krycie białej farby, ale moim zdaniem rekompensuje to bardzo drobny raster stochastyczny.

AC88A0EE-66F7-46DE-AD57-53F7499014D0.jpeg

Edytowane przez Helmut
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Helmut napisał:

Ja robię już kolejne u p. Igora Sułka - https://m.facebook.com/100065072431413/  i jestem zadowolony. Jedyna wada to może trochę za słabe krycie białej farby, ale moim zdaniem rekompensuje to bardzo drobny raster stochastyczny.

AC88A0EE-66F7-46DE-AD57-53F7499014D0.jpeg

 

 

Na facebooku widzę, że robi głównie kalkomanie dla taboru kolejowego. Czy ma jakieś portfolio kalek? Czy Pan Igor sam projektuje, czy trzeba dostarczyć gotowy projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rysuję sobie sam i przesyłam gotowe, więc nie pytałem się, czy rysuje na zamówienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 10.12.2022 o 17:22, ams napisał:

Witam szanownych forumowiczów...

czy wie ktoś gdzie zrobić  (wydrukować) kalkomanie na zamówienie?

Wiem o MF-Zone i przeszukując forum natknąłem się na Pepsi Adam lub Adam Pękala na FB. Ale przeszukując FB nie znalazłem "PepsiAdam" a klika Adamów Pękala nie wygląda jakby zajmowali się drukiem kalkomani.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi

Pozdrawiam

 

Adam Pękala ma nick Adamsky a Pepsi Adam to ten sam Adam. Pepsi stąd że w avatarze ma zdjęcie 4 puszek Pepsi. Adam robi kalkomanie, możesz spróbować ale ostatnio jest mocno zajęty sprawami poza modelarskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Endrju napisał:

Pepsi stąd że w avatarze ma zdjęcie 4 puszek Pepsi

Oj, ten przydomek ma nieco inne pochodzenie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, że raczej nie będziesz żałował, już kilkukrotnie zamawiałem kalki u Kolegi Adama :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 25.02.2023 o 14:09, BRAVO112 napisał:

jakie pliki sa potrzebne? To znaczy, w czym rysujesz?

(Przepraszam, że odpowiadam z poślizgiem, ale dłuższy czas byłem poza forum)

Ja rysuję w Illustratorze, ale może być każdy wektor, byleby w pdf. I trzeba uważać na atrybuty kolorów. Ja raz ustawiłem biały jako "spot" i wydrukowało jako przezroczysty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.