Skocz do zawartości

Na warsztacie 1/35


Konrad-Ciba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Greif changed the title to Na warsztacie 1/35
W dniu 2.11.2023 o 08:12, Endrju napisał:

No to gratuluję. Ja gdybym jeden model powycinał z ramek od razu to po tygodniu już bym chyba połowy części nie ogarnął.  :hmmm:


Te modele akurat buduje już po parę razy więc ogarniam. Wyjątek stanowi tu FT-17 ale ma części w innym odcieniu niż do T-28. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat, jak już pisałem, super. Wszystko mi się podoba :)

 

Nie chciałbym tutaj udawać mądrego, ale lampa konwojowa w pz IV w pozycji którą pokazujesz  miała kolor zielony, a nie czerwony. (czerwony był w pozycji odwrotnej)  Łatwe do poprawki :)

 

Beute-Mods-03.jpg.9da546c539a9e6547b7678cf5b11a9ab.jpg

 

gall_76E40727-4518-4D2D-A112-84BC746B164B_129-b35037.jpg.83e4e0aca7fa53d01814829ef3b8179c.jpg

 

Edytowane przez Radek Filipek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Radek Filipek napisał:

Warsztat, jak już pisałem, super. Wszystko mi się podoba :)

 

Nie chciałbym tutaj udawać mądrego, ale lampa konwojowa w pz IV w pozycji którą pokazujesz  miała kolor zielony, a nie czerwony. (czerwony był w pozycji odwrotnej)  Łatwe do poprawki :)

 

Beute-Mods-03.jpg.9da546c539a9e6547b7678cf5b11a9ab.jpg

 

gall_76E40727-4518-4D2D-A112-84BC746B164B_129-b35037.jpg.83e4e0aca7fa53d01814829ef3b8179c.jpg

 


Bardzo dziękuje. Oczywiście się poprawi. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CH123 napisał:

Niezła kolekcja widać że masz do tego rękę👍


Dzięki. 
 

Nie wiem narazie jak brudzić T-28 więc przeskoczyłem na T-35 wczesnego. Pozostały tylko zapinki na narzędzia wraz z nimi samymi, złożenie gąsienic - dziś się tym zajmę, dosłownie kilka elementów fototrawionych i kupno luf karabinów. Model docelowo będzie przestawiać pojazd zimowy. Już mam fajną koncepcje na to malowanie. 

QH0bksD.jpeg

YuA2GVd.jpeg
Qf9S7qx.jpg

 

IMG_0719.jpeg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo biorę się za zapinki. Jeszcze tylko kilka ogniw. 

4Mqxr3z.jpeg

W międzyczasie postanowiłem obić T-28, problem jednak jest w farbie. Ktoś mógłby mi polecić odcień zbliżony do tej zieleni z palety Vallejo? Będę mocno to rozjaśniał ale baza musi być zbliżona. W bonusie krótki film. 😁

sEUnEGh.mp4

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2023 o 20:46, Paweł Czarnocki napisał:

Mistrzu biję pokłony !!

 A idź Ty! 

Nie mam narazie luf do T-35 więc niedziela mija przy szlifowaniu części. Staram się codziennie poświecić przynamniej te 15 minut na pracę. Coraz więcej części już gotowych.
Dziękuję Piotrowi za podesłanie mi błotników do Churchilla. 
Znalazłem super temat na odpoczynek. Niedługo go wrzucę na warsztat - model bezstresowy i prosto z pudła. 
Po prawej części już gotowe. 
 

IMG_4931.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.