Skocz do zawartości

Na warsztacie 1/35


Konrad-Ciba

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, makinen napisał:

Straszne pokraki te czołgi. Jakkolwiek- temat fajny, zupełnie niesztampowy. Ciekawe dla oka malowanie i kolekcja świetnie się prezentuje. 

Będę zupełnie szczery. Japońska broń pancerna kręci mnie najbardziej. Do tego stopnia, że chyba sprzedam dwa nowe T-34 z Dragona na kupno Sumidy w druku 3D. Mam jeszcze nowego Type 95 „Ha-Go” z Dragona. Dziękuję i pozdawiam. 

IMG_4391.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, makinen napisał:

To śmiało dawaj, to naprawdę dodaje kolorytu do reszty.

Ten model jest już pewny. Czekam do 10 na wypłatę - kupie z pensji albo z teciaków, jeszcze nie wiem. Składać go nie musze, tylko malować. Już się nie mogę doczekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa modelu ma się ku końcowi. Pozostało uzbrojenie główne oraz pare detali. Teraz pewnie zabiorę się za Churchilla MK. III ponieważ muszę czekać na części, które będą pod koniec miesiąca. W między czasie pewnie skończę malowanie akcesoriów. 

DSC01206.jpeg

DSC01205.jpeg

DSC01204.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Konrad-Ciba changed the title to Churchill AFV Club 1/35
1 godzinę temu, Lipstein napisał:

Łoł, ambitnie, bardzo rzadki pojazd, wart popełnienia, chociaż cena dość wysoka..m

Napewno ciekawie to będzie wyglądać na półce. Cena, jak cena. Mogłaby by niższa ale ja na to wpływu nie mam. Model jest dosyć duży więc jakoś to rekompensuje. Tymczasem pare kroków do przodu. 

DC587044-6306-437F-8220-CFB28F970190.jpeg

Edytowane przez Konrad-Ciba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post sponsorowany ale gdyby te gąsienice były złe to bym ich nie polecał. Myśle, że trzeba wspierać polskich producentów. Gdyby ktoś sobie chciał zbudować Churchilla może się zastanowić nad ich kupnem. Ten post miał być tylko na Instagramie ale dodaje to naprawdę ze swoich chęci tutaj. Gąsienice z firmy panzerwerkdesign.com.pl do modeli czołgów z serii Churchill. Druk 3D oparty ma oryginalnej części z pojazdu. Elementy są naprawdę bardzo dobre - świetnie wydrukowane, mają delikatne numery nabite na froncie. Montaż pinów bezproblemowy. Porządny wyrób. Na stronie jest o wiele więcej gąsienic do różnych pojazdów i nie tylko. Do Pz. IV też mam gąsienice z tej firmy i są równie dobre co te wyżej. 

DSC01136.jpeg

IMG_4460.jpeg

DSC01140.jpeg

DSC01141.jpeg

IMG_4462.jpeg

IMG_4461.jpeg

Edytowane przez Konrad-Ciba
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, zaruk napisał:

Akcesoria bardzo zacnie pomalowane.

A dziękuje. Boje się o malowanie pojazdu. Nie wiem czy dam radę zrobić takie ładne, płynne przejścia aerografem. Mam H&S CR Plus 0,2 ale powiem szczerze, że szału nie ma a ja sam dobry w malowaniu nie jestem.  Myśle nad kupnem FE-180K jak Nightshift. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Greif changed the title to Na warsztacie 1/35

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.