Skocz do zawartości

VW Golf III VR6 firmy Fujimii :) ( pierwszy model :P )


Alvaro92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chciałbym jakiś wash ładny zrobić ale nie wiem czy wyjdzie i na razie będę "na sucho" próbował w planach było także okablowanie, ale z tym też jeszcze pomyśle jak zrobić i w ogóle

Jakość fotek nie jest powalająca, to fakt. Były robione wieczorem i światła za bardzo nie mogłem dobrać, a wrzuciłem te najlepsze z tych co zrobiłem heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA z tych fotek prawie nic nie widzę a jeszcze jak jakiś czarny element to już wogle

 

To zalecam koledze rychłe wystrojenie monitora

 

 

Suchy pędzel zdecydowanie polecić mogę JA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj podłubałem trochę przy golfiku i muszę przyznać że mi się podoba to co zdziałałem profeska to to nie jest, ale jak na pierwszy raz to jestem zadowolony z resztą sami ocenicie ;)

FOTY

P1107129.jpg

 

P1107130.jpg

 

P1107131.jpg

 

P1107132.jpg

 

P1107133.jpg

 

P1107134.jpg

 

P1107135.jpg

 

Aha no i wczoraj trysnąłem wnętrze podkładem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleby nie będzie przymierzałem na sucho to jeszcze jest z 5mm prześwitu.

widziałem podobny zderzak w virtual tuning i wyglądało miodnie i mi się bardzo podobało, no ale to rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje ;)

Przedni zderzak chyba zostawię w oryginale bo nie mam ciekawego pomysłu na niego.

Teraz jeszcze pomajstruje i poźniej foty wkleję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę że o gustach w sprawach samochód się rozmawia . Więc lepiej by było jakbyś konsekwentnie zmienił też przedni zderzak, poszukaj coś z ZENDER'a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to skoro masz z tyłu szeroki zdeś i w planach masz przód szeroki to wypadało by dla zachowania linii wstawić jakieś niższe progi nie sądzisz?:D Osobiście to ja bym zostawił zderzaki w serii i go tylko zglebił ale tak jak powyżej o gustach się nie dyskutuje - wyrażam tylko swoją opinię pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolego zaszalałeś z tylnym zderzakiem to i z resztą dasz radę Z przodu przydała by się w takim wypadku jakaś ''dokładka'',no i progi też możesz jakoś przerobić,ale żeby nie przesadzić ,dyskretnie te progi jakoś wkomponuj

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie to będzie wyglądało jak przód nisko, tył nisko a środek wysoko

 

No trochę dziwnie ...

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj podłubałem trochę przy golfiku i muszę przyznać że mi się podoba to co zdziałałem profeska to to nie jest, ale jak na pierwszy raz to jestem zadowolony z resztą sami ocenicie ;)

FOTY

P1107129.jpg

 

P1107130.jpg

 

P1107131.jpg

 

P1107132.jpg

 

P1107133.jpg

 

P1107134.jpg

 

P1107135.jpg

 

Aha no i wczoraj trysnąłem wnętrze podkładem ;)

 

 

Świetna robota naprawdę zaczyna mi się podobać twoja praca. Powiedz mi czym obniżyłeś tego golfika co to jest to białe że tak niefachowo zapytam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie hehe ;)

Polistyren ( 0,25 mm grubości ) i szpachla revela. Tymi rzeczami głównie "buduję" :P no gdzie nie gdzie wkleję jakiś kawałek ze starej karty bankomatowej xD

 

P.S. Przedni zderzak w budowie już co nieco widać ale jeszcze trochę pracy przede mną

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz jeszcze wypasione końcówki wydechu wykonane nawet ładnie , ale co Wy widzicie w tych tuningowanych zderzakach to ja nie wiem. Czekam na foty co kolega wymyśli z przodem i progami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.