Skocz do zawartości

VW Golf III VR6 firmy Fujimii :) ( pierwszy model :P )


Alvaro92

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT

 

Widzę że temat się nie kręci... nikt nie krytykuje... hehehe więc mała aktualka... Dzisiaj z nudów posiedziałem sobie nad modelem i wziąłem się za wnętrze

Deskę rozdzielczą już skończyłem i od siebie dodałem radio w fotelach próbowałem namalować czerwoną kratownicę ( dopiero jeden rządek pomalowałem i będę go poprawiał bo krzywo troszeczkę )

 

Fotki :

 

Deska

P2047334.jpg

 

Fotel

P2047335.jpg

 

P2047336.jpg

 

Jutro jak znajdę czas to popracuje jeszcze nad wnętrzem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie że we wnętrzu będzie jakiś kolor w postaci szachownicy na fotelach, nie będzie tak czarno.

Co do foteli to myslę jest OK - ja jeśli robie skóre na siedzeniach to maluje je półmatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzięki za komentarze

Dzisiaj dokończyłem przednie fotele. Nie do końca jestem z nich zadowolony, ale tez nie jest źle tak mi się bynajmniej wydaję

 

P2057338.jpg

 

P2057341.jpg

 

P2057345.jpg

 

Jeśli widzicie coś nie tak - standard - piszcie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Dziękuje za pozytywne komentarze cieszę się że podoba się Wam wzór malowania i wykonanie z bólem ogłaszam że wnętrze odsunąłem na bok... tylna kanapa boczki które malowałem po wyschnięciu wyszło parę baboli... wszystko by było ok i usunął bym to szybko gdyby... nie zabrakło powietrza dla aero xD w butli się skończyło powietrze i jak na razie czekam na drugą butlę. Ojciec obiecał mi że pomyślimy nad jakąś końcówką co by podpiąć pod kompresor stolarski

A więc co by golfina nie stała i czekała zabrałem się za światła kupiłem dzisiaj diody 3mm białe i czerwone i kombinuje nad czymś w stylu angel eyes ii muszę przyznać że całkiem fajnie to wygląda parę poprawek zrobię jeszcze pomaluje no i światełka będą gotowe jak będę miał możliwość to jutro wkleję foty co tam zmajstrowałem i powiecie czy Wam się podoba i czy ogólnie jest ok

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam !

Długo nic się nie działo bo nie miałem czasu za bardzo, dopiero teraz jak mnie choroba dopadła xD ogólnie... wnętrze ukończone, grill praawie gotowy. Muszę go troszku pomalować i jeden ring wkleić

 

Foty

 

P3077780.jpg

 

P3077781.jpg

 

i tu te lampy ala angel eyes xDD

P3077782.jpg

 

P3077789.jpg

 

Jak te drobiazgi skończę to zostanie mi to czego sie najbardziej boję... malowanie budy... No ale może jakoś będzie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny środeczek, fajnie wygląda radyjko. Nie wiem,czy to wina flesza ale podłoga za bardzo się błyszczy.

Malowania kasty się nie bój - w razie czego DOT czuwa (oczywiście życzę żeby nie był potrzebny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamuss, tylko że w przypadku Alvaro (uroki szpachli modelarskiej) gdyby wrzucił kastę do DOT'a cała szpachla by się zmyła... Ale dlaczego odrazu zakładać, że nie wyjdzie . Trzymam kciuki za gładką powierzchnię lakieru .

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw Malowanie to fajna sprawa,daje dużo satysfakcji -na serio . Tylko nie przesadź z grubością warstw/y

Reflektory prezentują się miodnie

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzięki za komentarze i wsparcie

Reflektory przednie raczej są w 99% skończone pozostaje wkleić diody, ale to można zrobić później. Starałem się robić to dokładnie, ale jak doświadczenia brakuje to nie wychodzi wszytko tak jak sie chce... no ale to już zostawiam ocenie specom

 

P3157882.jpg

 

P3157883.jpg

 

Teraz mam jeszcze parę wątpliwości co do malowania. Czy malować aero czy z puszki... Jakimi farbami najlepiej malować i czy sie nie "pogryzie" z podkładem jaki zastosowałem ( zwykły samochodowy ). To pytania mnie najbardziej nurtują i myślę że za budę wezmę sie jak będzie jakiś dłuuuuższy weekend.

Jakby co to standard - mówcie jeśli widzicie jakieś niedociągnięcia, a ja postaram się to zlikwidować

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu przerobiłbym jeszcze nadwozie na 3 drzwiowe i zaszpachlował kierunki w błotnikach, w przedni zderzak wkomponowałbym intercooler i dołożył jakąś turbine do silnika. Po za tym jest super, i twierdze że jak na pierwszy model jest on wykonany na wysokim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spokoojnie ja dopiero zaczynam przygodę z modelarstwem xD

aczkolwiek nie wykluczam tego że w przyszłości taki model zrobię :P

 

Dzięki

 

I tu Panowie przed malowaniem mam pytanie jeszcze jedno...

czy klejem revela tym z igłą po pomalowaniu i wypolerowaniu karoserii przyklei się te różne drobiazgi co zostały?? Czy trzeba jakiś inny klej zastosować?? Liczę na pomoc z Waszej strony :P

 

P.S. xD Farby zamówione... teraz czekać tylko na chwile wolnego

 

Pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do klejenia detali używam super glue jest elegancko.

 

Sorrki że zaśmiecę trochę temat A miqs nie zostawia Ci potem białej mgły w około miejsca klejenia. Ja tak miałem że na około miałem biały osad Nie wiem może za dużo kleju dawałem ...

 

Ja tam do przyklejania pomalowanych lusterek itp. używam Clear Fix'a

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.